МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

всі кажуть - табачнег, табачнег, а хто памятає 1994-95 рр?

07/22/2009 | Абу
коли він в якості голови адміністрації кучим мочив цекова, мешкова і кримських сепаратистів, писав книжки за євроатлантичну інтеграцію і просував кучму в штатах

треба буде повитягати його спічі і тексти того періоду, хай народ полюбується на цього новоявленого борця за рускає дєла :)

Відповіді

 • 2009.07.22 | Pavlo

  Прикольно передрукувати його статті на Майдані.

 • 2009.07.22 | Адвокат ...

  Ви нічьо ніпанімаєтє! То був глибоко атвлєкающій маньовр!

  Єфрєйтор КҐБ "Собака" отримав вказівку з "Центру" зробить усе, аби так просунути Ку-чь-мо в Европі та США, що б і духу України ні в ЕС, ні в НАТО не було. І добре виконав завдання. А коли загроза евро-атлантичної інтеґрації України на думку хв`юрера Пукєна стала незначною, єфрєйтору КҐБ "Собакє" доволили "гавкать нє стидясь і нє таясь". Що він залюбки й робить.
 • 2009.07.22 | Мартинюк

  Я памятаю ці роки дуже добре.

  Навіть раніше = у 1992 році Табачник з Малінковичем заклали модель російської культурної реконкінсти України - розгром дуже успішного на тоой час українського кіновиробництва ( ліквідація Фонду українського кіно, який обєднував кіностудії, кінпрокат і кінотеатри, тотальна ліквідація всіх пільг для україномовної продукції, знищення податкових преференцій для науки, культури і таке подібне.Технічно це було проведено Пинзеником, але ідеологія від Табачника та тоді ще члена ради Фонду "Відродження" Малінковича.
  Потім система контролю за продажем друкованих виданнь, яка зробила нерентабельними численні на той час незалежні україномовні газетки та жургальчики.
  З 1994 і по 2004 -Табачний в тих чи інших і постасях займає пости , які дозволяють визначати гуманітарну політику в державі.
  Конфлікти з Цековим могли бути коли він був главою адмінстрації Кучми. Ну не поділили пацани - хотіли русифікуватися самостіфйно, без решти України.
 • 2009.07.22 | Sean

  шакал табакі - краще. А це - звісно використати

  для мочіння. Ібо "гівно, а не самурай" (с)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua