МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент застосував право вето до закону про відчуження землі

07/24/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідно до частини другої статті 94 Конституції України Президент України Віктор Ющенко повернув зі своїми пропозиціями Закон України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщенні, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» для повторного розгляду Верховною Радою України.

Президент пропонує відхилити закон як такий, що не забезпечує під час вирішення порушених у ньому питань реального захисту прав приватного власника, додержання конституційних гарантій права приватної власності.

Представлятиме пропозиції Глави держави під час розгляду зазначеного закону на пленарному засіданні парламенту Заступник Глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України у Конституційному Суді України М.Ставнійчук.

http://www.president.gov.ua/news/14590.html

sean

Відповіді

 • 2009.07.24 | ziggy_freud

  Ющенко захистив людей від "суспільних необхідностей"

  воно звичайно відхилення цього закону не дорівнює забороні рейдерства. Але після такого закону має починатись не інакше як відстріл власників провайдерами "суспільної необхідності", див. ситуацію 1918го-1933го, особливо ваєнний камунізьм і діяльнісь продазгонів.

  Або приватний відстріл рейдерів громадянами, що заперечують проти "суспільних необхідностей"...

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Відповідно до частини другої статті 94 Конституції України Президент України Віктор Ющенко повернув зі своїми пропозиціями Закон України «Про відчуження земельних ділянок, інших об'єктів нерухомого майна, що на них розміщенні, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності» для повторного розгляду Верховною Радою України.
  >
  > Президент пропонує відхилити закон як такий, що не забезпечує під час вирішення порушених у ньому питань реального захисту прав приватного власника, додержання конституційних гарантій права приватної власності.
  >
  > Представлятиме пропозиції Глави держави під час розгляду зазначеного закону на пленарному засіданні парламенту Заступник Глави Секретаріату Президента України - Представник Президента України у Конституційному Суді України М.Ставнійчук.
  >
  > http://www.president.gov.ua/news/14590.html
 • 2009.07.24 | Арій.

  Не буде метра на Троєщині...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.24 | Sean

   і не буде большевіччиниCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua