МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ширка БЮТ+ПР відпрацьовують майбутні технології у Одесі?(I)

07/16/2009 | Taras-ods
На підставі розгляду звернення «Блоку Едуарда Гурвіца «Наша Одеса», зокрема міських організацій політичних партій «Народний Союз Наша Україна», Християнсько-демократичного союзу і Української республіканської партії «Собор», Одеська міська територіальна виборча комісія прийняла рішення відмінити реєстрацію в міській раді 10 представників цього блоку.

Як передає кореспондент УНІАН, після оголошення на сьогоднішній 17-й сесії міськради прийнятого рішення, голова виборчкому Дмитро МОНОХІДІ вручив депутатські посвідчення наступним у виборчому списку 10-м представникам «Блоку Едуарда Гурвіца «Наша Одеса», введеним до складу міськради.

У списку виключених - Анатолій БАЛІНОВ, Дмитро ТАНЦЮРА, Марія ЄРЕМЕНКО, Геннадій ЧЕКІТА, Андрій ГОЛУБОВ, Віра МАРКОВА, Сергій БАСТЮГА, Вікторія ЧУМАЧЕНКО, Олександр КАЗАРНОВСЬКИЙ і Олександр МАЛІН.

Коментуючи це рішення, лідер блоку Едуард ГУРВІЦ зазначив, що «міськраді навряд чи потрібні депутати, що сприймають місцеві проблеми і нещастя як свої перемоги. Зокрема, коли Одесу позбавили Євро-2012, це виявилося для них приводом для тріумфування».

За словами мера Одеси, ці депутати, увійшовши до складу міськради, створили фракцію «Наша Україна», а потім під різними приводами спробували розвалити блок «Едуарда Гурвіца «Наша Одеса». За словами мера Одеси, «вони нерідко обманювали виборців і навіть спробували розвалити міські партійні структури, що створили політблок

У свою чергу, Д.ТАНЦЮРА, який позбувся мандата, заявив, що фракція «Наша Україна», опозиційна до Е.ГУРВІЦА, припиняє своє існування. На думку Д.ТАНЦЮРИ, більшість депутатів, виключених зі складу міськради, найімовірніше, об`єднаються з іншими опозиційними силами і постараються увійти до Одеської міськради нового скликання.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-324995.htmlПозбавившись будь-якої опозиції ширка БЮТ та ПР під головуванням громадянина Хайфи Гурвіца, який працює мером, отримали одноосібну владу у Одесі.

Відповіді

 • 2009.07.16 | So_matika

  Там нема ширки БЮТ та ПР

  Там є ширширка БЮТ + ПР + Наша Україна (тобто "Наша Одеса"). На місце людей, проведених у фракцію за квотою тодішнього голови обласної НУ Козаченка, прийшли люди з адмінресурсу - прямі підлеглі міського голови. Щоб їх протягнути в міську раду, з партії НУ виключили не тільки неслухняних депутатів, але й наступних 14 за списком осіб.

  Тепер обласну організацію НУ очолює губернатор Сердюк, а міську - голова Малиновського райвиконкому Сирота. Адмінресурс на марші. Цимес ситуації в тому, що Гурвіц - член політради НУ - фактично знищив фракцію своєї ж партії у своєму ж місті. Натомість в міськраді є кишенькова фракція дерибанщиків - "Блок Гурвіца "Наша Одеса". Хто б сумнівався, що вони вважають її своєю! На чолі фракції - пан Луняченко, рідний брат голови обласного апеляційного суду.

  ПС. Цитований у попередньому дописі Танцюра, до речі - активний учасник Майдану-2004.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.16 | Taras-ods

   Ну я так і написав - ширка БЮТ + ПР та Гурвіц.

   So_matika пише:
   > Там є ширширка БЮТ + ПР + Наша Україна (тобто "Наша Одеса"). На місце людей, проведених у фракцію за квотою тодішнього голови обласної НУ Козаченка, прийшли люди з адмінресурсу - прямі підлеглі міського голови. Щоб їх протягнути в міську раду, з партії НУ виключили не тільки неслухняних депутатів, але й наступних 14 за списком осіб.
   >
   > Тепер обласну організацію НУ очолює губернатор Сердюк, а міську - голова Малиновського райвиконкому Сирота. Адмінресурс на марші. Цимес ситуації в тому, що Гурвіц - член політради НУ - фактично знищив фракцію своєї ж партії у своєму ж місті. Натомість в міськраді є кишенькова фракція дерибанщиків - "Блок Гурвіца "Наша Одеса". Хто б сумнівався, що вони вважають її своєю! На чолі фракції - пан Луняченко, рідний брат голови обласного апеляційного суду.
   >


   Ну я так і написав - ширка БЮТ + ПР та Гурвіц.
 • 2009.07.17 | karpo

  Я б не дуже переймався долею оцієї компанії

  З усіх хіба Балінов нормальна людина.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.17 | Taras-ods

   Re: Я б не дуже переймався долею оцієї компанії

   karpo пише:
   > З усіх хіба Балінов нормальна людина.


   Я переймаюся тим, що купка людей (тут можно сміливо заміни на угруповування) отримала одноосібну владу у місті і що вони можуть зробити з містом не Вам пояснювати.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.17 | karpo

    Re: Я б не дуже переймався долею оцієї компанії

    Taras-ods пише:
    >
    > Я переймаюся тим, що купка людей (тут можно сміливо заміни на угруповування) отримала одноосібну владу у місті і що вони можуть зробити з містом не Вам пояснювати.

    Вони й так роблять з ним що хочуть. Це лише демонстрація сили.
    "Тут всю систему міняти треба" - казав один сантехнік з анекдоту. В місто треба дійсно вибирати за мажоритаркою. Депутатів (або навіть якось інакше їх назвати) повинно бути не 120, а максимум 12. І за кожне політичне рішення (а вони їх не стосуються) розпускати місцеві ради.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.17 | GreyWraith

     Погоджуюся

     Із цими пунктами:

     karpo пише:


     • В місто треба дійсно вибирати за мажоритаркою.

     • Депутатів (або навіть якось інакше їх назвати) повинно бути не 120, а максимум 12.

     • І за кожне політичне рішення (а вони їх не стосуються) розпускати місцеві ради.     Назвати магістратом.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.17 | Taras-ods

      Re: Погоджуюся

      GreyWraith пише:
      > Із цими пунктами:
      >
      > karpo пише:
      >
      >

       >
      • В місто треба дійсно вибирати за мажоритаркою.

      • >
      • Депутатів (або навіть якось інакше їх назвати) повинно бути не 120, а максимум 12.

      • >
      • І за кожне політичне рішення (а вони їх не стосуються) розпускати місцеві ради.

      • >

      >

      > Назвати магістратом.      чим меньше покидьків з мандатами, тим краще видно їх справи!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua