МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Раптом появився якийсь адвокат Осика, який вже все давно знав(л)

07/22/2009 | yes
http://www.unian.net/ukr/news/news-327597.html

Хто його призначив, коли Пукач підписався про самозахист і давав свідчення?


http://www.unian.net/ukr/news/news-222810.html
[21.11.2007 15:53]
Адвокат генерала Пукача Сергій Осика - більше не адвокат

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Донецької області анулювала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю на ім`я Сергія Валентиновича Осики. Сергій Осика, нагадаємо, захищав звинуваченого у вбивстві головного редактора «Української правди» Георгія Гонгадзе генерала міліції, керівника Департаменту кримінальної розвідки МВС Олексія Пукача.

Відповідне рішення КДКА має у своєму розпорядженні УНІАН.

«Комісія вважає, що адвокатом Осикою С.В. грубо порушені вимоги Закону України «Про адвокатуру», Правил адвокатської етики, Присяги адвоката України, у зв`язку з чим дисциплінарною палатою застосована крайня міра покарання», - наголошується в рішенні КДКА.

Як зазначено в рішенні, такій санкції колишній адвокат піддався після того, як в судовому засідання апеляційного суду Донецької області при розгляді апеляційної скарги на рішення райсуду у цивільній справі за позовом Осики про захист честі і гідності, Осика С. В висловлював домисли про те, що судді, які розглядають апеляційну скаргу, одержали від відповідача хабар. А також, що питання про задоволення апеляційної скарги попередньо вирішене, що вже є наперед виготовлена про це судова ухвала, називав судове засідання «цирком», а суддів – «хабарниками».

Менше року тому комісія вже розглядала аналогічну дисциплінарну справу щодо Осики С. В. за таку ж образу судді. Тоді Сергію Валентиновичу вдалося уникнути покарання тільки через те, що закінчилися терміни давності.http://www.unian.net/ukr/news/news-222810.html

Відповіді

 • 2009.07.23 | yes

  Я це до того, що проголошення здачі замовників викличе реакцію

  Це нормальний трюк слідчих - вивести з рівноваги злочинців, оголосивши, що їм вже ім"я злочинців відоме.

  Злочинець спробує ліквідувати свідка, це ні для кого не є таємниця, тому навколо свідка посилена охорона.

  Інший варіант - вплинути на свідчення свідка

  Але для адвокатів не існує жодної охорони, вони законно можуть відвідувати ув"язненого і бути присутніми при всіх слідчих процедурах.

  Отож, негайна появая адвоката Осики (із сумнівною репутацією) може трактуватися також, як спроба злочинців, саме замовників вбивства Гонгадзе, втрутитися у слідчий процес, вплинути на свідчення Пукача та при можливості його вбити.

  Ось це таке пояснення до мого попереднього допису.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua