МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політичний заповіт Василя Червонія українцям

07/28/2009 | настрадамус

Голова Рівненської обласної організації УНП Василь ЧервонійОстанній виступ голови Рівненської обласної організації УНП Василя Червонія під час вшанування героїв битви під Берестечком (21 червня 2009 року)

За 479 років до народження Христа, прикриваючи відступ армії під Фермопілами, аби вона вціліла, лишилося 300 спартанців на чолі з царем Леонідом. Вони залишилися, щоб загинути, але не пустити персів углиб Греції. Через рік греки розбили війська персів на чолі з сином Дарія – Ксерксом.

За 358 років до сьогоднішнього дня, на цьому березі, подвиг 300 спартанців повторили 300 українських козаків на чолі з Іваном Богуном. Вони життям прикривали переправу, щоб основні сили відійшли. А через рік розбили поляків під Батогом. Про подвиг 300 спартанців знає увесь світ. Про подвиг 300 козаків знає далеко не кожен українець!

На героїзмі 300 спартанців виросли нові покоління греків. Про них розповідають кінофільми, підручники історії, музеї тощо. У греків - загальна військова повинність, обов’язковий курс історії в усіх грецьких вузах. У грецькому паспорті обов’язково вказана не лише національність, але й віросповідання. На молодіжних дискотеках у Греції – лише грецька музика. А в Україні – будь-яка, лише не українська. Чому так, питаю я вас?

Бо грецька влада любить свою історію і виховує молодь на зразках своєї військової звитяги. А наша влада хоче ліквідувати загальну військову повинність, спортивну і військову підготовку в школах, військові кафедри, вивчення української історії у ВУЗах, щоб і далі виховувати нашу молодь на російських військових фільмах, які прищеплюють нам чужих героїв. А замість будувати музеї козацької слави під Берестечком і Конотопом – влада будує гетьманські палаци під себе.

Коли я стою біля могил українських героїв, я щасливий, що я українець, мої груди переповнюють почуття гордості.

Коли разом з Вами дивлюся на діяльність сьогоднішньої так званої української влади, мені соромно, що я українець.

Мої предки залишили мені в дар велике щастя, бути нащадком слави козацької зброї, козацького духу, слави героїв, а не свинопасів.

А наша влада залишає за собою славу злодіїв і хабарників.

Чому так? Бо до влади сьогодні прийшли не нащадки козаків, а чужі нам матеріалісти й космополіти. Влада і партії, які цю владу формують, в т.ч. опозиційні, давно матеріалізувалися. А партійні і державні лідери не виконують заповіді Божі і заповіти козаків, бо годуються не з українських рук.

Так, вони визнають, що козаки гинули за Україну, але ніколи Вам не скажуть, за яку саме Україну!? В жодному сучасному підручнику історії ви не прочитаєте, якої України вимагали козаки у 1649 році після перемоги під Зборовим.

Уважно слухайте, браття, заповіти козаків XVII століття:

скасування унії і повернення церковного майна;
усунення єзуїтів та інших католицьких ченців з українських міст;
на всі посади у воєводствах призначати шляхтичів лише православної віри;
заборона жидам не лише проживати, але взагалі з’являтися і торгувати на козацькій території України;
повернення козакам усіх відібраних земель;
заборона іноземному війську стояти в Україні (згадайте Севастополь).
Чому ми, українці, почуваємо себе в Україні на 18 році Незалежності як заробітчани?

Бо наша влада виконує ці козацькі заповіти з точністю до навпаки...

Чому козаки ХХ століття – герої УПА, які зі зброєю в руках продовжили боротьбу за Українську Україну і засуджені російськими окупантами за статтею кримінального кодексу СССР «Бандитизм» досі не реабілітовані? Чому в незалежній Україні досі не скасовані ці вироки і не скасоване це окупаційне російське законодавство? Та тому, що у Верховній Раді 60% неукраїнців по крові і 90% неукраїнців по духу. Їх за великі гроші у свої партійні списки поставили партійні лідери, в тому числі – барабанщики Майдану.

Тому що уряд захищає лише права іноземців, які завозять сюди свої непотрібні товари, а тут скуповують за безцінь наші природні багатства і зерно.

Тому що Президент у Верховній Раді вимагає продавати святу українську землю і, одягнувши ярмулку, біля стіни плачу просить милостиню у чужого Бога... Підніміть руки, хто хоче продажу української орної землі! Ніхто! Нехай подивиться влада – всі проти!

Бо хто ж цю землю купить? Українці? А звідки у нас гроші? Хіба влада зробила українців заможними? Звісно, куплять ті, хто вже скупив з допомогою влади наші надра, наші монополії, наші найкращі виробництва, наші теле-радіоканали, наші банки, пограбувавши українців.

Єврей-банкір Коломойський під носом у львівських «націоналістів» скупив вже пів-Галичини – НПЗ в Дрогобичі, Надвірній, «Укрнафту»; курорти –Буковель; джерела мінеральних вод. Круті львівські «націоналісти» цього не помічають. Їх зробили сліпими і німими. Думаю, не за красиві очі вони мовчать…

Українська нація вкотре підійшла до фатальної межі! Нас знову наші «провідники» поставили на межу виживання. І знову ці ж «провідники» від влади і опозиції просять наших голосів на наступних парламентських і президентських виборах! Нехай же запам’ятають:

той, хто вимагає дострокових виборів Верховної ради – є злочинець! Бо дострокові вибори можуть пройти лише за старим законом за закритими партійними списками, де не ми – українці, а вони – вожді і вождики у своїх партійних кабінетах за 5 мільйонів доларів будуть вирішувати, хто стане депутатом, позбавивши українців права вибору.

Це ми вже проходили. Мали «свого» Президента, «свого» Прем’єра, «свою» більшість у Верховній Раді з Фельдменами, Луценками, Червоненками, Третьяковими та Губськими. Ось чому Герої України – досі ходять в «бандитах»! А справжнім бандитам дають не тюрми, а зірки героїв України. Виборчий закон потрібно негайно змінити!

Наближаються Президентські вибори. Вони знову одягнуть вишиванки на грудях, а ярмулки – в грудях! Знову дадуть нам тисячу, щоб забрати мільйони. Дадуть за те, щоб завтра разом з бюлетенями віддати ваших дітей в новітнє рабство коломойським. Пам’ятайте про це, щоб не довелося нашим дітям знову заплатити кров’ю і голодоморами за продажність вождів. Згадайте заповіти козаків і скажіть в очі цим кандидатам:

Президентом України може бути:

Лише українець, який належить до Київського Патріархату і, належачи до нього, не одягає ярмулку і не бігає з крашанками за одну Великодню ніч по чотирьох храмах чотирьох конфесій по два боки Дніпра. Хто забезпечить утворення Єдиної помісної православної Церкви з Київським патріархом на чолі, хто не зустрічатиме Московського Патріарха, коли той через місяць приїде до України.
Хто на Покрову цього року вийде на Хрещатик разом з козаками УПА, тримаючи в руках Указ Президента, Постанову Кабміну чи Закон України про надання учасникам збройних змагань українського народу в XX сторіччі окремого статусу борців за Незалежність України.
Той, хто скасує дії кримінальних вироків і дію законів СССР по відношенню до засуджених героїв України – козаків ХХ сторіччя.
Той, хто організує суд над КПСС-КПУ, заборонивши, як ідеологію, так і діяльність неокомуністів;
Той, хто заявить: орна земля може бути лише в руках тих, хто на ній живе і обробляє. А хто живе і працює? Українці! Адже циган чи жид за плугом не піде!
Той, хто забере теле- і радіоканали в інородців і віддасть їх українцям.
Хто в український паспорт поверне графу «національність».
Той, хто Коломойського, Ахметова і Фірташа відправить вслід за Ходорковським туди, де Макар телят не пас за статтею «Пограбування українського народу в особливо великих розмірах».
Той, хто через люстрацію до влади приведе українців, усуне іноземців і сміливо заявить: влада в Україні належить українцям!
Чому? Бо так роблять всі в усьому світі!

А наші вожді люблять дітей Росії, Ізраїлю, Польщі, Угорщини, Румунії, фінансуючи їхню освіту за наш рахунок. Ми ж не маємо за що будувати нові школи на Поліссі. Де ще у світі знайдеш таку владу?

«Схаменіться, будьте люде - бо лихо вам буде» – заповідав батько Тарас. Згадайте козацьку славу! Пам’ятайте слова Філарета, сказані тут у 2004 році: «Якби влада любила Україну так, як любили її козаки під Берестечком, Україна була б іншою, вона була б кращою... А кращою Україну можуть зробити не фельдмани, не червоненки, а лише ми – українці – нащадки козаків!

Слава героям Берестечка! Слава Україні!

Відповіді

 • 2009.07.28 | Сергій Кабуд

  може він перепив жидівської крові і здох від отруєння?

  ця промова більше шкодить ніж несе користі

  ті елементи позитиву, які в ній є, виглядають як приховування головного провокативного месіджу ненависті до інородців

  замість сказати прямо про систему гебешного контролю за Україною

  цей діяч повторює гебешні антисемітскі байкиі ДЕЗІНФОРМУЄ. Дезінформував, отже був ворогом.

  і це тіпа в вас такі патріоти?

  нічого вам з ними не світить- буде лише гнити все і розпадатися.
 • 2009.07.28 | Isoлято

  На диво актуальний заповіт! Пабіжалі іспалняць?

  > Уважно слухайте, браття, заповіти козаків XVII століття:

  > скасування унії і повернення церковного майна
  Йой... так шо то значить: вельмишановного владику Гузара - фтопку? І всіх, хто мав необережність привласнити колишні церковні/монастирські землі? А якщо по цих землях, наприклад, залізницю прокладено?

  > усунення єзуїтів та інших католицьких ченців з українських міст
  А в косцьолах зробити склади для картоплі! Опит імєіццо!

  > на всі посади у воєводствах призначати шляхтичів лише православної віри
  Щось мені підказує, що з цим завданням найкраще впораються "таваріщі із Крімля". Принаймі 300 років тому це їм непогано вдавалося (правда, тоді вони були радше "пітєрскіє" - ну так і зараз майже...).

  > заборона жидам не лише проживати, але взагалі з’являтися і торгувати на козацькій території України
  А паґроми будут? А мірялки для черепів де роздають?

  > повернення козакам усіх відібраних земель
  А хто визначатиме "козацкість/некозацкість"?

  > заборона іноземному війську стояти в Україні (згадайте Севастополь)
  Паправьцє міня, але козаки в добу існування Січі такої назви не знали, то ж і згадати її не могли. І взагалі, чи варто приплітати уявлення і прагнення далекого минулого до наших і без того непростих реалій?
 • 2009.07.29 | igorg

  Слова, одні тільки словаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua