МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

МММ типу назвав Хорошковського професіоналом (/)

07/23/2009 | Sean
http://pravda.com.ua/news/2009/7/23/98767.htm

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко припускає, що американські спецслужби допомогли затримати в Україні екс-керівника Головного управління карного розшуку МВС Олексія Пукача, обвинувачуваного в убивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

"Думаю, що приїзд віце-президента США Джозефа Байдена і піймання Пукача – взаємопов’язані події. За однією з версій, саме американські спецслужби допомогли доставити Пукача в Україну", - сказав він "Комсомольській правді – Україна".

"Це вам не суддя-хабарник Зварич, а досвідчений оперативник, який чудово знав, як і де переховуватись... Він міг елементарно виїхати в те ж Придністров’я чи в Москву – "дірок" на державному кордоні в нас достатньо. Не проблема для нього зробити нові документи, змінити зовнішність за допомогою пластичної операції й оселитися в будь-якій країні", - каже Мельниченко.

На його думку, версія, що Пукач "спокійно пас свиней і корів під носом у рідних правоохоронних органів" – це "повна маячня".

"Такого бути не могло. Я думаю, що тут усе ж таки відбулися міждержавні переговори на дуже високому рівні", - сказав Мельниченко.

"І хочу подякувати за затримку Пукача Валерію Хорошковському, заступнику керівника Служби (безпеки України)", - сказав екс-майор, наголосивши: "Хорошковському (а не голові СБУ Валентину Наливайченку). Блискуча операція. В Україні ще є професіонали, які вміють проводити активні спецзаходи".

При цьому Мельниченко упевнений, що справа Гонгадзе – інструмент політичного тиску і шантажу, який буде використано й під час прийдешніх виборів.

"Те, що ця справа є інструментом політичного тиску і шантажу, ні для кого не секрет. І я сподіваюся, що це буде остання виборча кампанія, у якій вона буде використана", - сказав він газеті "Комерсант-Україна".

У той же час, Мельниченко не має наміру змінювати своє ставлення до слідства у справі Гонгадзе через те, що з Пукачем уже працює Генпрокуратура.

"Мельниченко більше двох років дуже активно співпрацює з Генпрокуратурою України. Це почалося тоді, коли змінили слідчу групу і її куратором став Микола Голомша. До речі, хочу підкреслити: якщо тільки Голомшу спробують відсторонити, я одразу припиню контакти зі слідством!", - попередив він.

За словами Мельниченка, є такі побоювання. "Ще в грудні 2008-го я передав свої записи Голомші й міжнародним експертам у Вашингтоні... Експертиза мала завершитися ще влітку минулого року. Минув рік, а ми не маємо результатів і справи, переданої до суду, - а справа ж політична!", - сказав він.

Але Мельниченко сподівається, що до початку виборчої кампанії суд отримає всі матеріали, "і обвинувачення висунуть, у першу чергу, нинішньому спікеру Володимиру Литвину, екс-президенту Леоніду Кучмі й екс-голові СБУ Леоніду Деркачу".

"Ще, на мою думку, арешт Пукача свідчить: у Віктора Ющенка є шанс перемогти на виборах у 2010 році", - додав Мельниченко.

Відповіді

 • 2009.07.23 | Горицвіт

  і будуть же цитувати типу як експертну думку

  Sean пише:
  > "Думаю, що приїзд віце-президента США Джозефа Байдена і піймання Пукача – взаємопов’язані події.


  "За однією з версій", Байден привіз в багажі.


  > На його думку, версія, що Пукач "спокійно пас свиней і корів під носом у рідних правоохоронних органів" – це "повна маячня".

  Ну да, оскілька рідні органи мега-професійні, то ні один розшукуваний ніколи не сховається від них. Та і в інших країнах ніколи нікому не вдається ховатися від поліції.


  > "І хочу подякувати за затримку Пукача Валерію Хорошковському, заступнику керівника Служби (безпеки України)", - сказав екс-майор, наголосивши: "Хорошковському (а не голові СБУ Валентину Наливайченку).

  Анекдот.


  > Минув рік, а ми не маємо результатів і справи, переданої до суду

  А це єдиний змістовний пункт у його заяві, але сховали в середині текста.


  > "Ще, на мою думку, арешт Пукача свідчить: у Віктора Ющенка є шанс перемогти на виборах у 2010 році", - додав Мельниченко.

  Експерт же ж.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.23 | Shooter

   Або навіть ще гірше: використають для профанації дійсности

   Горицвіт пише:

   > > "І хочу подякувати за затримку Пукача Валерію Хорошковському, заступнику керівника Служби (безпеки України)", - сказав екс-майор, наголосивши: "Хорошковському (а не голові СБУ Валентину Наливайченку).
   >
   > Анекдот.

   А ось тут я не зовсім впевнений. Бо ходять чутки, що Хорошковський таки "топчеться по п'ятах" кой-кому. Наприклад, пацанам, які розкрадали Надра (Фірташ тут майже зовсім ні до чого). Чи все та ж спроба розібратися з абсолюстно мутними діями Нафтогазу (зауважте - ДО НЬОГО собі такого ніхто не дозволяв).

   Варто також нагадати собі, що Хорошковський був відносно ефективним головою Митної служби.

   Себто, я не виключаю, що Хорошковський добре попрацював і в напрямку затримання Пукача.

   Але от слова Мельниченка в загальному потоці брєду це, навіть якщо воно відповідає дійсности, нівелюють...

   ************

   МММ би краще признався - хто йому на техніку башляв.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.23 | saha

    Брехати не гарно(с)

    Чи все та ж спроба розібратися з абсолюстно мутними діями Нафтогазу (зауважте - ДО НЬОГО собі такого ніхто не дозволяв).

    Як же не дозволяв? 2005 рік: Не чіпайте моїх хлопців!!!!(с)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.23 | ak1001

     це ви про Івченка?

     при якому Україна мала котракт не тільки з Росією і газ був не по 300?
    • 2009.07.23 | Shooter

     То не брешіть

     saha пише:
     > Чи все та ж спроба розібратися з абсолюстно мутними діями Нафтогазу (зауважте - ДО НЬОГО собі такого ніхто не дозволяв).
     >
     > Як же не дозволяв? 2005 рік: Не чіпайте моїх хлопців!!!!(с)

     Ну так - всі тодішні "ющенкові корупціонери" тепер кращі соратники тов. Тимошенко.

     І щодо газу. Івченко собі не дозволяв красти газ в будь-кого і проводити сумнівні з точки зору права фінансово-бізнесові операції. На відміну від тов. Тимошенко.

     Ну і щодо цін та ситуації з газом: в 2006 ціна на газ в Україні була НАЙНИЖЧА в Європі (нижча ніж в Білорусі навіть), Нафтогаз не включав кожного кварталу друкувальний верстат, шоб розплатитися з Газпромом. Газпром не був представлений на внутрішньому ринку України, а опосередковано йому дісталася набагато менша частка українського ринку, як це є зараз.

     В 2010 ціна на газ в Україні буде вища, ніж в Німеччині, Нафтогаз впевненою ходою прямує до банкрутства, Юля, фактично, своїми діями валить брюсельські декларації, чим "напружено" допомагає Газпрому отримати контроль над українською ГТС. Паралельно роблячи українську хімію абсолютно неконкурентноздатною не те, що з Росією, але навіть із Західною Європою. І все це - за сумнівне задоволення "рєзко замочіть Фірташа", від якого виграла лише Юля, проте програла країна

     Філ зе діфференс, як кажуть в Гамериці.
 • 2009.07.23 | Микола Гудкович

  Здебільшого беззмістовна мельничня

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.23 | ak1001

   я бы даже сказал бред

 • 2009.07.23 | yes

  Re: МММ типу назвав Хорошковського професіоналом (/)

  >
  > "Ще, на мою думку, арешт Пукача свідчить: у Віктора Ющенка є шанс перемогти на виборах у 2010 році", - додав Мельниченко.

  Наймудріше у самому кінці
 • 2009.07.23 | Микола Гудкович

  Мельниченко заблукав у часі

  >Ще в грудні 2008-го я передав свої записи Голомші й міжнародним експертам у Вашингтоні... Експертиза мала завершитися ще влітку минулого року. Минув рік, а ми не маємо результатів і справи, переданої до суду, - а справа ж політична!", - сказав він.

  Грудень 2008-го був сім місяців тому.
  Хочу підкреслити очевидне: літо минулого року було раніше грудня 2008-го :)
 • 2009.07.23 | Чучхе

  Взяття Пукача активізувало всіх штатних українських божевільних

  Крім Мельниченка тепер ще й Чорновіл почав стверджувати, що Пукач вбив його батька

  Думаю, скоро висловить своє вагоме слово і Москаль, який після Кислинського-сутенера, здається, зовсім зірвався з котушок. Принаймні, якщо цей самооборонець заявить про причетність Пукача до вбивства кеннеді, я не здивуюсь
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua