МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За СРСР за рік стільки людей не перетинали кордон (I)

07/21/2009 | Taras-ods
Державна прикордонна служба України заявляє про відсутність черг на пунктах пропуску через кордон, незважаючи на суттєве збільшення пасажиротранспортного потоку.

Як повідомили УНІАН у відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України, лише упродовж минулої доби державний кордон перетнуло понад 300 тис. осіб. З них 158 тис. в’їхали в Україну та 146 тис. виїхали. Крім цього зафіксовано проїзд 59 тисяч одиниць транспорту.

Як констатують прикордонники, найбільш інтенсивно працюють пункти пропуску на кордонах з Росією, Білоруссю та Польщею.

Разом з тим, наголошують у Держприкордонслужбі, відомство спільно з іншими службами докладає усіх зусиль, щоб не допустити виникнення черг у пунктах пропуску. За даними прикордонників, сьогодні у жодному з пропускних пунктів по всьому периметру кордону черг не зафіксовано.

Також у прикордонному відомстві у найближчі тижні прогнозують зростання кількості подорожуючих. Найбільший наплив туристів очікується у південні області України та Республіку Крим.

Загалом з початку року українські кордони перетнуло понад 34 млн. українських громадян та іноземців, а також 7,6 млн. транспортних засобів, повідомляють у Держприкордонслужбі.


постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-327303.html


За СРСР за рік стільки людей не перетинали кордон скільки зараз за добу.

Відповіді

 • 2009.07.21 | АБВГ

  Собака Карацупи сказилась би. Був такий герой СССР

  Це мільйон виїздів за тиждень, 50 мільйонів за рік? Ну, сезонний фактор - 30 млн десь виїде (і стільки ж в"їде). Собака Карацупи сказилась би. Був такий герой СССР - карацупа. Що зі своїм псом людям виїхати не давав під видом їхнього ж захисту від шпигунів.
  Хоч тут щось ЯВНО І НАОЧНО змінилось на краще!
 • 2009.07.22 | Isoлято

  Не зовсім... В СССРі кордони з Білоруссю та РФ...

  ...вибачте, з БССР та РСФСР були умовними. Можливо, їх перетинало в ті часи навіть більше людей ніж зараз. Навіть я в студентські роки, користуючись 30% знижкою, встиг політати "на внутренних авиалиниях" між українськими та російськими містами.

  З іншого боку, стільки авіарейсів до Туреччини та Єґипту тоді напевно не було. Не кажу вже про різні там Хітроу, Дубаї, Д.Ф.К...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua