МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

самий брудний населений пункт України має таланти (\)

07/17/2009 | kotygoroshko
в новині не вказана одна особливість смт.Брусилів - фантастичних розмірів сміттєзвалище, через яке в*їжжаєш в Брусилів зі сторони Києва

місцеві кажуть, що вже декілька мерів змінювалось у Брусилові, виїжжаючи в мерство на коникові обіцянки зробити щось з тим звалищем, але нічого ніхто не змінив

зато жлобське місто плодить жлобів-уркаганів


http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2009/07/17/616407.html

Суд постановил арестовать депутата Житомирской области
17 июля 2009 | 21:57

Голосеевский районный суд столицы постановил арестовать Игоря Кореня, депутата Брусиловского райсовета Житомирской области. Подозревают, что он был посредником при организации убийства бизнесмена Игоря Звонникова.

Мужчина погиб пятого июня этого года в подъезде собственного дома. Злоумышленники установили взрывное устройство в лифте. Следователи предполагают, что убийство связано с операциями в сфере недвижимости. Сейчас по этому делу задержаны два человека - решение Голосеевского суда, как считают в столичной милиции поможет задержать и заказчика убийства.

Владимир Полищук начальник управления связей с общественностью ГУ МВД в Г. Киеве:

- Звичайно, слідчим буде простіше проводити дослідчу перевірку, а оперативним працівникам вивчати дії до виявлення третьої особи, яка також підозрюється у вчиненні цього злочину.

Подробности-ТВ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua