МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів захищає руйнівників Києва

07/17/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Як щойно повідомили члени ініціативної групи по протидії незаконному будівництву на вул Гончара, 17-23 на допомогу забудовникам приїхали *народні депутати від Партії регіонів, зокрема Олександр Волков і Ельбрус Тадеєв*, а також помічник народного депутата *Віталія Хомутинника*. Народні депутати приїхали одразу після того, як міліція забрала з майданчика молодиків спортивної зовнішості з-поміж захисників будівництва, котрі влаштували бійку між собою.

На майданчику зараз також знаходяться місцеві мешканці, представники орагнізацій "Я - кияни", КУПР та "Збережи старий Київ", котрі намагаються зупинити протизаконне завезення техніки під захистом народних депутатів.

Будівництво ведеться попри відсутність усіх необхіднних дозволів. Окрім того, існує припис суду про призупинення будівельних робіт на момент розгляду справи. Вчора також було виписано припис прокуратури міста Києва про призупинення будівельних робіт.

Проте народні депутати пішли проти волі громади та стали на захист забудовників, додаючи тим самим до руйнування Софії Київської.

Конфлікт довкола цього будівництва триває вже більше року. Місцевим мешканцям, що борються проти цього будівництва, погрожували та порушували кримінальні справи. Переживши все це, тепер мешканці змушені боротись проти народних депутатів.

Громадянська ініціатива "Збережи старий Київ" переконана, що сьогодні Партія регіонів довела, що розцінює Київ тільки як місце отримання грошей. Зневажливе ставлення до культурної спадщини міста Києва демонструє справжнє обличчя цієї політичної сили.

*Контактний номер телефону: 8-067-502-577 (Інна Совсун).

Фотографії з сьогоднішніх подій можна знайти на сайті нашої спільноти за адресою http://community.livejournal.com/saveoldkyiv/.*

Відповіді

 • 2009.07.18 | Lexa62

  понятія в дії. прокурор на шухері

 • 2009.07.18 | Iryna_

  а що це за партія Молода Україні, яка теж підтримує будівництво?

 • 2009.07.19 | Lexa62

  але справді дієвим заходом було б

  якби Кияни не випендрювались, а жили як і всі українці, то й Київ був би цілішим.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.19 | ziggy_freud

   ви самі зрозуміли, що написали? Розкажіть

   киянам, хто такі "всі" і як вони живуть.

   наприклад, дочка Волкова, поки вчилась в КНУ, жодного разу не пройшла 1 км від хати до Червоного корпуса пішки. Бо треба ж було показати киянам, яка в неї серйозна тачка, Побачите Волкова, або іншого дупутата від ригі-аналів. поговоріть з ним про скромність...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.20 | Lexa62

    Re: ви самі зрозуміли, що написали? Розкажіть

    Київ - дороге місто. І киянам це до смаку. Тому він працює як гігантський пилосос(пилосмок?) .
 • 2009.07.19 | ziggy_freud

  бізнес звідти пішов...

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Будівництво ведеться попри відсутність усіх необхіднних дозволів. Окрім того, існує припис суду про призупинення будівельних робіт на момент розгляду справи. Вчора також було виписано припис прокуратури міста Києва про призупинення будівельних робіт.

  якщо раніше забудовникам світили надприбутки, що їм світить зараз? Ці м'яко кажучі особи дуже помилково позиціонують себе як "бізнес".

  Бізнес звідти пішов. Лишилась бикота, якій за антикризовою ціною продали безнадійну справу. І з ними Волков, що раніше тягнув на безпринципну, але все-таки розумну людину. Тадєєв - релікт доби перебудови. Дивуюсь, як він досі не приєднався до Савлохова та Черепа.

  Показово, як тов. партійці (ригі-юлькі-черновецькі) переводять одне на одного стрілки. Конкретного власника в об'єкта нема. Але дах цього разу засвітився
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.21 | Iryna_

   мені цікаво що потім зроблять бандюгани

   з тими "бізнесменами" щоб продали їм такий чудовий проект

   внутрішній голос чомусь говорить що ніхто там нічого не побудує


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua