МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ОУН вимагає дострокового виведення ЧФ РФ

07/26/2009 | Майдан-ІНФОРМ
23 липня працівники ОДАІ УМВС України в Севастополі вже втретє за місяць зупинили колону з трьох вантажних автомобілів, що належать одній з військових частин Чорноморського флоту Росії. За оперативними даними служби військової контррозвідки СБУ в Криму та Севастополі, автоколона перевозила три крилаті протикорабельні ракети типу „Міраж”.

Нахабність Чорноморського Флоту Росії переходить всі межі. Російське військове керівництво цілеспрямовано порушує всі домовленості між Україною та РФ щодо перебування ЧФ Росії у Криму. Зокрема, останні випадки з незаконним транспортуванням озброєнь російськими моряками є прямим порушенням п. 5 ст. 15 угоди між Росією і Україною «Про статус і умови перебування ЧФ РФ на території України».

Москва демонструє нехтування міждержавними угодами та провокує Україну на конфлікт. Кремль поводиться в Криму, як у себе вдома. Прийшов час припинити цю вакханалію. На нашу думку, систематичне порушення міждержавних угод є достатньою підставою для дострокового виведення ЧФ РФ з української території.

Нахабна поведінка російських військовослужбовців напередодні українських виборів є спробою тиску та дестабілізації ситуації в Криму та Україні в цілому. ОУН (р) закликає всі політичні сили України висловити свою позицію щодо перебування ЧФ РФ в Україні, адже українці мають право знати, хто з політиків відстоює національні інтереси, а хто захищає окупаційні бази в Україні.

ОУН (р) закликає українську владу на міждержавному рівні підняти питання про перегляд статусу і умов перебування ЧФ РФ в Криму. Російський окупаційний чобіт не повинен топтати українську землю.

Провід ОУН(р)

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3713

sean

Відповіді

 • 2009.07.26 | Историк

  Что за спешка такая...

  ВМФ России считает оправданным базирование ЧФ в Севастополе после 2017 года
  Главное командование Военно-морского флота России считает целесообразным базирование основных сил Черноморского флота в Севастополе после 2017 года, сообщил журналистам в воскресенье главнокомандующий ВМФ России адмирал Владимир Высоцкий.
  По соглашению между Россией и Украиной от 1997 года ЧФ находится в Крыму до 2017 года с возможной пролангацией. Некоторые украинские политики уже сегодня заявляют, что Черноморский флот должен готовиться к уходу из Крыма в 2017 году.
  «Мы считаем целесообразным и оправданным базирование части основных сил Черноморского флота в Севастополе после 2017 года», - сказал главком
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.26 | stryjko_bojko

   ЧФ РФ повинен покинути Україну(Крим) без всяких застереженьCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua