МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам'ятник Мазепі: «нашоукраїнець» звинувачує мера Полтави

07/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«Як тільки виїхали будівельники, щоб готувати місце, де буде споруджуватись пам’ятник Івану Мазепі, відразу ж терміново була зібрана сесія Полтавської міськради, щоб це рішення відмінити», - розповів заступник губернатора Полтавської області, член Президії політради «Нашої України» Іван Близнюк.

«При цьому зібрання депутатів відбувалось із безліччю порушень», - додав він.

Близнюк розповів, що на сесії був присутній Полтавський губернатор Валерій Асадчев, який переконував депутатів, що всі документи для того, щоб розпочати спорудження пам’ятника, є, і всі процедури та погодження вже пройдені.

«На сьогоднішній день підстав не будувати цей пам’ятник у нас немає, але й можливості його звести нам не дають», - відзначив «нашоукраїнець».

Нагадаємо, що раніше міська влада погодила час і місце відкриття цього пам’ятника, а тепер прагне скасувати своє попереднє рішення. «Рішення не отримало підтримки. Із 33 депутатів треба було набрати 26 голосів, вони набрали 21, тому це рішення не пройшло», - повідомив Близнюк.

При цьому він додав, що депутати прийняли інше рішення: про те, що замовником будівництва буде міськвиконком, а не обласне управління капітального будівництва при ОДА, як це планувалось.

«До чого це призведе, мені важно уявити. Якщо замовником буде дійсно місто, то пам’ятника в Полтаві не буде», - упевнений Близнюк.

Він пояснив, що це пов’язано виключно з позицією міського голови. «Те, що проти пам’ятника нібито категорично виступають люди, - неправда. Це була ініціатива мера», - зауважив «нашоукраїнець».

«На жаль, мусимо констатувати, що мер Полтави - не українець і не патріот», - наголосив Близнюк.

Джерело: http://www.razom.org.ua/news/1891/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua