МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин звернувся до народу (л)

07/16/2009 | Микола Гудкович

Спікер Володимир Литвин заявив, що буде балотуватися на посаду президенти під час майбутньої виборчої кампанії. Про це він сказав у своєму зверненні після закриття сесії Верховної Ради. Нічого хорошого в цій новині немає, тому що спікер Литвин є просто базікалом. Такий президент нічого не зробить для України.

Це досить радикальна заява, але я маю підстави так говорити

http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=1466

Відповіді

 • 2009.07.16 | GreyWraith

  Ніпалучілась у Вави бути говоруном?

  А так обіцяв... :)
 • 2009.07.17 | Микола Гудкович

  Литвин бреше та маніпулює. Хтось хоче його Президентом? (л)

  Вчора я вже писав про звернення Володимира Литвина до народу, сповнене брехні та маніпуляцій. Але після того він не вгамувався. Тому маю дещо додати й я.

  Голова Верховної Ради Володимир Литвин переконаний у своїй перемозі на президентських виборах. Я, в свою чергу, переконаний, що він не має перемогти. Те, що я кажу, банальне, але правильне. Якщо ви прочитаєте та погодитеся, то донесіть це переконання до тих своїх знайомих, які чомусь хочуть бачити Литвина президентом.

  http://maidan.org.ua/blogs/hudkovych/?p=1487

  * * *

  Я по совісті можу сказати, що не знаю на ВФ нікого, хто був би за Литвина-президента, але якщо ви знаєте якогось литвинофіла, і згодні з моїми думками, то донесіть до них, будь ласка, — не мій текст, але саму думку — що Україні не потрібен Литвин на держпосадах, а Президентом і поготів.

  Чому я так багато приділяю уваги Литвинові (і привертаю вашу) — бо я не хочу, щоби на тлі нашого політтераріуму люди вирішили, що Литвин і дійсно «не такий вже поганий». Бо він таки поганий, ще й який.
 • 2009.07.20 | Варган

  Re: Литвин звернувся до народу (л)

  Ще й гордиться тим, що співпрацював з КГБ! Гебістський сексот... Потрібно когось a la Ющенко, але більш рішучого та мудрішого. А таких наразі немає... \
  1) КТО ВІНАВАТ?
  2)ЧТО ДЄЛАТЬ?
  ++++++
  1) Імперія та бездержавність упродовж 350 років.
  2) Вичавлювати з народу раба. Поставити на місце агентів чужих країн. У першу чергу численн76у московіську 5-у колону. Так, як це зробили прибалти. Без цього в України немає перспективи!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua