МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пряма наводка на Лавриновича

07/28/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Із будинку заступника Голови ВР вкрали мішок грошей
Георгій ШВИДЕЦЬ
http://umoloda.kiev.ua/number/1456/180/51230/

Злочин стався минулого четверга — невідомі вдерлися до заміського будинку першого віце–спікера Верховної Ради Олександра Лавриновича в селі Плюти Обухів­ського району, йдеться в оперативному зведенні міліції. У той час на подвір’ї працював садівник, який за відсутності господарів ще й сторожував садибу. Злочинці зв’язали цього робітника і взялися до огляду триповерхового будинку. Після нетривалих пошуків вони виявили броньований сейф і вирізали його. Як повідомили «УМ» у міліції, викрадено іменний пістолет «регіонала» та ще деякі цінності.

Утім, як виявилося, злочинців насправді цікавили не дрібниці і не зброя. Із власних джерел у правоохоронних органах «УМ» довідалася, що з сейфу зникла ще й велика сума готівки, яку пан Лавринович напередодні зняв зі свого депозитного рахунка. Той факт, що зловмисники були добре поінформовані про наявність «мішка» грошей у будинку першого заступника Голови ВР та про слабкість охорони, а саме пограбування — добре організоване у стислі терміни, змушує розглядати версію про вчинення злочину за наводкою когось із наближених осіб високопоставленого політика.

sean

Відповіді

 • 2009.07.28 | Koala

  Ніхто не знає, де можна знайти

  дефлораціюдекларацію недоторканого Лавриновича?
  Просто щоб подивитися, скільки в нього не депозитах було...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.28 | Микола Гудкович

   Яка декларація? Це „гроші, зібрані на церкву“™Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua