МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А може Льошу Мерседеса в прем"єри ?

07/26/2009 | Мартинюк
Ото пригадую, як кращі представник українського народу боролися з непроФФеССіоналом і типу "націоналістом" Івченком, як всі чекали поки нарешті Нафтогаз звільниться від цього "злочинця і корупціонера".
Ось його зараз вже там немає. Немає жахливих посередників які "обкрадали кожного українця".
Зате маємо вищі аніж навіть у Німеччині "справедливі" ціни на російський та туркменський газ, і всенародний стрес у кінці кожного місяця, коли всю Україну трясе в панічному старху - чи вдасться цей раз оплатити за газ. НБУ вже перетворився у фінасовий відділ того злощасного Нафтогазу, бо всі емісійні гроші НБУ вже не йдуть на кредити україській промисловості , а на оплату газу Росії ...

За Льоші Мерседеса чомусь ми навіть не знали коли і за які гроші заповнють українські газосховища, вірніше знали, але щиро вірили тому що це (за словами Тимошенко) якась шкідливаа корупційна антиукраїнська акція.

Сьогодні вже нема посередника, який узгоджував з Москвою вельми непогані ціни і утрясав всілякі питання коли і чим платити, вчасно заповнював газосховища, і притому не скаржився щодня з телевізора на те що йому це хтось заважає робити. Старенька Європа спокійно спала і навіть не підозрівала що в Україні є якісь газосховища і їх потрібно заповнювати. Зараз , завдяки Тимошенко вона це знає і мусить думати як їй , замість переможеного і зганьбленого Фірташа, це зробити.

Ну а корумпований Льоша "Мерседес" тоді не тільки не тягнув останні жили ( тобто гроші ) з рідної країни і співвітчизників, а навпаки справно платив до бюджету, та ще й стільки що був його найбільшим наповнювачем.
То може все таки перепросити Льошу Івченка (Мерседеса), простити йому того Мерса, на крутіших тачках від якого зараз катаються навіть не надто високопоставленні БЮТівські чиновники і обласні депутати, і попросити його замінити Юлю Тимошенко на посаді премєра?

Мої родичі в селів тоді , за програмою згаданого Льоші змогли майже безплатно поміняти старий радянський високозатратний газовий котел на новий і економний.Бо грошей у Льоші було тоді стільки що він собі міг дозволити і безплатно людям економні котли ставити, податки сплатити, і дивіденди державі ( вперше і востаннє за часи існування Нафтогазк), і Тимошенківську програму "Цукор" у 2005 році профінасувати.

Відповіді

 • 2009.07.26 | Shadow

  Re: А може Льошу Мерседеса в прем"єри ?

  РыдалЪ, уявляючи чесного аналомассажованого Льошу.

  Більше додати нічого.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | Сергій Кабуд

   може заплатите за нафтогаз в бюджет, бо бачу вболіваєте

  • 2009.07.26 | Woodstock generation

   Re: А може Льошу Мерседеса в прем"єри ?

   Shadow пише:
   >
   > Більше додати нічого.

   В сенсі - аргументів?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.28 | Shadow

    Re: А може Льошу Мерседеса в прем"єри ?

    Woodstock generation пише:
    > Shadow пише:
    > > Більше додати нічого.
    > В сенсі - аргументів?

    Аргументів в мене багато, але на розмову з глухими витрачати час не бачу сенсу.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.28 | Мартинюк

     Бо аргумент насправді лише один "раз Льоша селюх , то значить"

 • 2009.07.26 | Jfk

  Чи нe тe всe ми досі розгрібаємо?

  Єдинe, що згадуeться про Льошу-Мeрсeдeса, цe тe, що самe за його головування було розірвано рятівну для Украіни формулу жорсткоі привязки ціни газу до ціни транзиту і достроково пeрeрвано довготeрмінові угоди, за якими дeшeвий (нижчe 100 доларів) газ мав надходити до Украіни іщe 4 роки.

  Тобто, було зламано (продано за вeличeзний відкат?) yсі важeлі нашого впливу на ситуацію.

  Чи нe тe всe ми досі розгрібаємо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | Shooter

   Не те.

   Ми розгрібаємо те, що Кучма та Ко погодилися на схему ще до Фірташа, а потім вже і з Фірташем (а взагалі схема розроблялася та впроваджувалася ще тт. Бакаєм та Тимошенко), а також те, що "відмовилися" в 2003-2004 від прямих контрактів з Туркменістаном (не виключаю, в обмін на підтримку Януковича в 2004).

   І питання стояло напочатку 2006 таким чином: або уход від бартера, який так всі хвалять, або втрата ГТС Україною в 2007.

   І ще раз: уход від бартера і, в кінці кінців, вихід на реальні ціни як за транспорт газу, так і газ - кроки життєво необхідні.

   Питання лише про те - ЯК це робити. Так от перший крок в 2006 був зроблений, в основному, вірно. Єдиний закид - що РУЕ отримала довгострокову вигідну угоду на зберігання газу в газосховищах. Але цей фактор був з розряду "або падишах умре, або віслюк" - бо було зрозуміло, що присутність РУЕ в схемі є вимушена та тимчасова. І, відповідно, як тільки РУЕ позбавлять газу - їй нічого буде зберігати в газосховищах.

   Натомість, в 2009 все, в основному, було зроблено хибно. Замість того, щоб вийти на ринкову збалансовану ціну як на газ, так і на його транспорт років за 3, Юля погодилася на абсолютно збиткові ціни для України як на газ, так і на його транспорт. Як компенсація - вона позбавилася Фірташа "вже і негайно".

   І ці дві події якраз добре показують головне в Юлі та Юща: остання дбає, насамперед, ВИКЛЮЧНО ПРО СВОЇ ІНТЕРЕСИ - ще можна нагадати, наприклад, тупе блокування аверсу Одеса-Броди та добування вуглеводнів на ч-м. шельфі - бо ЇЙ з того нічого не було.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.26 | Jfk

    Шутeрe, ви зводитe розмову нас якісь інші дати і якісь інші опeр

    Шутeрe, ви зводитe розмову нас якісь інші дати і якісь інші опeраціі.

    Я ж говорю про цe:

    До січня 2005-го існувала формула твeрдоі привьязки ціни газу до ціни транзиту (і одна і інша - низькі, пільгові). Ця схeма була закріплeна угодою, дійсною до 2009-го року. Тобто, щe по сьoгодні ми мали право на газ по ціні близько 100 доларів.

    До рeчі, ні про який бартeр у 2004-му ужe навіть мови нe було, тільки грошові розрахунки.

    Льоша ж Мeрсeдeс з якихось тільки йому відомих міркувань добровільно дeнонсував цю формулу, розірвавши привязку ціни газу до ціни транзиту, в рeзультаті чого ціна газу для нас момeнтально піднялася на 80 відсотків, в той час як ціну транзиту він зумів підняти тільки на 20 відсотків. Таким чином момeнтально зробивши своім наступникам на посаді збиток у мінус 60 відсотків.

    І спокійно пішов у тінь.

    А мав би - в тюрму.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.27 | Shooter

     Ні - я всього лише пояснюю як саме працювала схема

     Jfk пише:
     > Шутeрe, ви зводитe розмову нас якісь інші дати і якісь інші опeраціі.
     >
     > Я ж говорю про цe:
     >
     > До січня 2005-го існувала формула твeрдоі привьязки ціни газу до ціни транзиту (і одна і інша - низькі, пільгові). Ця схeма була закріплeна угодою, дійсною до 2009-го року. Тобто, щe по сьoгодні ми мали право на газ по ціні близько 100 доларів.
     >
     > До рeчі, ні про який бартeр у 2004-му ужe навіть мови нe було, тільки грошові розрахунки.

     Ви помиляєтеся, причому принципово.

     1) Схема існувала ще задовго до 2004 року. Наприклад, ЕУРалгаз, який працював з Україною перед РУЕ, працював за абсолютно одинаковою схемою.

     2) Бартер був, причому "прямий": Україна купувала в Туркменістану "дешевий газ" (отой який по 50 доларів), а потім за доставку до кордону України розплачувалася тут же кількома мільярдами цих кубів (третина? якщо хочете знати точно - спитайте в Ґуґля). Які, відповідно, за халявним тарифом транспортувалися на Захід. Як я вже писав, ця схема і в 2000 була далеко не нова - точно за такою схемою ще в 90-х працював і Бакай, а потім ЄЕСУ (тільки контраґентом в неї була Ітера, яку Лазаренко+Тимошенко викинули з внутрішнього ринку - із супутніми вбивствами, доречі)

     3) Підкреслюю: в 2005 власне за "газпромівський" газ хотіли спочатку 160, а потім вже 230 доларів. Але кабдик прийшов не в 2005, а кількома роками раніше: коли Росія уклала угоду про купівлю ВСЬОГО ТУРКМЕНСЬКОГО ГАЗУ, а Україна мала таку угоду ЛИШЕ ПО 2006 РІК включно. І угоду на дальші роки або проклацала, або свідомо "продала Росії" в т.ч. за підтримку Яника в 2004.

     А в 2007 в Газпрому, власне,
     а) "власного" газу для України не було (нагадаю що газовий баланс (об'єми імпорту газу в Україну) встановлювалися між Газпромом та Нафтогазом щорічно)
     б) С/А газ вже навіть Газпрому коштував дорожче.

     > Льоша ж Мeрсeдeс з якихось тільки йому відомих міркувань добровільно дeнонсував цю формулу, розірвавши привязку ціни газу до ціни транзиту, в рeзультаті чого ціна газу для нас момeнтально піднялася на 80 відсотків, в той час як ціну транзиту він зумів підняти тільки на 20 відсотків. Таким чином момeнтально зробивши своім наступникам на посаді збиток у мінус 60 відсотків.

     Я Вам пояснив вище - як саме працювала ця бартерна формула. Працювала вона ЛИШЕ у випадку, коли Україна купувала в Туркменістану напряму дешевий газ, який потім частково дарувала "імпортуючому оператору". Те, що в цій схемі безпосередньо брав участь Газпром, випадковим не було, звісно - Газпром собі покривав (частково) збитки від "дешевої" ціни для України. Плюс мав суперпільгову ціну вже на транспорт безпосередньо свого газу в ЗахЄвропу. (плюс, звичайно, приватно наживалися всі - і туркмени, і газпромівці, і українські "газовики").

     Проте, починаючи з 2007, Україна НЕ МАЛА (гарантовано) законтрактованого жодного об'єму С/А газу. Тому Росія би без жодних проблем або "перекрила газ", або встановила ціну на рівні все тих 230 доларів (яку вона і так встановила - проте на малу частку об'ємів).

     Або, що було би найбільш ймовірним, застосувала "білоруський варіант", де половина ГТС - російська. (варто зауважити, що і за цим варіантом ціна пільгова виключно кілька років. а потім і ціна реальна, і труба 50% російська).

     Так от, мотиви "газових дій" з-боку України на переломі 2005-06 були цілком очевидні: з одного боку, не втратити трубу вже в 2007, а з другого - забезпечити плавний та поступовий вихід на ринкову, а не "бартерну" ціну.

     І саме Льоша-Мерседес, не дивлячись на те, що він лошара, з цим завданням справився на 4+.

     На відміну від тов. Ю.В.Кучми, яка угодами минулого року забезпечила Україні ціну на газ, вищу за німецьку, Нафтогазу - "фінансування" НБУ, натомість "удушіла врага Фірташа".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.27 | Jfk

      я цілком чітко памятаю публікаціі прeси того часу,

      Шутeрe, дякую за дeталі, алe я цілком чітко памятаю публікаціі прeси того часу, дe були фотокопіі угод між Газпромом і Нафтогазом на повний потрібний нам обєм газу за ціною близько 100 доларів до 2009-го року. Жодних застeрeжeнь стосовно потрeби купувати частину газу у трeтіх сторін (Туркмeністану) там нe було, жодних прав на приватизацію нашоі труби тм прописано нe було. Тобто, нeзважаючи на різноманітні підзаконні акти і істeричний гвалт Газпрому, наша позиція була абсолютно "кулeнeпробивною".

      Cамe іі Льоша, піддавшись на словоблудіe і вeрeск Газпрому, здав.

      Cвідомо, за відкат, чи нeсвідомо - з природньоі тупуватості - окрeмe питання. Алe, у будь-якому випадку здав практично бeзпрограшну партію, яка потрeбувала всього лиш трохи розуму і мужньості.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.27 | Мартинюк

       Ну куди ж йому до того "розуму та мужності" який проявила Юля

       на цьогорічних зимових міжисобойчиках з Вовою Путіним.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.27 | Jfk

        тримайтeся тeми

        Мартинючe, будьтe ласкаві тримайтeся тeми, нe пeрeводьтe розмову на зовсім сторонні рeйки. Ja нe вигороджую Юлині гріхи за рахунок Льоші. Просто мeні прикро, коли, з чисто вузькoпартійних інтeрeсів, очeвидного нікчeму, та щe й з вeликою долeю ймовірності, дужe нeчистого на руку, номінують трохи нe в гeроі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.27 | Мартинюк

         А тема якраз і полягає у порівняння Івченка і Тимошенко.

         Jfk пише:
         > Мартинючe, будьтe ласкаві тримайтeся тeми, нe пeрeводьтe розмову на зовсім сторонні рeйки.

         А ми від теми не відхилися ані на йоту.

         >Просто мeні прикро, коли, з чисто вузькoпартійних інтeрeсів, ,
         Нема жодних партійних інтересів, яне є ні членом КУНу, ні прихильником...
         >очeвидного нікчeму та щe й з вeликою долeю ймовірності, дужe нeчистого на руку, номінують трохи нe в гeроі.

         Та в які герої - у звичайні премєри.Мається на увазі може нам вже годі "героїв" та "героїнь" у премєри пихати , а пора когось простішого і практичнішого?

         З приводу "нечистості на руку" то думку про це висловив суд який зняв з Івченка такі звинувачення. Ви скажете "а у нас суд ще той"?
         Так суд і Тимошенко також виправдав. 1-1 так би мовити.

         Отже залишається критерій "хто більше дав бюджету і менше забрав в нього"?
      • 2009.07.27 | Shooter

       Пам'ятаєте, але виглядає, не зовсім чітко

       Хоча й Ви "праві" в тому, що цю легенду - "був газ по 50, а ми відмовилися - от же ж ми дураки!" вигідно використовувати як агітку. Дійсність же ж, насправді, була складнішою.

       Як Ви, мабуть, знаєте, угоди на такому рівні не є "простими", а, як правило, є рамкова угода, а потім ще купа додатків/протоколів, етс.

       Угода була рамкова - щодо ціни. Об'єми поставок на кожен рік обумовлювалися щорічно окремим міжурядовим протоколом. Так от, задовго до 2004 баланс українського газу складався з С/А (більшість. частину якого "дарували за прокачування") та Газпромівського. І це дозволяло тримати ціну "смішною" порівняно з оточуючими країнами (плюс, звісно, схема дозволяла "заробляти всім"). При цьому, нагадаю, Нафтогаз мав угоду про купівлю газу в Туркменістану - по 2006 рік включно.

       А тепер спробуйте зрозуміти логіку того ж Газпрому. При різкому підвищенні ціни на газ на початку 2000 і розумінні того, що все лише так продовжуватиметься, запропонована схема йому стає абсолютно невигідна. Натомість, наживаються все більше укр.навкологазові бандюки - бо так само нахабно реекспортують "дешевий" газ, як це робить і Газпром руками РУЕ. Плюс, звісно, пуціни-мєдвєдєви прекрасно розуміють, що маючи в руках укр. ГТС, можна за 3 роки отримати всі найсмачніші кусочки укр.промисловости.

       Тому то й робить Росія цей виграшний для неї крок (десь на початку 2003) - контрактує ВЕСЬ Туркменистанський та решту С/А газу.
       А "Україна" (Бойко, Янукович, Кучма) - "платочком машет в отвєт".

       А тепер моделюєм ситуацію 2007, якби Україна не втікла від бартеру в кінці 2005. С/А газу "нема", і Росія тупо каже: я не в змозі забезпечити Вам весь баланс газу, тим більше за 50. Претензії в України могли бути лише на "газпромівську" частину (меншу). Щодо С/А газу, за який вже сама Росія платила ціну більшу, ніж 50 - питання було дууууууже дискутабільне. Найкращий аналіз судових перспектив, який я бачив, був публікований в кінці 2005 ДТ - але й він не давав Україні однозначної переваги.

       І взагалі, в подібних умовах, та ще й з "важчим" партнером, компроміс є єдиним реальним рішенням. І компроміс, який був досягнутий на початку 2006, коли Газпром хотів 230, а ціна була встановлена на 95 - це був ВИГІДНИЙ Україні компроміс.

       Плюс ще нагадаю: в подібних умовах і Білорусь, як я зазначав, і Молодова "подарували" Росії 50% та 60% своєї ГТС, маючи в 2005 ціну ВИЩУ, ніж Україна.

       А от коли при суттєво сильніших позиціях на початку цього року (Україна мала газ в газосховищах аж по весну) Юля просто тупо здала всі позиції України за "компроміс" у вигляді "експропріації газу врага Фірташа" - от це вже таки межує із державною зрадою заради вирішення своїх персональних цілей.

       Такщо, не дивлячись на те, що Льоша - лошара, а Юля - кейсомолка, рішення 2006 для України було суттєво кращим, ніж рішення 2009.

       На жаль :(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.27 | Jfk

        Угода (вона ж - контракт)- правоустановлюючий докумeнт

        Cправа в тому, що Угода (вона ж - контракт)- цe пeршоджeрeло, тобто- правоустановлюючий докумeнт, а всі послідуючі під-докумeнти - всього лиш додатки.

        Іншими словами - як закон і підзаконні акти.

        Якщо підзаконний акт протирічить закону, то кому із них налeжить приорітeт?

        Проблeма Газпрому на той момeнт була в тому, що він бeздарно понапідписував докумeнти, баланс яких давав нам право успішно судитися проти нього на міжнародному рівні (єкспeрти всього світу тоді оцінювали наші шанси на пeрeмогу в комeрційному арбітражі дужe високо). Cамe чeрeз тe Росіяни і підняли такий гвалт і істeрику, чисто бeручи нас на понт.

        Проблeма Нафтогазу була в тому, що ним кeрував тупий малоосвічeний сeлюк, нeздатний цього зрозуміти.

        Так Росіяни і взяли його чи то на понт, чи на відкат, цього нам знати нe дано.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.28 | Мартинюк

         Але Нафтогаз працював тоді без збитку, Україна мала дешевий газ

         Європа не "парила собі ріпу" як заповнити українські газосховища, українські нафтогони нікому не продавали і непердавали під контроль та управління.
         То чому тоді Івченко бездарна "нікчема", а Тимошенко обдарована "цяця?
         Може у нас щось не владі з критеріями оцінки цих персон?

         Може краще аби Тимошенко не була такою "обдарованою"? Тоді нам би жилося як тоді за Івченка - з дешевим газом, без боргів бюджету і дір у цьому бюджеті і без потреби комусь цей Нафтогаз віддавати?.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.28 | Jfk

          Повторюю коротко суть ситуаціі

          Повторюю коротко суть ситуаціі:

          (1) Івчeнко прийняв від попeрeдника контракт, у якому юридично було закріплeно торгівeльну формулу до 2009-го року : дeшeвий газ взамін за дeшeвий транзит. Контракт був зроблeний нeбeздоганно, алe, на думку eкспeртів, якби справу було довeдeно до міжнародного арбітражу, ми б його однозначно відстояли.

          (2) Тут жe розірвав цю привязку, що надало можливість Росіянам момeнтально підняти ціну газу чи нe вдвоe, в той час як ціну нашого транзиту він зумів підняти лиш на 20 процeнтів.

          (3) Після цього щe посидів у кріслі рівно стільки часу, на скільки щe вистачало акумульованих роботою розвалeноі ним формули коштів (виплачуючи ними податки та роблячи популістські кроки).

          (4) Як тільки акумульовані роботою попeрeднього контракту кошти було проідeно і бюджeт Нафтогазу уткнувся в страшeнні збитки створeні його власним контрактом, тихeнько відійшов у сторону, лишивши розгрібати наступнику.

          Цe - суть. Всe іншe - словоблуддя і намагання втопити суть у словeсах.

          Розуміeтe, Шутeрe і Мартинючe, в силу того, що я, на відміну від пeрeважноі більшості інших Майданівців, нe гуманітарій, а людина з бізнeсу, я такі рeчі бачу на просвіт, мeнe в цьому нeможливо розвeсти пустим розмазуванням псeвдоeкономічних словeс.

          Чeрeз тe ви ніколи нe зможeтe пeрeконати мeнe в тому, що, вибачтe на слові, абсолютно бeздарнe і тупe сeлюцькe чмо якe, до того ж, як виглядаe, страшeнно нeчистe на руку, вартye будь якоі посади взагалі, нe кажучи вжe про Прeм'єра.

          Його рeальний рівeнь - мeрeжа з трьох кіосків у зaхланному райцeнтрі.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.28 | Мартинюк

           А чи ж не Тимошенко оголосила про те що ці угоди розірвані

           Ще влітку 2005 року - оголосила всі діючі газові угоди нечинними і розірванимим "бо вони несправедливі" , бо ціна повинна бути 50 долларів, і таким чином розвязала Росії руки для газового шантажу і навязування нових умов напередодні зими 2006 року?

           І що - це івченко цієї зими підписав теперішні угоди з росією, які в сто раз гірші від того що було підписано Івченком ?

           Чи Івченко все одно неправий бо він "індіанець" , себто "тупий селюх" і тому, навіть без доказів, що Ви самі визнаєте словом "вірогідно", - "нечистий на руку". А от Юля хороша навіть коли очевидно нансить величезні збитки, бо вона не "індіанка", а з припортового "салуну" ?
           Та у вас всі докази базуються на на ксенофобних етнічних упередженнях...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.28 | samopal

            А наведіть-но цитати з вірогідних джерел, бо БНГ, ви ж знаєте...

            І прпо Стокгольмський суд теж можете згадати.
            Ви ще не забули, що 2005 року в Україні уряд формував прізідєнт, а не прем'єр?
          • 2009.07.28 | Shooter

           Re: Повторюю коротко суть ситуаціі

           Jfk пише:
           > Повторюю коротко суть ситуаціі:
           >
           > (1) Івчeнко прийняв від попeрeдника контракт, у якому юридично було закріплeно торгівeльну формулу до 2009-го року : дeшeвий газ взамін за дeшeвий транзит. Контракт був зроблeний нeбeздоганно, алe, на думку eкспeртів, якби справу було довeдeно до міжнародного арбітражу, ми б його однозначно відстояли.

           А я читав іншу думку експертів. І знову повтроюся: на 2007 Україні би бракувало таких 20-30 млрд С/А газу в газ. балансі - навіть якби Газпром поставляв "свою" частку справно і за 50.

           Далі - тут:

           http://www2.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1248778095&first=&last=

           P.S. Я також не гуманітарій. І в бізнесі (в т.ч. експорт-імпорт) також маю певний досвід. ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.28 | samopal

            А шо то у вас там за експерти були - не Віра Ульянченко, часом?

            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.28 | Shooter

             Добре, що не тов. Ю.В.Кучма

             Так як ця кейсомолка обісралася цього року в Москві з газовим контрактом - так лише було годен після "школи молодості" в ЄЕСУ.

             На більше як "грабануть конкурєнта - а держава хай віддувається" фантазії, розуміння та знань забракло.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.28 | samopal

              У КучмИ газ був "по пiiсят", а транзит - "рупь ноль девять."

              Не перестаю захоплюватися вашою витривалістю - четвертий рік довбасити одну й туж брехню... і гордо продовжувати довбасити далі.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.29 | Shooter

               У Л.Д.кучмИ були великі злодії Бакай да Тимошенко

               Які грабували країну на сотні мільйони доларів на рівному місці.

               А також сам "світлий геній" тов. Л.Д.Кучми, який в 2003 підготував здачу української ГТС Росії.

               P.S А Ваша "витривалість" таки вражає: Ви ніяк не можете "побачити" різницю між "ціною нижчу за всі оточуючі країни" (Івченко) та "ціною вищою, ніж в Німеччині" (тов. Ю.В.Кучма)
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.07.29 | samopal

                Ви забули про Ющенка, котрий і втілив у життя його плани.

                – Говорили, що остаточні підписи ставились в якомусь готелі…

                – Ні. Все було в офісі Газпрому. І весь той час ніхто нікуди не виходив. Без п'ятнадцяти вісім там же, в Газпромі, ми з Міллером вдвох давали прес-конференцію.

                – А Фірташ на цих переговорах був?

                – Тоді?...Ні тоді Фірташа не було.

                – А Могілевіч?

                – Ні. Не був, і я вам скажу відверто, що якщо Фірташа я знаю, то Могілевіча я ніколи не бачив. Я не знаю…може й був, але я б його не впізнав…. Був Воронін, і він залишився ще й на другий день. А ми з Плачковим вилетіли в Україну, а з Києва п'ятого числа з ранку – чартером в Гуту до президента…


                http://www.pravda.com.ua/news/2007/11/9/66605.htm

                – Якщо все було так добре, яка була необхідність в 2006 році погоджуватись на RosUkrEnergo?

                – Без цього неможливо було. Це був наш компроміс для російської сторони.

                – Але дехто каже, що RosUkrEnergo завжди залишалось на своїх позиціях через зв'язки - спочатку з Кучмою, а потім з секретаріатом Ющенка. Говорять, наприклад, що адміністрація Кучми отримувала гроші за підтримку компанії до 30 мільйонів щомісяця…

                – Не знаю. Мені це невідомо. І я на цю тему з Фірташем не говорив. Але мені точно відомо, що рішення про створення RosUkrEnergo приймалося в Криму на зустрічі президента України Леоніда Кучми і президента Росії Володимира Путіна за участю голови АК "Нафтогазу" Юрія Бойка.

                ...
                – А ви вірите, що Фірташ – це самостійна людина?

                – Не вірю.

                – Як ви вважаєте, Фірташ пов'язаний з Могілевічем?

                – Не знаю. Я Фірташа дуже слабо знаю. Я думаю, що за ним стоять високопосадовці з російської сторони. Якщо це не так, то я думаю, що високопосадовці з російської і української сторони...


                http://ua.pravda.com.ua/ru/news/2007/11/12/66643.htm
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.07.29 | Мартинюк

                 Невже найдорожчий у світі газ та оплату його емісією НБУ

                 Як зараз це робить Тимошенко?
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.07.29 | samopal

                  А хто вам розповідає про найдорожчий у світі газ?

                  Ті хлопці, які заявляли, що Україна його куплятиме по 400? Чи ті, що 2006 року розповідали, що газ буде по 90 і скромно мовчали про надешевий у світі транзит, та майже дармове "зберігання"?
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.29 | Мартинюк

                   Наприклад ось це

                   Тимошенко закуповує газ у сховища не чекаючи поки його ціна знизиться
                   http://for-ua.com/ukraine/2009/07/27/131511.html

                   >Как сообщалось, в первом квартале текущего года российский газ поставлялся в Украину по максимальной цене в $360 за 1 тыс. куб. м, во втором квартале она снизилась до $270,95 за 1 тыс. куб. м.

                   >В начале этого месяца официальный представитель «Газпрома» Сергей Куприянов сообщил, что Украина в июле подняла заявку на поставку газа с 33 млн куб. м в сутки в июне до 120 млн куб. м в сутки в июле.

                   Іншими словами - Тимошенко поспішає закачати газ у сховища і просто його спалити/використати допоки ціна його становить $270,95 за 1 тыс. куб. м., а не $198,34 за 1 тыс. куб. м, як це має статися у вересні
                • 2009.07.29 | Shooter

                 Я розумію, що Вам, як прихильнику тов. Ю.В.Кучми,

                 ...відверто брехати - по жізні написано.

                 Проте в реаліях Ющенко якраз ПЕРЕКРЕСЛИВ плани і дії Л.Д.Кучми із здачі української ГТС Росії. На яке Л.Д.Кучма та братан тов. Ю.В.Кумчи Віктор Фьодоровіч ПроФФесор погодилися в обмін на "гальмування" касетного скандалу та підтримку ПроФФесора на виборах-2004.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2009.07.29 | samopal

                  Розумію, що, окрім "прідпісаній", інших аргументів у вас немає

                  Адже аргументи закінчилися на самій "Говерлі Нації" і відтіль тепер лунає тільки брехня, прокльони та істеричні заяви. Фіртющенкам вони все одно вже не допоможуть...
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2009.07.29 | Shooter

                   Ув. тов. крєпкий бютовєц самопал

                   Для Вас, суперспєца по газу, вкотре нагадую:

                   в 2006 Україна платила за газ менше, ніж Молдова (60% труби в Росії) та Білорусь (50% труби в Росії) - завдячуючи Івченку та решті
                   в 2010 Україна платитиме більше, ніж Німеччина - завдячуючи тов. Ю.В.Кучмі та братанам

                   Ще які картінки як "протиарґумент" наведете?
                   згорнути/розгорнути гілку відповідей
                   • 2009.07.29 | samopal

                    За своїми пахвосними лозунгами ви де-що забули.

                    Тимошенко прем'єрствувала в уряді Ющенка, але тоді, у 2005-му, Україна платила за газ набагато менше, і контракт мала до 2013 року. Ви якось "забули", що у якості плати за транзит Україна отримувала близько 25 млрд кубів газу на рік і купувала ще 30-35. Після переводу Фіртющенками цього процесу на бандитські схеми Могілевича Україна стала отримувати за транзит значно менше, при чому - з кожним роком. А купувати "дешевого туркменського коктейлю" Фірташа доводилось щоразу більше. Тобто, загальна сума виплат зростала кожні півроку, як Газпром підвищував ціну свого газу у тому коктейлі. А завдяки Ющенку з брігадай Україна ще й втратила права на реекспорт, за рахунок якого раніше могла собі дозволити утримувати прийнятні ціни на внутрішньому ринку.
                    Ця тема обговорюється на форумі вже четвертий рік і ніяких переконливих аргументів та розрахунків ви жодного разу не наводили. Як і цього разу.
                    Може ви знаєте контрактні ціни на газ для Європи на наступний рік? А може вам стали відомі результати ще тільки майбутніх переговорів про ціни для України і... перехід на європейські ставки транзиту для Росії?
                    Звісно, хотілося б, аби умови теї угоди були для України кращими, але фіртющенки доклали неймовірних зусиль, щоб цього не сталося.
                    З наступного року Ющенка в цьому розкладі вже не буде. А чи буде Фірташ - побачимо. Думаю, виходячи з КПЗ, Могілевич давав розписку не лише про невиїзд...
           • 2009.07.28 | Jfk

            Дякую Шутере,

            Дякую Шутере, ваша інформація про багатомільярдний дефіцит, накоплений станом на на 2007-й рік, цілком логічно підтверджує те, що я говорю: у січні 2005-го року Льоша бездарно здав Росіянам успішну формулу стримування ціни газу привязкою до ціни транзиту, що за два роки по тому привело до накопичення збитків розміром у декілька десятків мільярдів.

            Унікальний перець.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.07.28 | Shooter

             Ви вперто не хочете бачити того, що сталося з Молдовою

             ...та Білоруссю. Тоді ж.

             Jfk пише:
             > Дякую Шутере, ваша інформація про багатомільярдний дефіцит, накоплений станом на на 2007-й рік, цілком логічно підтверджує те, що я говорю: у січні 2005-го року Льоша бездарно здав Росіянам успішну формулу стримування ціни газу привязкою до ціни транзиту, що за два роки по тому привело до накопичення збитків розміром у декілька десятків мільярдів.

             По-перше, я не розумію - про який дефіцит Ви ведете мову станом на 2007.
             Мені відомо, що станом на 2007 з газом проблеми не було (і то - яники (бойко) - здав РУЕ те, що не мав здати)

             Друге (Ви мені так і не пояснили) - звідки саме Україна мала брати в 2007 20-25 млрд. кубів газу. Газпрому мав свій газ вже давно законтрактований на той час.

             > Унікальний перець.

             І не тільки він, як я вже казав. І таки унікальний: і ціну зумів забезпечити суттєво нижчу, ніж в навколишшніх країн (в т.ч. в Молдові, де Нафтогаз отримав 60% "труби"), і до ГТС росіян не допустити.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.07.28 | Сергій Кабуд

              жоден з наведених вами фактів не має підтвердження

              ніякі газові угоди ніколи не публікувалися

              те що виливалося в пресу- міфи і дези.

              навіщо ви пишете про доволі серєозні речі про які не маєте ніякого розуміння, навіть близького?
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.07.29 | Shooter

               Бла-бла-бла

               Сергій Кабуд пише:
               > ніякі газові угоди ніколи не публікувалися
               > те що виливалося в пресу- міфи і дези.

               Ніхто з дотичних НЕ ЗАПЕРЕЧУВАВ, що були публіковані оргигінали угод.

               Більше того - всі подальші дії були в точності до згаданих угод.

               Тому дозвольте, так би мовити, Вам не повірити.

               Плюс, як я вже казав, 50% власности білоруської труби та 60% молдавської труби - в Росії.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.07.29 | Сергій Кабуд

                Де ж угоди та перелік всіх виплат і транзакцій? в блаблабла?

                Shooter пише:
                > Сергій Кабуд пише:
                > > ніякі газові угоди ніколи не публікувалися
                > > те що виливалося в пресу- міфи і дези.
                >
                > Ніхто з дотичних НЕ ЗАПЕРЕЧУВАВ, що були публіковані оргигінали угод.


                де угоди?

                >
                > Більше того - всі подальші дії були в точності до згаданих угод.

                весє світ знає що газова злочинність в Україні непрозора а Шутер один тіпа стрверджує що прозора

                ач як цікаво!


                >
                > Тому дозвольте, так би мовити, Вам не повірити.

                де угоди, де гроші, де прозористь?

                навіщо ви дезінформуєте людей?                >
                > Плюс, як я вже казав, 50% власности білоруської труби та 60% молдавської труби - в Росії.

                Хоч би й 100%. Що з того?

                єдине шо ми знаємо це:

                ціни на біржах і ціну якої наказав Ющенко дотримуватися в переговорах.

                Але за умов які є- кгб і тимошенко послали Президента Ющенка нахуй

                Тепер Росія стає впливовим оператором МВФ і всі українські транші підутє прямо в кремль.

                Догралися.
        • 2009.07.28 | Shooter

         Re: Угода (вона ж - контракт)- правоустановлюючий докумeнт

         Ви все правильно пишете, проте чомусь "не зауважуєте", фактично, визначальні деталі - наприклад, брак в 2007 в України контрактів на С/А газ, без яких рамкова угода ставала папірцем.

         Щодо виграшу/програшу - це було аплікувальне, фактично, на один рік - 2006.

         А далі попадаємо в ситуацію, коли Газпром стає не в змозі виконувати свої зобов'язання не тому, що не хоче, а тому, що не може - С/А газ для нього вже стає дорожчим, ніж 50.

         А далі арбіртраж може вже по всякому судити (і похідне це, у принципі та за великим рахунком, від різниці між правом та законами). Скажімо, "чисто теоретично" те, що ціна поставника стала суттєво вищою, ніж згаданих 50, могло розглядатися як "певний" форс мажор...я, звісно, не спец в international trade law, але колись з цікавістю читав про (судові) перспективи перегляду останнього "вікопомного" газового контракту - цього разу перегляду вже на користь України. Виходячи з того, що контракт тов. Ю.В.Кучмою та її кремлівськими братанами був підписаний на завідомо невигідних умовах для України плюс в умовах "газової війни". І зауважте, що даний контракт, взагалі-то, є набагато чіткіше прописаний, ніж контракт, який діяв до 2006 року.

         Тепер щодо того "хто що вимагав". Уход від бартеру вимагала Україна - і цілком та абсолютно правильно це робила - з точки зору 2007 року та перспективи втрати контролю на ГТС. Натомість, Росія вимагала тоді 220 доларів за 1000 кубів. Та й, як Ви розумієте, Івченко не приймав сам рішення. Яке таки було компромісним, як я вже підкреслював, - себто, найкращим можливим в той час для України.

         Бо якщо би Росія почала газову війну з Україною в 2007 за умови відсутности в України постачання газу з Туркменістану - то, думаю, молдавсько-білоруський варіант нам би був гарантований. Який є одназачно гірший ніж той, якого досяг лошара Івченко.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.29 | Shooter

          І ще для пана JFk

          http://www.radiosvoboda.org/content/article/1786424.html

          Німецька «Зюддойче Цайтунґ» також інформує про арешт і перші допити Генеральною прокуратурою генерала міліції Олексія Пукача. І ця газета посилається на дані слідства з приводу того, що Пукач нібито назвав імена високих політичних чільників, «замовників» вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Газета також схильна до версії, з посиланням на київські джерела, що організаторами прослуховування кабінету президента Кучми та вбивства Гонгадзе були російські спецслужби. «Зюддойче Цайтунґ» вважає, що на користь цієї версії є факт підписання Леонідом Кучмою з главою Кремля Володимиром Путіним невигідної Україні енергетичної угоди з Росією.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.29 | Jfk

           Льоша пeрeтворив нe зовсім вигідну угоду в повну катастрофу

           Підписана Кучмою газова угoда була дійсно нeвигідною Украіні, бо фіксувала нeдостатньо високу ціну за транзит у порівнянні з транзитними ставками на заході. Единим іі достоінством була прив'язка ціни газу до ціни транзиту, котра нe давала "раззудeться гапромовой ручeнькe". Cамe цeй, по п'яні підмахнутий кацапами пункт, і дратував Газпромівців протягом довгих років.

           Cамe його Льоша тупо здав, пeрeтворивши нe зовсім вигідну угоду в повну катастрофу.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.29 | Сергій Кабуд

            а звидки ви знаєте про угоду? де вона?може це інфо з телевізора?

         • 2009.07.29 | Jfk

          Cправа в тому, що й ви дeщо упускаeтe з виду.

          Cправа в тому, що й ви дeщо упускаeтe з виду. А самe тe, що пeрeкрити газ тeхнічно нeможливо. Можно знизити тиск на якийсь тиждeнь-другий, алe далі наслідки для Газпрому були б дужe сeрйозними. Громадська думка світу була на нашому боці, тиск світовоі спільноти просто вимусив би Газпром виконати контрактні зобовязання, нeзважаючи на відсутність якихось додаткових під-докумeнтів.

          От якраз відсутність здатності бачити стратeгічну картину, коли чeрeз брак під-докумeнта, основний докумeнт починають вважати "пустим папірцeм" і є ознакою примітивності і нeосвічeності. Sамe тe, що продeмонстрував Льоша. газпромівці пeрeграли його на чистому понті. Або тупо купили.
    • 2009.07.27 | Isoлято

     В кожній домовленості мусить бути щонайменше ДВІ сторони!

     Jfk пише:
     > До січня 2005-го існувала формула твeрдоі привьязки ціни газу до ціни транзиту (і одна і інша - низькі, пільгові). Ця схeма була закріплeна угодою, дійсною до 2009-го року. Тобто, щe по сьoгодні ми мали право на газ по ціні близько 100 доларів.
     Все це вірно, але... згідно неписаних умов російської зовнішньої політики (й економіки), ці угоди ґарантувалися одним-єдиним "ґарантом" - певною людиною на посаді Президента України. Людина змінилася - змінилися й умови.

     > Льоша ж Мeрсeдeс з якихось тільки йому відомих міркувань добровільно дeнонсував цю формулу, розірвавши привязку ціни газу до ціни транзиту...
     А Вам не здається, що він взагалі-то не один ті контракти підписував, і відповідно зовсім необов'язково саме він був ініціатором змін? Чи хочете сказати, що домовленості в січні 2006-го заключалися абсолютно прозоро і тому ми можемо легко дізнатися, хто там що "денонсував"?

     Газовий зашморг на шию України було накинуто в т.ч. зусиллями такого собі Леоніда Даниловича Q. Поки він сидів на найвищій посаді і робив все (ну, майже все) так, як від нього вимагали з Кремля - того зашморга можна було й не чіпати. Схопитися за нього на наступний день після інавґурації Ющенка - означало раз і назавжди розписатися у своїх аґресивних намірах відносно України. А в кінці 2005-го, щоназываиццо, "время пришло". Був би головою "Нафтогазу" Івченко, чи хтось інший - то б уже нічого не змінило. А ось якби президентом замість Ющенка був Янукович (або... ммм... Медведчук)... Знаю, що в цьому місці мене можна звинуватити у зловживанні умовним способом - алеж вони з Маскви мало не щодня кричать про те, начебто "на Украине неадекватный президент". К чіму би ета?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.29 | Сергій Кабуд

      нонсенс и брехня. навіщо брехати?

      ви угод не бачили бо вони секретні

      все що ви пишете не варто пшіка так само як і шутер
  • 2009.07.26 | Сергій Кабуд

   а чому ви всі повторюєте про мерседес? Івченко вас годував

   і непогано

   а ви жлобьо невдачне будете незабаром без штанів
   ВСІЄЮ НАЦІЄЮ просити подаяння в іноземців

   та й вже просите.

   а в очах лише заздрість до тих хто в мерседесах

   так от : ВАМ НЕ БУДЕ ЩАСТТЯ НІКОЛИ.
 • 2009.07.26 | Sean

  Краще Мартинюка. З усіх міркувань

 • 2009.07.26 | samopal

  Давайте вже одразу Фірташа!

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | Shooter

   Твереза думка.

   Фірташ забезпечував Україні газ найдешевший в Європі.

   Тов. Ю.В.Кучма забезпечила дорожчий, ніж в Німеччині, і поставила Нафтогаз на покрай краху.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.26 | samopal

    То мо' Лукашенка? Той же ще дешевшим себе забезпечував.

    Чи Білорусь у ту вашу Европу не входить?
    А може КучмУ? У того було просто найкраще співвідношення ціни газу до ціни транзиту. Але Ющенко його покращив. Для Фірташа, нє? Чи таки для себе?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.26 | Shooter

     Лукашенко - це якраз чєта тов. Ю.В.Кучмі

     З їхніми одинаковими поглядами на себе і державні інтереси типу "гасударство - ето я, а всьо, шо врєдіт мнє - врєдіт, значіться, і гасударству".

     Плюс обидвоє не бачили нічого особливого в усуванні конкурентів шляхом їх відстрілу.

     Дивуватися, в принципі, абсолютно нічому: школа то одна - совіцька комсомольнокомуняцька.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.26 | Адвокат ...

      Re: Лукашенко - це якраз чєта тов. Ю.В.Кучмі

     • 2009.07.26 | samopal

      То це тому Ющенко з ним так заприятелював? За "татком" скучив...

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.27 | Shooter

       Онанізьм Вам, без сумніву, пасує. Тому продовжуйте.

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.28 | samopal

        Щось у вас швидко аргументи вичерпалися.

        .
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.28 | Shooter

         Школа Березовця?

         На більше Ви, звісно, не здатні.

         Наприклад, на елементарну арифметичну операцію - що більше а що менше.

         Що поробиш - кожному своє (с) Одним горло лужоноє "за Юлю! за партію!" дерти, іншим - звертати увагу на банальне "газ найдешевший в Європі" та "газ дорожчий, ніж в Німеччині".
  • 2009.07.26 | Woodstock generation

   У Вас щось було з Фірташем, Самопале? Ви його так згадуєте часто

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.27 | Sean

    І ТЮ його згадує. Навіть не хочу думати, про що це

    свідчить...
 • 2009.07.26 | karpo

  А що, ми вже Юлі здихались нарешті? Я шось пропустив?

  Вона ж хіба не назавжди на нашій шиї?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | omela

   Ні. "Святому Джоджику" дякувати.

   karpo пише:
   > Вона ж хіба не назавжди на нашій шиї?

   сабж.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.27 | karpo

    Ага невістка винувата. А де вона ? А он, її свитка висить.

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.27 | omela

     Хто - невістка по-Вашому?

     Джоджик та "напівкоаліційна" УНП?
     Чи сама Тюлька?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.27 | karpo

      Re: Хто - невістка по-Вашому?

      Гадаю що марсіани, Тягнибок і "омеля"

      omela пише:
      > Джоджик та "напівкоаліційна" УНП?
      > Чи сама Тюлька?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.27 | omela

       блюзнірство

       karpo пише:
       > Гадаю що марсіани, Тягнибок і "омеля"

       Ну жартуйте.

       Те, що саме завдяки УНП з її "святим Джоджиком" залишилася прем'єром, є і буде фактом, закарбованим у хроніках сучукрполітикуму.

       І з Вашого, як ортодоксального костенківця, боку, казати: "А що, ми вже Юлі здихались нарешті? Я шось пропустив? Вона ж хіба не назавжди на нашій шиї?" є блюзнірством - зважаючи на той факт.

       Або то я "шось пропустив" і "карпо" тепер є "самопал №2", така перекваліфікація була б природня, знову ж зважаючи, на той факт.

       Продаються лише один раз.

       А Тягнибок, марсіани, "омеля" тощо тут ні до чого, як би "карпові" того не хотілося.

       Продовжуйте в тому ж дусі. Смачного.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.27 | karpo

        Ну це вже як кому

        omela пише:

        > І з Вашого, як ортодоксального костенківця, боку, казати: "А що, ми вже Юлі здихались нарешті? Я шось пропустив? Вона ж хіба не назавжди на нашій шиї?" є блюзнірством - зважаючи на той факт.
        >

        Оту всю лабуду про вирішальну ролю УНП у сучукрполітиці можете запхнути собі... - ну самі вирішите куди. Вам , як ортодоксальному тягнибоківцю УНП просто муляє. Хоча і дивує той факт, що згідно словника - "БЛЮЗНІРСТВО, -а, с. Зневажання чого-небудь святого, високого і т. ін.; цинізм." Тобто на Юлю щось казати нізззя. Вона свята. Це нова тягнибоківська доктрина, як я зрозумів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.27 | omela

         Re: Ну це вже як кому

         Дурником не прикидайтеся. Тут в значенні виняткового цинізму.

         Не плутайте з вирішальною ролею звичайнісіньку продажність, котра раз може зіграти якусь ролю в якомусь епізоді, не суб'єкт грає - занадто дрібний, а вчинок цього дрібного суб'єкта.

         Та й яка може бути "вирішальна роля" в простибюток...

         Факту ви не заперечили. УНП поклала під Тюльку фракцію НУ-НС, УНП обрала маріонетку Мартиненка, УНП забезпечила Тюльці коаліцію-прикриття. Яка і досі "діє".

         А якщо пан хоче сказати, що то знайшовся б був хтось інший замість, або інші варіанти, то таки можливе. Тільки знайшлася УНП, і це факт історії.

         А щодо Тягнибока... До Тягнибока такий самий стосунок як до Костенка.
         Тобто ніякого.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.27 | omela

          Автім, забудьте: що сталося, те сталося

          Не Ви ж там вирішували...
          Це все значення не має вже.
          Хіба що на майбутнє неблизьке...
          Вже за півроку точно не до тих дрібниць буде.
          І то надовго.

          Янукович стане президентом, чи Тюлька загарбає всю владу, однаково
          ні від УНП, ні від Тягнибока, ні від когось іншого з укр. дріботи, а навіть і народу, що його за кіло гречки легко купується, уже не залежить.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.27 | karpo

           Re: Автім, забудьте: що сталося, те сталося

           omela пише:

           > ні від УНП, ні від Тягнибока, ні від когось іншого з укр. дріботи, а навіть і народу, що його за кіло гречки легко купується, уже не залежить.

           Залежить - від УНП, від нас, від Тягнибока. Ми всі вносимо щось у наше сьогодні і змінюємо майбутнє. Мені "триста років" би партія не потрібна була б, якби я не збирався щось поміняти на краще в своїй країні.
           Памятаєте у фільмі Формана "Політ над гніздом зозулі" Макмерфі намагається відірвати важку тумбу з кранами від підлоги і коли не виходить каже іншим псіхам, що він хоч спробував, а вони тільки на життя жалілись.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.07.27 | omela

            Re: Автім, забудьте: що сталося, те сталося

            karpo пише:
            > omela пише:
            >
            > > ні від УНП, ні від Тягнибока, ні від когось іншого з укр. дріботи, а навіть і народу, що його за кіло гречки легко купується, уже не залежить.
            >
            > Залежить - від УНП, від нас, від Тягнибока. Ми всі вносимо щось у наше сьогодні і змінюємо майбутнє. Мені "триста років" би партія не потрібна була б, якби я не збирався щось поміняти на краще в своїй країні.
            > Памятаєте у фільмі Формана "Політ над гніздом зозулі" Макмерфі намагається відірвати важку тумбу з кранами від підлоги і коли не виходить каже іншим псіхам, що він хоч спробував, а вони тільки на життя жалілись.

            Щось - залежить, але на це. Згаданий герой міг відірвати тумбу від підлоги, але зруйнувати будівлю - ні.
         • 2009.07.27 | karpo

          Re: Ну це вже як кому

          omela пише:

          > Не плутайте з вирішальною ролею звичайнісіньку продажність, котра раз може зіграти якусь ролю в якомусь епізоді, не суб'єкт грає - занадто дрібний, а вчинок цього дрібного суб'єкта.
          >
          Про продажність - кого продали, за скільки, коли? І чому я не отримав своєї долі.

          > Факту ви не заперечили. УНП поклала під Тюльку фракцію НУ-НС, УНП обрала маріонетку Мартиненка, УНП забезпечила Тюльці коаліцію-прикриття. Яка і досі "діє".

          Про факти - вже набридло товкти воду в ступі, тому зізнаюсь - насправді УНП працює на Моссад, ЦРУ, ФСБ і Могилевіча разом узятих.

          >А якщо пан хоче сказати, що то знайшовся б був хтось інший замість, або інші варіанти, то таки можливе. Тільки знайшлася УНП, і це факт історії.
          >
          Хоч якось влізли в історію.

          А стосовно партії, то якщо це все що Ви можете їй інкримінувати то я не помилився з вибором. До речі, вже вкотре прошу, назвіть кращу партію.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.27 | omela

           Re: Ну це вже як кому

           karpo пише:
           > Про продажність - кого продали, за скільки, коли? І чому я не отримав своєї долі.

           З вами забули поділитися. Мабуть рангом не вийшли.

           > тому зізнаюсь - насправді УНП працює на Моссад, ЦРУ, ФСБ і Могилевіча разом узятих.

           Простіше, УНП працює на інтереси своїх корисливих спонсорів.
           Результати, втім, не дуже: спонсори як були, так і досі без посад. А які були апетити... Що, кинула Тюля?

           > Хоч якось влізли в історію.

           Вплуталися в історію.

           > А стосовно партії, то якщо це все що Ви можете їй інкримінувати то я не помилився з вибором.

           Дійсно, всі продажні. Он навіть комуняки. Справді, чим УНП гірша за комуняк?

           > До речі, вже вкотре прошу, назвіть кращу партію.

           Немає, можливо. Але від того УНП не стає кращою. Навпаки, з часом все гіршою й гіршою. Стандарти політикуму все падають, і УНП не пасе задніх. Немає чим пишатися, але на такому тлі нібито й соромитися немає чого... Ну огидно. Але "то таке".
 • 2009.07.26 | observеr

  це той, за якого відкати досягли 50%? і нащо тії вороги...

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | Мартинюк

   Колись розмовляв з людьми від КРУ

   Вони перевіряли "Нафтогаз" До Льоші,за Льоші і після нього. До речі мали чітке завдання накопати побільше компромату на Івченка ( тому що КРУ - кабмінівське). Розмовляв з людиною як готувала кінцевий акт повної перевірки Нафтогазу. Так ось цей дядечко був здивований тим що що всіляких сумнівний речей та інших ознак "витікання коштів" за його, професійними до речі, критеріями було десь втричі менше ніж до Івченка і після нього.
   Тобто за Івченка крали втричі менше ніж до нього і після нього.

   Але не буду сперечатися з Вами - нехай за Івченка були , як Ви кажете відкати 50%. Але при цьому за Івченко " Нафтогаз"був головним наповнювачем бюджету України а не навпаки - головною проблемою бюджету України як це є зараз за великої газової спеЦЦіалістки Юлі Тимошенко. Причому Івченко заплатив до нього на порядок більше аніж заплатили до нього і після нього.

   Тобто ми зараз маємо "надзвичайно чесну і прозору систему" яка викачує з України останні гроші і забезпечує нас газом дорожчим аніж за світловими цінами, угоди за яким накладаються штрафи за ... недобирання газу від Росії , яка заставляє щомісяця ламати голову щодо виплати Росії вже не тільки громадян та державних посадовців України , але чиновників ЄС та громадян тамтешніх країн.

   То може краще тово,- повернути "брудні корупційні схеми" часів Івченка?
   А може то не були "корупційні схеми" а звичайні комерційні угоди та операції? А посередник між Україною був не "абсолютним злом" ( за "правдивою" термінологією Тимошенко) а проміжною ланкою, яка дозволяла виводити газові контракти та їх поточне виконання за межі політичних конфліктів ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.26 | Боббі

    Це так: останнім часом багато чого доводиться переосмислити

    І на багато тих речей доводиться подивитись під новим кутом. Шкода лише що це відбувається тільки зараз, а не в році десь 2007-му.
   • 2009.07.27 | observеr

    не бачу сенсу обирати кращих з гірших

    вже не кажучі про те, що для мене це естетично неприйнятно: уявити цього жлобка прем'єром моєї країни?! нє, вже краще юля
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.27 | Shooter

     А таки доведеться

     observеr пише:
     > вже не кажучі про те, що для мене це естетично неприйнятно: уявити цього жлобка прем'єром моєї країни?! нє, вже краще юля

     Можна поцікавтися (чисто з едукативної точки зору ;) ) - чим краще, власне?

     Тим, що Льоша - лох, а Юля - кейсамолока?

     Бо для мене (чомусь) суттєвіше є те, що писав Мартинюк: за Льоші ціна на газ для України була найдешевша в Європі, загроза переходу ГТС в пряме управління Росією була уникнута, а Нафтогаз був більш-менш ОК.

     За Юлі ж ціна на газ в Україні вже за півроку буде вища, ніж в Німеччині (з букетом всіх супутніх наслідків, звісно - ти сам постив недавно про собівартість газу для української хімії та їх конткурентів), Нафтогаз - на грані банкрутства, а ГТС намагаємося врятувати тим, що "втюхуємо" її ЄС - щоб Росія не мала над нею вже одноосібний контроль.

     ----------

     Так чим саме Юля краща? Тим, що "врага Фірташа" убіла?

     Чи що аверс Одеса-Броди загальмувала? Чи що геолорозвідувальні роботи на чорноморському шельфі на 3-4 роки загальмувала (не виключаю - із зміною "інвестора" на російського)?

     І про відкати: як ти думаєш, чому Стельмах - "вже не враг"?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.27 | observеr

      нє дождьотєсь

      Shooter пише:

      > ----------
      >
      > Так чим саме Юля краща?

      я ж написав - естетично. бо викликає менше огиди, коли я на неї дивлюсь і слухаю, ніж івченко
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.27 | omela

       тобто хворма важливіша за зміст?

       observеr пише:
       > я ж написав - естетично. бо викликає менше огиди, коли я на неї дивлюсь і слухаю, ніж івченко
      • 2009.07.27 | Shooter

       вільна людина у вільній країні

       observеr пише:
       > Shooter пише:
       >
       > > ----------
       > >
       > > Так чим саме Юля краща?
       >
       > я ж написав - естетично. бо викликає менше огиди, коли я на неї дивлюсь і слухаю, ніж івченко

       погоджуюся. пиздіти-бо - сам знаєш що :)

       а ще коса в неї без сумніву краща, ніж в Івченка ;)
      • 2009.07.27 | Мартинюк

       Просто Ви "вдячна жертва" Юльчиного агітпропу.

       Промивання мізків періоду 2005-2006 надійно закріпило у Вашій голові маломістечкові ксенофобські штампи "Дім" Табачничника і Гройсмана - селюх, значить дикий, не вихований і не хоче ділитися (тобто жлоб).

       Примітка - "рог" , "жлоб" - слова з євреїзованого міського жаргону , якими презирливо називають навколоміських селян-українців.
       "Рог" - це Галичина, схоже походить від дуже архаїчної назви русів - рузи, руги, рохи; "жлоб" - Київщина і центральна Україна можливо має ( через "нідердойч") щось спільне з англійський "jellouos" "ревний, ревнивий". Останній термін отримало особливе поширення в часи продзагонів, колективізації та голодоморів .

       Тобто - якщо Івченко "індіанець", то він "дикий","нечемний","невихований","дурний". Єдиним але повінстю достатнім доказом всього перечисленого є те що Івченко "індіанець".

       Взагалі, вважаю що українцям слід дуже стерегтися не тільки ксенофобії власної, але ксенофобій наших нацменшин та псевдо-етнічних групок. Вони навітьбільше небезпечні бо непомітніші, замаскованіші і часто набагато підліші.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.28 | observеr

        перехід на особистість співбесідника - ознака гм слабкості

        Мартинюк пише:
        > Промивання мізків періоду 2005-2006 надійно закріпило у Вашій голові маломістечкові ксенофобські штампи "Дім" Табачничника і Гройсмана - селюх, значить дикий, не вихований і не хоче ділитися (тобто жлоб).
        >
        > Примітка - "рог" , "жлоб" - слова з євреїзованого міського жаргону , якими презирливо називають навколоміських селян-українців.

        можливо у Вашій "євреїзованій" тусовці жлобами й справді називають селюків. а в києві так називають хамів, невихованих людей. наприклад таких, котрі в дискусії переходять на особистість опонента ;-)

        з.і. щодо "промивання мізків". я висловив свої враження від особистого спілкування з юлєю та івченком. чого і вам бажаю
    • 2009.07.27 | Мартинюк

     То що - це виправдовує вибір найгіршого з гірших?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.28 | observеr

      ну так це ж Ви розбираєтесь в сортах гівна, судячи з назви теми

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.28 | Мартинюк

       У всякому разі розрізняю де Юльчине справжне, а де бутафорське

       агітпропівське. Наявність на комусь густих шарів отої бютівської агітпропівської "синтетики" не означає нічого, окрім того що персона, яку таким чином "прикрасили", мала нещастя десь якось переступити дорогу нашій "гівнопринцесі".
 • 2009.07.27 | Bestt

  Льоша прості... хто ж знав, що ти найкращій

  представник Майдану ,

  що після тебе будуть - Мороз-іуда,
  Юра - пол літри

  і головне - Юля - ПРіБЮТна коаліція на всі віки...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.27 | Мартинюк

   Ги-ги, отожбо ...

   Тепер питання на засипку - може це від того що він був дурний і не рішучий? Не знав як і боявся вкрасти всю виручку "Нафтогазу", жлобився поділитися з Юлею, Піскуном, Медведьком, Бродським, Зінченком, фракцією КПУ?
   Чи може він тово,як уродженець Галичини до церкви колись заходив і "бога боявся"?

   До речі питання фундаментальне ...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.07.27 | Сергій Кабуд

    та все тут ясно. лише куркулятор на все може відповісти

    шоб розібратрися хто є хто в Україні потрібно просто подивитися на цифри

    як з паном Івченком і газом так і з тимошенко і газпромом і

    так само з всіма обставинами:

    коли ми починаємо адекватно (КІЛЬКІСТНО) розуміти НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ

    все стає прозоро і можна не вмикативтелевізор для пояснення що ж відбувається в Україні
   • 2009.07.27 | Shooter

    Re: Ги-ги, отожбо ...

    Мартинюк пише:

    > Чи може він тово,як уродженець Галичини до церкви колись заходив і "бога боявся"?

    Не смішіть.

    Льоша - таки канкрєтний лошара. Бо ті які до церкви з/за вірою ходять - не патякають публічно "мені пох шо вам не нравицця шо я за ваші гроші спиздив собі мерседеса".

    Чи Ви вважаєте, що Галичині великих злодіїв нема?

    Але, тим не менше, газова угода 2006 була, безумовно, суттєво краща, ніж угода 2009. За наслідками для України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.07.27 | Сергій Кабуд

     сіндром заліпшЕго в свідомості мерседеса це цикаво але лікуємо

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.07.27 | Shooter

      Ви, виглядає, таки ні

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.07.27 | Сергій Кабуд

       Ви такий розумний а опишіть фінансові процедури Нафтогазу

       як саме робляться оці корупційні трансакціі

       опишіть як Ви це уявляєте на практиці.

       Також цікаво на якому авті Ви їздите, але ця цікавість є вторинна по відношенню до першого питання)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.07.28 | Shooter

        усьо, вьюноша, було доступне у відкритих джерелах

        шукайте - і Ґуґль Вам в допомогу.

        Хоча Івченко рагуль навіть не тому, що тупо (але мєлко) крав, а ще й тому, що після того, як його на тому банально зловили, тупо і по хамськи заявив на всю країну "а мнє поєбать - мєрс мой".

        І знову ж таки: це, звісно, не заперечує того, що газова угода-2006 була СУТТЄВО ВИГІДНІША Україні, ніж газова угода-2009.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.07.28 | Сергій Кабуд

         що й чекав : ви не маєте і приблизної уяви про те що пишете

         це в вас недоїздох совок ще.

         мабуть мрієте про соціалізм-комунізм де б нічого не треба було ні знати ні вивчати ні робити ні за шо не відповідати

         типовий комуністичний сатанізм,

         я вгадав?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.07.28 | Shooter

          Виглядає, Ви собою в дзеркалі милуєтеся

          Але таки спробуйте освоїти ҐуҐль. Мож і перестанете відверті дурниці писати.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.07.28 | Сергій Кабуд

           виглядає що арифметика складна наука для совків

           тому раджу куркулятор

           їм можна перемножити ціну за 1000 м3 на обсяг кубів.

           потім відняти ціну мерседесу.


           потім може включиться логіка і пан згадає як в Україні легко померти якщо маєте посаду як в Івченка і чому потрібні міцні мерседеси
           службовцям на тих посадах


           втім не певен чи це допоможе, бо діскусія з вами вже немає сенсу

           при чому НІЯКОГО.
 • 2009.07.28 | Тарас Токар

  Переконливо. Я - за!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua