МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

наївна стаття на УП про віит патріарха (л)

07/30/2009 | Lexa62
http://www.pravda.com.ua/news/2009/7/30/99164.htm

"Він дуже ясно дав зрозуміти, що сама по собі ця ідея є наївною. Користуючись при цьому, як мінімум, нескромним для Патріарха аргументом: "Тема автокефалії так розділяє людей тут ще й тому, що багато хто не розуміє значення єдиної Російської церкви і тут, і в усьому світі".

Слід зазначити, що протягом свого візиту Патріарх неодноразово вживає словосполучення - єдина Російська церква, що на мою думку, є неприпустимим з точки зору самого православного вчення.

Адже православна Церква є Христовою на землі, що очолюється Господом Ісусом Христом (згідно "побудую Я Церкву Свою, і сили адові не переможуть її" Мв. 16,18), яка була заснована у День П'ятидесятниці 33 року після Різдва Христового, коли на святих апостолів зійшов Святий Дух. "
Ключове слово тут "наївна". Кирила добре знав, що говорить, на "Майдані" якраз розміщено досить грунотвні аналітичні статті про природу МП. З усього виходить, що в назві слово "Православна" тільки данина архаїці. Чи є московська церква християнською, так повинні ми ставити питання. На мою думку, це одна з найогидніших і найоблудніших єресей. Виходячи з цього і треба будувати стосунки з цією сектою.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua