МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оточення Тимошенко покалічело людину? (I)

07/30/2009 | Taras-ods
Розбій з проникненням до помешкання громадянина – так кваліфікували правохоронці побиття до півсмерті групою невідомих у масках начальника другого вантажного району морського порту Південний Геннадія САВЕЛЬЄВА, за життя якого близько п`яти годин боролася бригада реаніматорів і хірургів.

Як сьогодні повідомив УНІАН представник ЦГЗ УМВС України в області Володимир ШАБЛІЄНКО, «злочинці вночі увірвалися до квартири портовика, закрили в одній з кімнат його дружину і завдали настільки тяжкі каліцтва, що Г.САВЕЛЬЄВА було доставлено до міської лікарні без свідомості». У тяжкому стані потерпілий перебуває досі, але йому надається ефективна медична допомога.

Докери пов`язують розбійний напад на одного з найдосвідченіших портовиків із зайнятою ним непримиренною позицією до намірів керівних посадовців підприємства – розчленувати портове господарство шляхом створення кількох юридичних осіб, поєднати 5-й і 6-й причали порту з територіями, що належать приватним особам, і вивести їх таким чином зі складу державного підприємства.

Ці плани поки що не афішуються, але підготовка до їх реалізації, не приховував Г.САВЕЛЬЄВ та інші портовики, йде повним ходом.

Слідчий Комінтернівського РВВС за даним фактом порушив кримінальну справу за ознаками ч.3 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Начальник Комінтернівського РВВС Борис МАГАЗИННІК ухилився від будь-яких коментарів з приводу результатів пошуку групи злочинців, які влаштували розправу над громадянином прямо в його помешканні.постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-328793.html


Тимошенко дуже хочется виконати замовлення кремля і продати порт південний?

Відповіді

  • 2009.07.30 | kotygoroshko

    МарковCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua