МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Екологічна гра "За хороші пристрої!"

07/21/2009 | Vesno
Електроприлади, котрі ми використовуємо щодня - від електропрасок до комп'ютерів - споживають багато енергії і впливають на навколишнє середовище оскільки споживання енергії означає викиди парникових газів. Разом з тим, уже зараз існують технології, котрі дозволяють виготовляти електроприлади, що споживають значно менше енергії для виконання однакових функцій. Необхідно впровадити жорсткіші стандарти енергоефективності побутових приладів, якщо ми хочемо зберегти клімат і навколишнє середовище, а також знизити рахунки за електрику.

Держави члени ЄС можуть зробити це шляхом встановлення жорстких мінімальних стандартів для побутової техніки і електроніки через директиви екодизайну. Україна повинна долучитися і встановити аналогічні вимоги у національному законодавстві.

Аби об’єднати зусилля споживачів за ініціативи датської громадської організації Natuur EN Milieu була розроблена онлайн гра "За хороші пристрої!", що демонструє можливості ефективного використання енергії у щоденному житті. В Україні гру представляє Рівненська громадська екологічна організація «Екоклуб».

Зіграйте у гру, підпишіть петицію та підтримайте наші дії! http://ecoclub.ukrwest.net/game.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua