МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент вимагає знайти Лозінського

07/21/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор Ющенко вимагає від правоохоронних органів скоординувати свої дії, виявити принциповість і знайти колишнього депутата від БЮТ Віктора Лозінського, який досі перебуває в розшуку, для доставки його до суду у справі про вбивство Валерія Олійника.

Про це повідомила під час брифінгу Прес-секретар Глави держави Ірина Ванникова.

«Глава держави відзначив, що критерієм ефективності правоохоронної системи є змога працювати дієво, незважаючи на посади, зв'язки та минуле осіб, які мають постати перед судом», – наголосила вона.

Прес-секретар нагадала, що 3 липня ц.р. Верховна Рада України позбавила Віктора Лозінського депутатських повноважень – у відповідь на звернення Генеральної прокуратури України щодо надання дозволу на притягнення його до кримінальної відповідальності. 7 липня Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на затримання Віктора Лозінського і доставку його до суду.

Разом з тим за дорученням Президента України Генеральною прокуратурою проведено прокурорську перевірку додержання вимог чинного законодавства при наданні мисливських угідь у користування для ведення мисливського господарства і полювання деяким особам, у тому числі й В.Лозінському.

Прокуратура встановила, що мисливські угіддя на території Кіровоградської області, площею близько 29 тис. гектарів, надавалися приватним структурам, пов'язаним з колишнім народним депутатом України В.Лозінським, з порушенням вимог чинного законодавства. Тому прокуратурою Кіровоградської області заявлено позов до господарського суду про визнання незаконними рішень Кіровоградської обласної ради про надання у користування зазначених мисливських угідь. «Відтак Глава Держави наголошує, що злочинці мають відповідати перед законом і понести покарання за вчинений злочин. Пошук і притягнення до відповідальності винних у вбивстві – справа честі правоохоронних органів. Зрештою, доведення до логічного завершення справи Лозінського – тест на професійність, компетентність і спроможність правоохоронців захищати права і свободи українських громадян», – сказала Ірина Ванникова.

http://www.president.gov.ua/news/14542.html

sean

Відповіді

 • 2009.07.21 | oscar

  На жаль, після цього "а" я не очикую "б".

  Маємо факт - особа, що підозрюється у скоєнні важкого злочину, не контролювалася правоохоронними структурами і отримала можливість уникнути затримання, можливо й виїхати з України. То може після "а", що вже не раз каже Президент, треба сказати "б" - призначити незалежне службове розслідування (співробітниками СП, наприклад)?

  Те ж відносно мисливських угідь - вони є тільки у Лозинського? Чи, може, теж сказати "б" та перевірити інших латифундістів?
 • 2009.07.21 | Pianist

  Re: Президент вимагає знайти Лозінського

  Яка честь у наших правоохоронних органів... А бандерівці, таких як Лозинський, вбивали. Без суду.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua