МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У ТЮ - "податкова істерика" (/)

07/21/2009 | Sean
http://www.unian.net/ukr/news/news-327316.html

Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо мобілізації доходів бюджету в другому півріччі 2009 року.

Відповідну постанову Кабміну №837 від 17 липня ц.р. розміщено на сайті уряду.

Згідно з документом, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським державним адміністраціям доручено створити в тижневий термін спеціальні комісії з питань погашення податкового боргу із застосуванням практики заслуховування керівників підприємств-боржників, а також забезпечити проведення моніторингу погашення підприємствами, установами і організаціями податкового боргу, про результати якого щомісячно інформувати Кабінет міністрів.

Крім того, Державній податковій адміністрації доручено в триденний термін провести інвентаризацію податкового боргу, зокрема, в розрізі територій, великих підприємств-боржників, періодів виникнення, динаміки стягнення, ступеню безнадійності; забезпечити щомісячне оголошення переліку суб`єктів господарювання, які мають податковий борг станом на кінець останнього звітного періоду; довести до державних податкових адміністрацій в АРК, областях, Києві і Севастополі, державних податкових інспекцій в районах, містах, районах у містах щомісячний норматив скорочення податкового боргу в розмірі не менш як 10% від його загальної суми залежно від результатів інвентаризації і обсягів податкового боргу, який утворився станом на 1 липня 2009 року.

У разі невиконання даного нормативу вирішено порушувати питання про невідповідність посадам керівників відповідних органів податкової служби; подати до 10 серпня ц.р. у Кабмін пропозиції про звільнення з посад керівників підприємств державного сектора економіки, які мають станом на 1 серпня 2009 року податковий борг; посилити роботу із забезпечення надходження коштів до бюджету, зокрема, стягування податків, зборів (обов`язкових платежів) шляхом застосування процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом; для запобігання нанесенню збитків бюджету запровадити практику звернення до суду щодо визнання недійсними договорів, укладених суб`єктами господарювання, які мають податковий борг; щомісячно інформувати Кабінет Міністрів України і Міністерство фінансів про виконання даного нормативу.

****

Цікаво, яким правовим актом передбачено "практику заслуховування керівників підприємств-боржників"? Думаю що жодним. А значить - ст.19 Конституції і формалізація спілкування.

Відповіді

 • 2009.07.21 | Bogun

  Кредити закінчують

  Почалося. Гроші у бюджеті закінчуються, давати кредит вже ніхто не хоче, отож один вихід з власного народу тепер три шкури дерти, а то бачите соц. популіз немає чим проплачувати. Головне, три шкури акуратно дерти, щоб народ не помітив, а якщо рейтинги у тітки почнуть падати завжди можна на Президента перевести стрілки і на його секретаріат - не дають уряду зробити життя народу "ще кращим".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.21 | yes

   Re: Хто пригадує схему Азарова-Медведчука?

   як вони Кучмі на вибори збирали. Хто не за Кучму, того обдирали, як липку.
 • 2009.07.21 | DADDY

  Діагноз: Клім Чугункін:Все відібрати і поділити

  Sean пише:
  > Цікаво, яким правовим актом передбачено "практику заслуховування керівників підприємств-боржників"? Думаю що жодним. А значить - ст.19 Конституції і формалізація спілкування.

  Справа в тому, що керівники держави не мають досвіду демократичного або ринкового управління. Голова уряду прагне всім і вся керувати в ручному режимі, розподіляючи "пироги та пишки" або "синці та шишки", і не здогадується, напевно, про існування інших методів керування економікою. Таких як стимуляція галузей, податкові або митні преференції, тощо. Ринкові методи спрацьовують трохи повільніше (інколи), а Тьоті треба було б "ще вчора".
  Не кращий і гарант, який останнім часом все частіше намагається заміняти конституцію і право власним світоглядом та уявним політичним консенсусом та домовленостями.
  Типовий СОВОК у ненайкращому виконанні. НМХР у виконанні совку їм обом (та й всім решта типу Вави та Ящура) далеко до Луки.

  :-)P.S. і все одно треба голосувати за Віктора Андрійовича :-)
 • 2009.07.21 | Боббі

  Воєнний комунізм: час розсилати тройки ЧК (л)

  http://uk.wikipedia.org/wiki/Воєнний_комунізм
 • 2009.07.21 | Taras-ods

  А сама ТЮ не хоче сплатити податки на свої прибутки?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.21 | Bogun

   Re: А сама ТЮ не хоче сплатити податки на свої прибутки?

   Сплатити кому, собі?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.21 | Боббі

    Бюджетники податків не платять (л)

    Єдина можливість ТЮ сплатити податки — віддати до бюджету більше, ніж вона з нього отримує:

    http://vityok.livejournal.com/131115.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.21 | Taras-ods

     Ви плутаєте державних та приватних баранів

     Боббі пише:
     > Єдина можливість ТЮ сплатити податки — віддати до бюджету більше, ніж вона з нього отримує:
     >
     > http://vityok.livejournal.com/131115.html


     ТЮ має приватний прибуток, але податки платить сміхтворні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.21 | Боббі

      А в підсумку?

      Скажімо, з бюджету вона отримує на руки 10 000 грн.

      "Приватних податків" вона платить до бюджету 5 000 грн.

      В підсумку, на руках у неї лишиться 5 000 грн отриманих з бюджету.

      Сплатила вона податки? Начебто так, але в підсумку з бюджету вона отримує на 5 000 грн більше, ніж віддала. Хіба так платять?

      Платять, це коли б вона отримала 10 000 грн а заплатила 11 000 грн, тоді б вона дійсно сплатила 1 000 грн.

      Чи я десь помиляюсь?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.21 | Taras-ods

       Re: А в підсумку?

       Боббі пише:
       > Скажімо, з бюджету вона отримує на руки 10 000 грн.
       >
       > "Приватних податків" вона платить до бюджету 5 000 грн.
       >
       > В підсумку, на руках у неї лишиться 5 000 грн отриманих з бюджету.
       >
       > Сплатила вона податки? Начебто так, але в підсумку з бюджету вона отримує на 5 000 грн більше, ніж віддала. Хіба так платять?
       >
       > Платять, це коли б вона отримала 10 000 грн а заплатила 11 000 грн, тоді б вона дійсно сплатила 1 000 грн.
       >
       > Чи я десь помиляюсь?


       саме так, помиляєтесь, прибутків в неї набагато більше ніж отримує офіційну зарплатню.
       наприклад сукні від ЛуіВітону якщо обкласти податками та митними сборами вистачить для бюджету немалого міста і це далеко не всі прибутки.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.21 | Боббі

        Саме це я і казав

        Taras-ods пише:
        > саме так, помиляєтесь, прибутків в неї набагато більше ніж отримує офіційну зарплатню.
        єдиний спосіб заплатити по справжньому податки - це віддати до бюджету більше, ніж вона з нього отримує.

        Інша справа, що істотні "позабюджетні" надходження можуть мати ознаки корупції, сплата податків з яких не усуне самого факту зловживання владою.
 • 2009.07.21 | Николай Чернигов

  Ничего из ряда вон выходящего. Бывает и хуже.(л)

  На истерику больше похоже обсуждение. Причем до смешного: задолженность по налогам, типа, платить и не надо, а то это "социальный популизм".

  Sean пише:
  > Цікаво, яким правовим актом передбачено "практику заслуховування керівників підприємств-боржників"? Думаю що жодним. А значить - ст.19 Конституції і формалізація спілкування.

  Это из разряда: каким актом предусмотрено и, главное, каким образом профинансировано восхождение на Говерлу в ющовской массовке коллективов ОГА?

  http://val.ua/politics/region/199161.html

  Ну, а если какого-нибудь директора, у которого куча долгов по зарплате, и, как следствие, по тому же подоходному, вызовут "на ковер" в ОГА и зачитают, к примеру, соответствующую статью УК, то ничего страшного с ним не случится.

  А вот вещи, которые не то, что обсуждать, а за которые привлекать надо:

  "РАСПОРЯЖЕНИЕ
  Кабинет Министров Украины
  от 01.07.2009 г. № 757-р
  Некоторые вопросы администрирования налогов, сборов (обязательных платежей)

  1. В целях упорядочения администрирования налогов, сборов (обязательных платежей) и налогового учета налогоплательщиков ГНА:

  создать электронный реестр лиц, связанных с налогоплательщиками (учредителей, руководителей, главных бухгалтеров), на основании данных Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц – предпринимателей и Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины, баз данных органов государственной налоговой службы, контролирующих и правоохранительных органов с указанием идентификационных, регистрационных и других данных о таких лицах, а также информации по выполнению ими налоговых обязательств;

  обеспечить ведение указанного реестра путем внесения в него проверенных органами государственной налоговой службы данных.

  2. Принять к сведению, что для упорядочения налогового учета:

  плательщики налога на добавленную стоимость декларируют сумму налогового кредита в период возникновения налогового обязательства;

  в случае установления органами государственной налоговой службы факта выписки налоговых накладных, по которым не задекларированы (не уплачены) налоговые обязательства, объем налогооблагаемых операций по которым превышает сумму, определенную подпунктом 2.3.1 пункта 2.3 статьи 2 Закона Украины "О налоге на добавленную стоимость", регистрация плательщиков налога на добавленную стоимость аннулируется.

  Премьер-министр Украины
  Ю. ТИМОШЕНКО"

  http://www.chp.com.ua/index.php?code=6957&show_all=YESS

  Юлия Владимировна своими распоряжениями (даже не постановлениями Кабмина!) уже законы редактирует. :lol: :lol: :lol:
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.21 | Sean

   так, буває і гірше

   Николай Чернигов пише:
   > На истерику больше похоже обсуждение. Причем до смешного: задолженность по налогам, типа, платить и не надо, а то это "социальный популизм".
   >
   > Sean пише:
   > > Цікаво, яким правовим актом передбачено "практику заслуховування керівників підприємств-боржників"? Думаю що жодним. А значить - ст.19 Конституції і формалізація спілкування.
   >
   > Это из разряда: каким актом предусмотрено и, главное, каким образом профинансировано восхождение на Говерлу в ющовской массовке коллективов ОГА?
   Це із того розряду, коли Пустовойтенко замикав керівників підприємств в, здається "Україні", поки вони там щось не підпишуть. Тоді ні в кого не вистачило гонору підійти і дати йому в диню, а як ні - то викликати міліцію.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.21 | saha

    Не замикав в Україні а організовував планові навчяання з ЦО

    з життям у полі в палатках ;).
    поки не заплатив приймаєш участь ;)
 • 2009.07.21 | Свинья на радуге

  Деньги должны храниться в госбанке,

  в специальных сухих и хорошо охраняемых помещениях, а отнюдь не в теткином погребе, где их могут, в частности, попортить крысы! Право, стыдно, Канавкин! Ведь вы же взрослый человек.
  (М.А.Булгаков, "Мастер и Маргарита")
 • 2009.07.21 | Спостерегач

  Re: У ТЮ - "податкова істерика" (/)

  Вообще 17 июля - очень плодотворный день. http://podrobnosti.ua/power/2009/07/21/617008.html

  Суть сводится к тому, что предприятия не смогут накапливать налоговый кредит, и ставить его при возникновении налоговых обязательств - для уравновешивания платежей в бюджет по НДС. А как же налоговая нагрузка, т.е. меньше определенной суммы предприятие НЕ МОЖЕТ заплатить (налоговое обязательство, сумма НДС *0,52%).

  Сейчас будет так - предприятие получило налоговый кредит (т.е. купило товар, работу, услугу), но еще не продало, т.е нет налогового обложения - все ставим в декларацию - приходит милиция - все сторнирует, разбираемся, судимся... А тем временем начинаем продавать товар (работу, услугу)- все ставим в декларацию - все платим в бюджет. УРА!

  Могу сказать как профи, - строительству - п....ц полный. У них долгострой, у них НИКОГДА не сходятся в одном периоде налоговое обложение и налоговый кредит!!! Да и не только у них, супермаркеты например...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua