МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Військо, щоб стрибати з парашутом, просить допомоги у цивільних

07/18/2009 | Майдан-ІНФОРМ
За минулий тиждень у Збройних Силах України з метою підготовки особового складу було виконано 989 стрибків з парашутом, що по кількості майже вдвічі менше від запланованої кількості – 1838 стрибків. Таку інформацію 17 липня, повідомили в Генеральному штабі Збройних Сил України.

Зважаючи на недофінансування закупівлі авіаційного гасу для забезпечення виконання стрибків з парашутом, Командуваннями видів Збройних Сил України було прийнято рішення щодо звернення по допомогу в проведенні цього важливого заходу бойової підготовки до цивільних організацій.

Так, у Військово-Морських Силах Збройних Сил України фахівцям рятувальних парашутно-десантних груп 10-ї морської авіаційної бригади та 1-го окремого батальйону морської піхоти для здійснення стрибків з парашутом цілком безкоштовно був наданий цивільний літак Ан-2 Центру планерного спорту “Коктебель”. Таким чином, військові виконали 79 стрибків з парашутом.

Військовослужбовці окремого полку спеціального призначення Сухопутних військ ЗС України за угодою з Миколаївською обласною федерацією авіаційних видів спорту стрибали з літака Ан-2, наданого Державною льотною академією, що у Кіровограді. А десантники 25-ї окремої повітряно-десантної бригади 6-го армійського корпусу – з літака Ан-2 Дніпропетровського авіаційно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України “Кам’янка”. Загалом у Сухопутних військах Збройних Сил України за тиждень виконано 830 стрибків від 1600 запланованих, що складає 52%.

У Повітряних Силах Збройних Сил України особовим складом рятувальних парашутно-десантних груп 203-ї бригади тактичної авіації, 456-ї бригади транспортної авіації та Державного науково-випробувального центру було виконано усі 80 запланованих стрибків.

Варто додати, що в окремих випадках військовим довелося сплачувати за оренду цивільної авіації.

Всього з початку навчального року військовослужбовцями Збройних Сил України виконано 11 тисяч 678 стрибків, що складає 26,6% від річного плану. У той же час, за аналогічний період минулого року стрибків було виконано у 2,2 рази більше – 25 тисяч 995.

http://www.mil.gov.ua/index.php?lang=ua&part=news&sub=read&id=15766

sean

Відповіді

  • 2009.07.18 | kotygoroshko

    зато лярва-Саламандра відстігнула мільярд гривень на телекомунік

    аційний супутник вітчизняного виробництва

    бо Україні не вистачає послуг мобільних операторів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua