МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сенсація! В партійному офісі БЮТ знайдено державну символіку (/)

07/20/2009 | Микола Гудкович
Цими вихідними невідомі понівечили держаки та викрали зі стіни приміщення партійного офісу БЮТ у Самборі державний та партійний прапори. Інцидент стався у ніч на 20 липня.

За словами голови Самбірської районної організації партії «ВО Батьківщина» Ігоря Максиміва, БЮТ звернувся щодо інциденту у правоохоронні органи. Відповідну заяву написано у Самбірський міськвідділ міліції, працівники якого уже оглянули місце злочину та склали відповідний акт.

«Безперечно, цей факт свідчить про те, що виборча кампанія реально почалась. І наші політичні конкуренти вкотре засвідчили, що вони не готові до відкритої дискусії, а шкодять ночами як дрібні злодюжки. Прикро, що це сталося у славному патріотичному місті Самборі. Нещодавно Верховна Рада України прийняла закон про відповідальність за наругу над державними символами. Прапори Блоку Юлії Тимошенко бували і не у таких політичних перипетіях, не один прапор «Батьківщини» був навіть пошматований під час акцій «Україна без Кучми». А щодо державного прапора, то ми переконані, що самбірські правоохоронці розслідують цей злочин», — наголосив заступник голови Львівської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Андрій Болкун.

http://zaxid.net/newsua/2009/7/20/143204/


* * *

Безперечно, факт викрадення державного прапора свідчить про те, що прапор в офісі БЮТ був. І тут на допитливого дослідника чекає цікава загадка: що в партійному офісі БЮТ робив державний прапор України? :)

Є версія: державний прапор служив німим свідком того самого, чого Віктор Уколов та Олег Медведєв є свідками балакливими, а саме: що БЮТ — це українська і навіть, можливо, проукраїнська партія.

Виборча кампанія реально почалась… ©

Відповіді

  • 2009.07.20 | yes

    Прапори склали в підніжжі Говерли до ніг ЮщенкаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua