МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Московські «вовки» та мовчання ягнят (л)

07/24/2009 | MV
Як байкери «взяли» Севастополь, а місто подумало, що йде шоу
http://mediacrimea.com.ua/index.php?newsid=2264

Відповіді

 • 2009.07.25 | MV

  Re: Московські «вовки» та мовчання ягнят (л)

  Краще так.

  Московські «вовки» та мовчання ягнят
  Як байкери «взяли» Севастополь, а місто подумало, що йде шоу

  Ігор БУЛАВА, Севастополь

  У всьому світі байкери — це міцні співтовариства вільних і сильних людей, які нехтують небезпеками далеких доріг, фанатично люблять швидкість, є нонконформістами, людьми, які дистанціюють себе від політики. У всьому світі, але тільки не в Росії. «Головна наша відмінність — це те, що ми росіяни! І ми не відділяємо себе від православ’я, бо на ньому вся Росія тримається», — зазначає лідер байкерського руху «Нічні вовки» Олександр Залдастанов, серед мотолюбителів — Хірург. «Тринадцяте міжнародне байк-шоу, що проходить з благословення Святійшого патріарха Московського та всієї Русі Кирила і проводиться мотоклубом «Нічні вовки», можна назвати паломницькою поїздкою десятків тисяч вірних Вітчизні людей у місто-герой Севастополь». Як ми знаємо, байкери виявилися посланими і Володимиром Путіним, який вручив їм російський прапор. Так Хірурга перетворили в незвичайного кремлівського функціонера.

  ОБДУРЕНІ, АЛЕ ЗАДОВОЛЕНІ

  У програмі XIII байк-шоу були анонсовані різноманітні мотоциклетні конкурси, але, схоже, проводити їх ніхто й не збирався: всі сили організаторів пішли на забезпечення пафосної політичної акції.
  Кульмінація шоу пройшла з фонтанами вогню, клубами диму, снопами іскор, градом конфетті, хором моряків, феєрверками. Все це викликало нецензурне захоплення православних вогнепоклонників. Щоправда, побачити те, що відбувалося на сцені, можна було нормально лише на ТБ — через нахил «зали» для глядачів униз. Над сценою висів екран, але він використовувався лише для демонстрації радянської пропаганди і частково анімації. Апогеєм шоу стало виконання моряками пісні з дратуючими історичною брехливістю словами Градова. «Легендарный Севастополь» — це правда, але «неприступный для врагов» — брехня.
  Таке витратне одурювання, безсумнівно, відволікає всіх — і владу, і рядових жителів від багатьох проблем міста, в тому числі й від безквартирних, із милості будівельного управління Чорноморського флоту Російської Федерації, двохсот сімей пайовиків будинків на вул. Кесаєва. Ще 2007 року севастопольці повинні були отримати оплачені ними квартири. На розв’язання цієї проблеми в москвичів грошей поки що не знаходиться.

  ЕКСТЕРИТОРІАЛЬНІСТЬ

  Екстериторіальність— такі особливі переваги — недоторканність особистості та житла, непідсудність місцевим кримінальним і цивільним судам, звільнення від повинностей і податків — надаються іноземним дипломатичним представникам. У цьому випадку такі права були надані організаторам байк-шоу-2009. Непрямим доказом цього твердження є слова першого заступника Севастопольської міської державної адміністрації (СМДА) Володимира Казаріна: «З люб’язної згоди нашого гостя, президента мотоклубу «Нічні вовки», ми побували на місці підготовки до проведення фестивалю». Інші представники державних органів прихильністю Хірурга не користувалися. Навіть за день до початку заходу на оргкомісії, що проходила в СМДА, були оповіщені недоліки з важливих напрямів, наприклад, не було вирішене питання з МНС щодо розташування пожежних постів, із МВС щодо обмежень на розташування глядачів і потужності піротехнічного заряду, щоправда, кажуть, що потужність заряду була зменшена до гранично допустимої величини в останній момент. За явно заниженої оцінки кількості учасників шоу — до 10 тисяч осіб (при середній оцінці кількості глядачів в 35 тисяч) — було доставлено всього близько двох десятків біотуалетів, при цьому п’ять кабінок розмістили в vip-зоні.
  Своєрідно потурбувалися організатори про безпеку на озері поблизу місця проведення шоу — дебелі охоронці нікого не пускали до озера (і також у бар), посилаючись що це vip-зона для росіян.
  Із центру міста глядачів підвозили автобуси. У три ряди на відстані близько п’яти кілометрів вишикувалася автомобільна черга гостей шоу. Ті фанати, кому не пощастило й довелося паркуватися трохи далі, добиралися до епіцентру свята пішки.
  Москвичам надали повний карт-бланш і в охороні громадського порядку — міліція в ці дні була не при справах: п’яних ловила місцева охорона, била й викидала за огорожу, тобто, і в цьому випадку закони України не діяли. Гості, які перепили, безумовно, дратували, але бити-то навіщо?

  ГЕТЬ ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ?

  Квитки на байк-шоу і концерти продавали москвичі, тобто нерезиденти — не громадяни України. У цьому випадку законом передбачений особливий режим оподаткування. За різними підрахунками, в перший день на шоу було від 35 до 40 тисяч глядачів, у другий — від 12 до 15 тисяч. Тобто, москвичі вивезли близько п’яти мільйонів гривень. За не уточненими даними, місто отримало за такий грандіозний захід всього 15 тисяч гривень, що, за підрахунками фахівців, становить усього десяту частину від суми податку згідно із законом. Тим часом 16 червня під час прес-конференції перший заступник Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Казарін повідомив: організатори байк-шоу ухвалили рішення, що десять гривень з кожного проданого квитка надійдуть до бюджету Севастополя, і будуть додані до тих грошей, які збирають городяни в рамках акції «Купимо місту рояль» на купівлю рояля «Steinwey». А що, можливо, й «будуть додані».
  Безконтрольно й без дозвільних документів велася торгівля і рекламною продукцією, наприклад, майками з російською символікою по 400 (!) гривень. Тож сума неоподаткованого прибутку росіян на території України залишилася невідомою.
  Для байкерів москвичами по-братському були встановлені броня на намети, екологічні зібрання, влаштована платна стоянка, яка, щоправда, не охоронялася.
  Москвичі передбачливо організували в таборі свої внутрішні точки торгівлі — без дозволів, контролю, патентів і перешкод порушенням законів. Якби трапилося таке зі, скажімо, неоформленим продавцем-резидентом, громадянином України, йому загрожує штраф із конфіскацією товару та виручки.
  Згадуємо при цьому слова президента московського мотоклубу Олександра Залдостанова: «Нічні вовки» — некомерційна організація». Ось і ще один міф про байкерів.

  НЕ ОСТАННЯ ПСИХОЛОГІЧНА АТАКА

  «Море російських прапорів, гуркіт моторів і хмари вихлопних газів — російське мотовторгнення в український Севастополь», — незважаючи на декларований міжнародний характер заходу (офіційна назва з’їзду — XIII Міжнародне байк-шоу), сурмили екзальтовані проросійські журналісти. З’їзд байкерів Росії, України і ще кількох країн у Севастополі був присвячений «підтримці Чорноморського флоту» і «65-річчю звільнення міста російської слави від німецько-фашистських окупантів». Нагадаємо, що Хірург-Залдостанов в’їхав із прапором Росії, подарованим йому прем’єр-міністром Володимиром Путіним. Але, повертаючись до подій 65-річної давності, варто нагадати про єдиний радянський червоний прапор, під яким воїнами всіх націй було відвойоване місто, а триколор під час війни мав зовсім інше ідеологічне значення і був знаменом армії Власова.
  Таким чином нахабне і безсовісне привласнення перемоги всього радянського народу над нацистською ордою представниками народної дипломатії виключно однієї федеративної республіки стало солодкою історичною брехнею для севастопольців і спотворенням історії згідно з навіть російськими законами.
  Але і влада міста, що існує нібито в українській вертикалі, не змогла розпізнати цієї брехні та підміни. Чиновники перед харизматичними байкерами виглядали боязкими і розгубленими.
  Під час пересування колони з понад 500 мотоциклістів (Севастопольське державне телебачення нарахувало 1000) до центру міста і при виїзді з нього на предмет наявності алкогольного вихлопу, посиленого дефіцитом сну, звичайно, ніхто нікого не перевіряв. На щастя, ніхто не постраждав.
  Забиті московською телепропагандою пенсіонери зустрічали байкерів як визволителів. А знавцям історії така «підтримка» росіян, російськомовного населення і «співвітчизників» дуже нагадала захист судетських німців 1936 року.
  Погано загримований під байк-шоу політизований захід ще раз підтвердив схильність неоімперців до шоуізації та віртуалізації своїх цінностей, значного телезбільшення масштабу дій замість реального будівництва доріг із твердим покриттям для тих же байкерів, велика частина з яких виявилася обдуреною втягненням у не властиве цьому руху ідеологічне співробітництво з владою, в цьому випадку російською.
  Звичайно, якби у Верховній Раді України знайшлася б необхідна кількість депутатів-патріотів, які дотримуються присяги, то такі агресивні вияви можна було б врегулювати простим введенням підвищеного податку на іноземну символіку. Але там поки що не наші люди.
  На вказаній прес-конференції Хірург спрогнозував участь п’яти тисяч байкерів. У реальності називалася кількість «близько трьох тисяч». Але вже в суботу дуже багато мотоциклістів залишили захід. Їм вистачило зовсім небагато часу, щоб розібратися і зрозуміти, чиїми гвинтиками вони стали і в чиїй грі.

  газета "День" №128, субота, 25 липня 2009
  http://day.kiev.ua/277515/
 • 2009.07.25 | kotygoroshko

  пізнавальна стаття

  раніще часто спадало на думку, що імідж байкерів здерто з персонажів фільму "Поліцейська академія" відвідувачів бару "Голубая устріца", та і самі вони часто занадто схожі на підарасів зовні і майже завжди є підарасами в душі

  але цей зліт - нове етап еволюції байкерів, освоєння першої найпрадавніщої професії, проституції. досить успішне.

  що ж стосується еволюції українських мотоциклістів, то такої кількості патріотів серед них російськомовних я ще пару років тому не помічав - http://moto.kiev.ua/forum/?trid=general/1248256115678&vp=9#lastpost


  так що на мозок трохи адекватних людей такі цирки діють позитивно
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.25 | MV

   Re: пізнавальна стаття

   може, то вони й покинули байк-шоу раніше?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.25 | kotygoroshko

    екс-совок

    MV пише:
    > може, то вони й покинули байк-шоу раніше?


    така особливість совкового виховання - подвійність натури

    шоу покинули ті, хто є трішки байкерами всередині

    а залишились ті, хто байкерами є ззовні
    особливість совка в тому, що ким людина є назовні майже ніколи тим вона не є всередені


    байкери, досліджені мною в інтернеті безмежно дибільні, але хитрі

    поїсти, поїбтись, випити й посрати - в них мозок працює

    але будь-яка розмова про історію моментом маркується фразою "байкєри внє політікі", далі спілкуються без мене на тему братства славян, це свята нібито не політична тема, ясно хто брат молодший і заблудший    а байкери в реалі це інша історія,
    це підараси,
    які зустрівши на в*їзді в місто мотоцикліста з іншого кінця України, розбігаються хто куди
    15 молодих підарасів зникає щоб не брати до себе ночувати, і один, самий старший з них, вимушений невідомо заради чого, може від сорому, взяти дого до себе переночувати в маленьку хату зі старенькою і дуже хворою мамою

    один знайомий на дорогому мотоциклі розповідав як два десятка байкерів на хондах-голдвінгах поїхали на зліт з Києва у Дніпропетрівськ
    в одного з перших у колоні зламався мотоцикл, ніхто не зупинився

    за колоною йшов не з цеї компанії байкер(?) він зупинився, а в того сльози на очах

    така байкерська хуйня...    до речі, тут http://www.gulag.ipvnews.org/article20070610.php знайшов класну картинку, та і сама стаття наче в тему


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua