МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"самогубство" генерала СБУ - симптоматично

07/20/2009 | Bestt

Високопоставлений керівник центрального апарату СБУ - генерал-майор Ярослав Савчин покінчив життя самогубством.

Офіційної версії причин смерті 52-річного заступника начальника Департаменту з захисту нацдержавності й боротьби з тероризмом у спецслужбі не розголошують.

Але відзначають, що Савчин був відповідальним і порядним, пише "Сегодня".

Загиблий спеціалізувався на протидії антисемітизму та ксенофобії.

Екс-колеги Савчина відзначають, що "вени генерали просто так не ріжуть".

Екс-заступник голови СБУ Олександр Скипальський сказав, що "говорити про причини — неетично, але покійний був одним із небагатьох генералів, який захищав інтереси держави, і дуже шкода, що тепер його немає".


П.С. коли ті хто відповідає за захист Національної державності "вскривають собі вени" (за дуже офіційної версією) - починаєш ще дужче швилюватися як за Націю, так і за Державність

Відповіді

 • 2009.07.20 | Мірко

  В мене викликує підозріння вислів захищає інтереси держави

  Коли явно не визначено котрої держави. Не так давно, до приходу Ющенка, великий відсоток СБУ захищав інтереси іншої держави. Ну, так собі з привички. Такі ще й досі лишились на місцях. Недавно мав діло із одним таким...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.20 | Via

   Самогубства двома кулями вже не у пошаны - типо вени ріжуть :(

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.20 | Мірко

    Re: Самогубства двома кулями вже не у пошаны - типо вени ріжуть :(

    Може бритву рівненько спер на поперечку крісла. І записку під ґаці запхав. І кров потекла спочатку в одну сторону, а потім в другу...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.20 | Bestt

     случайно не канцелярским ли ножом ??? - історичний (л)

     http://maidan.org.ua/static/news/1102154557.html

     «Эсдэки» начали «зачистку»

     3 декабря в своем кабинете в 9 часов утра был найден мертвым председатель правления ЗАО "Украинский кредитный банк" Юрий Лях. Смерть наступила приблизительно в 7 часов утра. Рядом с трупом была найдена записка, в которой Лях просил прощения у своих близких, а свой шаг объяснял, тем, что вынужден был так поступить из-за возникших у него проблем. Прокуратура возбудила по данному факту уголовное дело. Смерть наступила в результате множественных колото-резаных ран в области шеи, нанесенных канцелярским ножом. По мнению криминалистов, наличие таких ран в области шеи ставят под сомнение существующую версию о самоубийстве Юрия Ляха. Примечательно также, что расследованием этого дела занимаются следователи местного РОВД. УБОП к расследованию не привлекался.
     Интересно также, что в этот же день, по неподтвержденной пока информации в ночь на пятницу закарпатский губернатор, член СДПУ(о) Ризак пытался покончить жизнь самоубийством у себя дома, перерезав вены на руке. Домой к губернатору выезжала бригада врачей, которые сумели спасти потерпевшего, оказав ему неотложную помощь. В то, что руководство СДПУ (о) отдало приказ своим «самураям» совершить массовое харакири – верится слабо. Скорее, это похоже на уничтожение источников информации перед отступлением.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.20 | Николай Чернигов

      Конспирологам на заметку(л)

      У Службі безпеки України спростовують інформацію про самогубство одного з керівників центрального апарату СБУ – генерал майора Ярослава Савчина.

      Як повідомили УНІАН в прес-центрі Служби безпеки України, причиною смерті стало не самогубство, як про це пишуть ЗМІ, а тривала хвороба. “Ця людина довго хворіла, знаходилася у лікарні і там же померла на минулому тижні”, - зазначили в прес-центрі, уточнивши, що Я.Савчин мав деякі проблеми з серцем. В СБУ також повідомили, що у Я.Савчина залишилося троє дітей.

      http://www.unian.net/ukr/news/news-327081.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua