МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прошу вибачення за можливий офтоп, але вимушений запитати...

07/16/2009 | zmej_gorynych
Доброго дня, шановні пані та панове.

Можливо, хтось буде настільки люб'язним (і поінформованим), що допоможе мені у вирішенні наступної задачі?

Мені потрібно сформувати щось на зразок аналітичного звіту, з котрого було б видно наступний "розклад":

1. В які галузі народного господарства equity funds цивілізованих країн відносно охоче вкладують гроші (з якомога детальнішою характеристикою цих галузей, звичайно)
2. Попередній пункт в розрізі:
- EMEA
- СНД
- Україна
3. Вся ця інформація потрібна в розрізі перспективи на 3-7 років (тобто 5 +- 2)


Я, в принципі, вже намалював для себе точки (навіть області), звідки можна почерпнути таку інформацію. І "Майдан" - одна з них :)

І ще підкажіть, будь-ласка: чи є сенс звертатися в обласні торгово-промислові палати за подібною статистикою? Чи вони захочуть грошей?

Наперед вдячний за будь-яку інформацію.

Відповіді

 • 2009.07.16 | Мартинюк

  В Україні вже вкладають у "застовплення землі"

  Типу програми по сільському господарству. У всіх регіонах виникають великі "земельні орендатори" які засівають величезні території рапсом , соняшником і пшеницею. Засівають за варварськими колоніальними агротехнологіями - монокультурами ,без сівозміни. Наприклад соняшник на одному і тому ж полі можна без шкоди для родючості землі сіяти лише раз у сім років . Рапс - раз у шість -пять.

  Два-три роки монокультури без сівозміни "виводять з ладу" поле років на 20 . Все це при страхітливо інтенсивному використанні гербіцидів, отрутохімікатів, стимуляторів і всього такого подібного. Технологія високо-механізована, нікого з місцевих на роботу не беруть - місцеві жителі лише спостерігають, як по їхніх полях котяться гігантські агромашини з колесами триметрової висоти , а люди в захисних костюмах які нагадують скафандри американських космонавтів на Місяці обприскують ці поля якоюсь гидотою. Іх до речі так і називають - "марсіани", інопланетяни", тощо. Від "гидоти" у людей дере вгорлі та вискакують прищі на всьому тілі, а на полі потім років три не росте нічого окрім "монокультури".

  Фінасуються "орендатори" по різному подукуди це місцеві "лозинські" подекуди загадкові "іноземні інвестори". Часом це відомі нам Кіпр, Росія та Віргінські острови, але не тільки вони - при посольствах США, Британії, Ізраїлю діють фінасові програми по інвестуванню в подібні "орендарські" проекти .

  Тпер наступне - ці контори міцно закріпили при місцевій владі, фактично утримують місцевих голів та депутатів,БТІ та контори Держкомзему, які віддають їм оренду все аж до паїв померлих селян.

  В разі початку торгівлі землею навряд чи хтось зможе її купити окрім оцих, хто вже юзає її на всі 150%. Бо ж земля має належати "тому хто її обробляє". І тому чия рука є "рукою дающого" для всіх місцевих начальничків. Чи не правда?

  І ще мені здається що ці "орендарі" будуть великою політичною силою в сільських регіонах вони фактично приватизували не тільки владу але й адмінресурс. Вгадайте за кого проголосує колишній електорат Мороза, Симоненка ?

  В селі зараз від біваються якісь приховані але потужні процеси - на жаль все йде поза увагою "міської" України. Аби не виявилося пізно, коли та міська Україна нарешті схаменеться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua