МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„Родовід-шоу” Тимошенко провалилося...

07/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Спочатку все йшло за планом – організатори заходу фактично повторили помпезний сценарій партійного з’їзду Батьківщини, який нещодавно відбувся у тому самому виставковому павільйоні на Броварському проспекті.
Однак наприкінці її виступу, вкладники інших „заморожених” банків прямо у залі розгорнули великий плакат „Віддайте наші гроші” і почали скандувати відповідні гасла.
На чотирьох гігантських екранах, на яких , так само як і в часі ювілейного з’їзду „Батьківщини”, транслювалася Юлія Тимошенко стало видно як вона зблідла і розгубилася. Врешті Тимошенко перервала свій виступ, а збори поспішно закрили.
Тим часом опоненти Тимошенко з числа реальних вкладників банків продовжили акцію на вулиці, розгорнувши плакати з вимогою повернення коштів вкладників інших банків.
Втім найцікавіше виявилося пізніше – величезний натовп , нібито вкладників „Родовід банку” вишикувався у гігантські черги за отриманням ... 40 гривень за участь у заході .

Таким чином зовсім не виключено що для масовки у сьогоднішньому бучному заході були залучені не реальні вкладники „Родовід-банку” а звичайнісінькі „майдан-арбайтери”, тобто професійні учасники ”псевдонародних” зборів та мітингів.

А за чиї гроші? За гроші „Родовід-банку”...

Відповіді

 • 2009.07.31 | Bestt

  не зовсім так

  дійсно - "Віддайте наші грощі" намагались скандувати.

  але ЮВТ відповіла, що вони довіряли гроші не державі а приватним банкам, з них й треба питати. але прокуратура не діє, тому одна надія, що уряд візьме під свій контроль банки й все буде ок.

  крім того - групу скандувальників швидко нейтралізували й вони були виведені з залу. можливо на вулиці вони щось там і продовжили.

  "Лівих" дійсно було відсотків 30-40% - в основному молодь - вони в сиділи чи стояли подалі від сцени й розмовляли гуртами та по парах.

  Міліція (в штатському) була сконцентрована біля сцени та парканів.

  Зустріч тривала рівно годину з 12.15 до 13.15 - думаю чітко по графіку, тому скандувальники на ЮВТ не вплинули й спіч її не скоротили ..
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.31 | Bogun

   Re: не зовсім так

   > але ЮВТ відповіла, що вони довіряли гроші не державі а приватним банкам, з них й треба питати. але прокуратура не діє, тому одна надія, що уряд візьме під свій контроль банки й все буде ок.

   Цікаво, а хто банкам видавав ліцензії на діяльність, невже не держава. Не дай Боже, якщо вже вона візьме під контроль банки, тоді точно вже ніхто нічого не побачить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.07.31 | ГРАД

  Re: не зовсім так. Погано дивилися. От що було.

  Цікаво - де ви були, і що бачили ?
  Я теж був у там разом із багатьом відомим тут Landom. До речі - Юра Шеляженко теж там був, напевно, напише краще за мене.
  1.Вкладники різних банків зібралися у центрі зали. Їх було більше, як 200 людей.
  2.На плакаті було написано - "Укрпромбанк" - позор власти".Інші плакати не пропустила охорона, цей був на великому склейоному аркуші паперу, його звернули у десятеро й пронесли.
  Скандували хором десь біля трьох хвилин, після чого до гурту підійшло із десяток "биків" почали забирати плакат і врешті решт порвали його. Порваний плакат знову підняли і почали скандувати "Отдайте наши деньги"! Знову бики полізли штовхатися, намагалися забрати мегафон і телекамеру.Виникла навіть невелика бійка між "биками" та бабусями. До речі - міліція навіть потім затримала декілька "биків" правда потім їх відпустили.
  3.Юля свій виступ не прервала. Скоріше вона його "зжамкала" та значно скоротила. На моніторах явно було видно, що вона розгубилася і змінилася в обличчі. Думаю, що через те , що камери дружно повернулися у бік протестувальників. Почала плутано щось нести щось на кшалт "уряд не відповідає за дії комерційних банків... "та ін.подібне. Не було запланованого скандування "Юля,Юля!"
  3.Протестувальники із інших банків зібралися на вулиці із декільками плакатами, та оголосили звернення до прем"єра.Біля Центру стояли ще десь із годину.
  4."Вкладники" Родовіду відійшли десь метрів за триста і організували вееееличезну чергу. За грошима по 40 гривень. я намагався пролізти без черги - мало не побили.
  5.Знімало чотири телеканали і учасники акціїї. Відео є у мене, у Лєнда є декілька аналогових відео. Багато фоток. Оцифруємо - надам адмінам Майдану.
  Фотки черг "вкладників" теж. Кому цікаво - рахуйте Юліних платників та протестувальників інших банків.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.07.31 | ГРАД

   Звернення, що зачитувалось


   Прем’єр-міністру України

   Юлії Володимирівні Тимошенко


   Ми, вкладники банку «Укрпромбанк», банку «Надра» та інших «проблемних» банків,

   Ми - громадяни України!

   Наші права на вклади гарантовані Конституцією та охороняються Законом держави.

   При повній бездіяльності всіх гілок влади нас ПОГРАБОВАНО! Здійснено кримінальний злочин проти МІЛЬЙОНІВ громадян. Уряд, МВС, прокуратура, інші органи держави одностайно цього факту вперто НЕ ВИЗНАЮТЬ!

   Півроку влада керує «Укпромбанком» та «Надрами». Шість місяців Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко і Національний банк України обмінюються взаємними звинуваченнями. Нацбанк стверджує, що неодноразово подавав документи до Кабміну – Юлія Тимошенко це заперечує. Жодного рішення щодо подальшої долі наших збережень досі НЕ ПРИЙНЯТО!

   Нас не цікавлять ваші взаємини! Ви всі - влада, ви несете солідарну відповідальність перед виборцями за те, що коїться в державі. Ми вважаємо, що своєю бездіяльністю влада стала співучасником злочину – пограбування вкладників!

   МИ ВИМАГАЄМО справді дієвого механізму НЕГАЙНОГО повернення наших вкладів!

   МИ ВИМАГАЄМО притягнення до КРИМІНАЛЬНОЇ відповідальності посадових осіб Національного банку, Уряду, Прокуратури, Міністерства внутрішніх справ завдяки злочинній бездіяльності яких вкрадені наші гроші!
  • 2009.07.31 | Taras-ods

   Куди дивиться хабарник Луценко та кішенькове КРУ?

   ГРАД пише:
   > 4."Вкладники" Родовіду відійшли десь метрів за триста і організували вееееличезну чергу. За грошима по 40 гривень. я намагався пролізти без черги - мало не побили.


   чи не зарахунок держави проплачені ці арбайтери?
   чи нема тут зловживань, наприклад чи сплатили податки арбайтери? Бо Тимошенко дуже переживає за наповнення бюджету.
  • 2009.07.31 | Адвокат ...

   З фотами. (л)

   https://maidanua.org/static/news/2009/1249058177.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.01 | oze

    дива... то стільки маємо вкладників віком десь до 20 років?

    як на верхніх фотах? а кажуть, погано живемо!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.01 | samopal

     Програма молодіжного кредитування через банки

     розрахована на громадян віком до 35 років. :p

     Цікаво, чи були у тому банку "зарплатні" та "стипендійні" рахунки?

     30.09.2008

     На счетах банка находится 3,865 млрд. гривен физлиц и 3,212 млрд. гривен юрлиц. Капитал банка составляет 1,213 млрд. гривен.

     Стратегическая цель работы банка – войти в десятку наибольших банков Украины, обеспечивая опережающее развитие розничного бизнеса и высокий уровень доходности акционерного капитала.
     :sol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.06 | Мартинюк

      Ну прямо всі молоді сім"ї України з 1992 року прийшли

      І то б стільки народу не набрали б на це "молодіжне кредитування".
      Та ще й всі через галімий фірташівський банк. Тоді Фіртахш просто гігант молодіжного кредитування і йому орден потрібно і місце у списку БЮТ


      samopal пише:
      > розрахована на громадян віком до 35 років. :p
 • 2009.08.01 | ak1001

  Возврат вкладов с особым цинизмом (/)

  http://blogs.pravda.com.ua/authors/dubynsky/4a72b10682364/

  ...Хотя бы потому, что циничный премьер собирается распинаться перед вкладчиками за их же счет – ведь помещение, в котором состоится "большой хурал" арендовано за счет Родовид Банка. ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.01 | samopal

   Це державний банк, чи ви хотіли, щоб за те платило ДУС?

   Як виявилося, істерика бібікаючого планктону нації пов'язана саме з тим, що уряд фактично взяв на себе зобов'язання того банку. Інших "злочинних" банків, які розкрали гроші вкладників і тихенько догнивають без націоналізації, діяльність псевдозахисників обережненько не торкається, як і діяльностi головного винуватця тих афер - керівництва Нацбанку.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.02 | Мартинюк

    Пошто на благодєтєля "гоніш"?

    samopal пише:
    > істерика бібікаючого планктону нації не торкається діяльностi головного винуватця тих афер - керівництва Нацбанку.

    Диви - злякаєш дідулю, перестане у Юльки облігації купувати на 30 млрд.

    Дідуля справно купує "юлефантики" а ти на нього гониш... Невже Фірташ вже "перевиховався" і у БЮТ вступив, чи шо?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.03 | samopal

     Бо це "хоружівське благодєнствіє" мені вже набридло.

     Дідуля вже давно повинен бути на пенсії (якщо взагалі не на нарах) і він чудово це розуміє, тому й піддається тлєтворному вліянію популізма-шантажизма. Бере згубний приклад з МВФ, нє? :p
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.03 | Мартинюк

      Та ти шо - ахто буде у Юлі фантики купувати

      Кому вона зможе їх втюхати? Не залишайте дівчинку без доброго і боязливого дідуся... Бо Шаповалова в якості ВО потягне в ліс, тобто до Реґіонів.
  • 2009.08.02 | Мартинюк

   Субботняя хохма от Премьера (/)

   http://www2.maidan.org.ua/n/about/1249194132

   Вкладчик
   Субботняя хохма от Премьера


   Сегодня из почты достал белый конверт с тризубом и надписью "Кабинет министров Украины" и чуть ниже эмблемой Родовид-банка. Еще ниже крупно было написано "Запрошення". Т.е. приглашение.

   Т.к. я в политике не замешан, стало интересно, чем именно я привлек внимание кабмина. Оказалось, это приглашение на встречу с госпожой Тимошенко Правда, слегка было непонятно, почему меня приглашают не в здание Кабмина, а в МВЦ на Броварском проспекте. Там обычно выставки проводят, я там действительно иногда бываю Но самая главная фишка в том, что письмо пришло 1 августа 2009-го года, а на встречу мне нужно было явиться 31 июля сего года. Поскольку моя личная машина времени (далее МВ) находится в бессрочном ремонте, да и физически я слегка удален от Киева, хотел бы принести свои извинения госпоже Юлии Тимошенко, которая, как я понимаю, в одиночестве прождала меня в здоровенном сарае на Левобережье Торжественно обещаю, как только починят МВ, обязательно встречусь с пани Тимошенко и узнаю, от чего она меня так хотела защитить
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.04 | samopal

   29 млн видали і 10 одразу ж забрали! Re: с особым цинизмом(/)

   Клієнтам Родовід банку повернули 29 мільйонів гривень їх вкладень, з яких 10 мільйонів вкладники повторно поклали на депозит.

   Про це у вівторок журналістам сказав тимчасовий адміністратор Родовід Банку Сергій Щербина.

   Він запевнив, що виплати грошей вкладникам йдуть нормально.


   http://www.epravda.com.ua/news/4a78178be37e6/
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.04 | Мартинюк

    А ось коментарі до цього повідомлення(/)

    sergm _ 04.08.2009 18:26
    Брехня це все.
    Я не зміг отримати свій вклад, навіть попри те, що з 12 березня подав 3 заяви та був на прийомі у адміністратора. Я "чомусь" не потрапив до списків і тепер маю чекати ще мінімум тиждень! І Щербина, і Тимошенко, м'яко кажучи, перебільшують.
    Про яку довіру можна казати, коли отак із вкладниками поводяться?
    Betmax _ 04.08.2009 17:47
    Так а пан Щербина тимчасовий адміністратор, чи в.о. Голови Правління?
    Ander_ _ 04.08.2009 16:29
    Звідки тій довірі взятись?
    mirabell _ 04.08.2009 15:02
    Усе це відбувається завдяки зусиллям уряду, зокрема Тимошенко, яка довела, що обіцянки можуть бути невчасно виконані, але вони виконуються.
    mirabell _ 04.08.2009 15:02
    Головне для людей – повернути довіру до банку. Буде довіра, люди перевкладуть свої гроші.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.04 | samopal

     Є спростування наведених цифр?

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.04 | Мартинюк

      Вкладникам винні мільярди, вддали лише мільйони

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.04 | samopal

       І шо - сказали, що більше не віддадуть?

       Хоча, якщо чесно. мене не влаштовує, що держава бере на себе виплату вкладів новітнім "ризиковним накопичувачам", а не погашає двадцятилітню заборгованість перед цілими поколіннями, які не мали іншого вибору, окрім "сбірігатільних кас".
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.04 | Боббі

        Держава мала забезпечити ліквідацію банку згідно закону

        Держава мала забезпечити ліквідацію банку згідно закону: як я розумію, то заставне майно та майно банку мало бути продане з аукціонів а вирученими грошима розрахуватись з кредиторами (фіз. та юр. установами), або як там передбачено законом про банкрутство.

        Націоналізація збиткового банку була чи не найгіршим варіантом, і вони ним скористались; але це рішення відіб'ється на простих "смертних" в першу чергу...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2009.08.04 | mayberain

        Вони поки не розблоковують поточні рахунки (тобто підприємств)

        А це десь навколо 2 млрд. (бо наводять різні дані). І до 15 вересня навіть не обіцяють.
        І це не "ризиковане накопичування", а звичайний підприємницький обіг. Бо в нас підприємства зобов'язані розраховуватися лише безготівково і зберігати обігові кошти в банку.

        Більше того, гроші, виділені на "рекапіталізацію", покривають якраз суму "депозитів". А на поточні рахунки їх не вистачить. Так що якщо "вкладники" позабирають свої гроші, клієнти-підприємці ніф... не отримають.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2009.08.04 | GreyWraith

         От тепер все і стало на свої місця...

         mayberain пише:
         А це десь навколо 2 млрд. (бо наводять різні дані). І до 15 вересня навіть не обіцяють.
         І це не "ризиковане накопичування", а звичайний підприємницький обіг.

         Тепер все стало ясно. Ніякої нормальної роботи банку не вдновлено. (НМД якісь махінації банків із 2600-ми рахунками своїх клієнтів є взагалі свинством і мають нещадно банитися).

         Більше того, гроші, виділені на "рекапіталізацію", покривають якраз суму "депозитів".
         Для шоу небувалої урядової щедрості?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.04 | samopal

          Ті, хто понабирав кредитів, певно не проти банкрутства банку?

          Куди поділися гроші, роздані щедрими чистими руцями банку Україна? Їх хтось комусь повернув? :p
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.04 | GreyWraith

           На городі бузина - а в Києві дядько

           Причому банк "Україна" до маніпуляцій уряду навколо цього "Родовід-банку"?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.05 | samopal

            Не знаю, що там у вас на городі, а тії дядьки таки у Києві.

            Наразі відомо про маніпуляції керівників банку Україна. Чи ви станете це заперечувати? Як ви знаєте, його успішно обанкротили, на чому досхочу напаслися усі - від Ющенка до Сацюка.
            А Родовід-банк націоналізували зовсім недавно і він лиш починає вичухуватись з наслідків правління "незалежних банкірів". Вам щось відомо про незаконні маніпуляції нового керівництва того банку? Думаю, навряд.
            До того ж, у численних гілках, намусолених тут "дісідєнствующімі вкладчікамі", я не помітив ваших настирних рекомендацій аби вони не займалися юхньою, а добивалися ліквідації того банку. З наступною виплатою сотні-дпугої гривень усім "постраждалим" за рахунок реалізації "майна банку". ;)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.05 | mayberain

             Угу. І тітка теж

             samopal пише:
             > А Родовід-банк націоналізували зовсім недавно і він лиш починає вичухуватись з наслідків правління "незалежних банкірів". Вам щось відомо про незаконні маніпуляції нового керівництва того банку? Думаю, навряд.
             Див.: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1249418684&first=1249420118&last=1249369539
             До речі, всі "дивні" події навколо "Родоводу" почалися саме після того, як його "націоналізували". До того йшлося лише про нездарну фінансову політику. А от як тільки "націоналізували", так одразу мільярди зникать почали.

             > До того ж, у численних гілках, намусолених тут "дісідєнствующімі вкладчікамі", я не помітив ваших настирних рекомендацій аби вони не займалися юхньою, а добивалися ліквідації того банку. З наступною виплатою сотні-дпугої гривень усім "постраждалим" за рахунок реалізації "майна банку". ;)
             А пан, так само, як і мєдам прімєр, вважає, що навколо самі дурні?
             Зрештою, най пан намусолить собі гілку про банк "Україна" і там займається юльньою.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.05 | GreyWraith

             Re: Не знаю, що там у вас на городі, а тії дядьки таки у Києві.

             samopal пише:
             на чому досхочу напаслися усі - від Ющенка до Сацюка.
             У Вас є якісь конкретні факти "напасання" - із копіями банківських документів? Якщо є, тоді дивує, що Ви покриваєте зловмисників, не передаючи їх до прокуратури і слідства. А якщо нема, тоді Ви - просто ще один тимошенківський фантазер...

             Та й яке відношення має банк "Україна" років 10 тому до "Родовід-банку" тепер?

             і він лиш починає вичухуватись
             Судячи із того, що писали про рахунки юридичиних осіб, до вичухування там ще дуже і дуже далеко. Я сумніваюся, що воно взагалі є. Ви хоч усвідомлюєте, що маніпуляції із розрахунковими рахунками насправді є куди болючішими, ніж із депозитами?

             Думаю, навряд.
             Нове керівництво - це призначене вчора чи коли там?
            • 2009.08.05 | Мартинюк

             Не розкрита тема скарбів Полуботка і золота КПРС

             Та й взагалі - кажуть що навіть в Імператора Траяна під час його походу в теперішнє Поділля спиздили військову казну.
             А тут про якісь копійки Родовід Банку...

             Хоча досвід нищення банків, які оточення Кучми отримало при руйнуванні "України", "Градобанку", "Відродження", "Лісбанку" дуже успішно застосовувала минулого і застосовує цього року наслідниця династії Кучми пані Тимошенко.

             Сказала Путіну у квітні 2008 року що посприяє виходу російського капіталу на "рівень системоутворюючих банків України" - і виконала - ПІБ став російським.
            • 2009.08.05 | Woodstock generation

             То що ж це виходить? Юля прала білизну - лиш би цього злодюгу

             зробити Президентом? І самопал їй у цьому допомагав?
             Коли булете каятись і робити собі харакірі?
         • 2009.08.04 | mayberain

          Насправді там із цифрами ще цікавіше (/)

          Убыток "Родовид Банка" превысил 1,5 млрд.грн.

          По итогам I полугодия текущего года "Родовид Банк" получил убыток в размере 1 млрд. 510,893 млн.грн., тогда как январе-июне 2008 года прибыль банка составила 54,889 млн.грн., а в I квартале 2009 года - 1,529 млн.грн.
          ...
          Так, за январь-июнь обязательства банка уменьшились на 24,57% или на 2 млрд. 913,141 млн.грн. и составили 8 млрд. 941,881 млн.грн. Из них: депозиты физических лиц составляют 2 млрд. 635,541 млн.грн. [рекапіталізація - 2,8 млрд], депозиты юридических лиц – 1 млрд. 420,153 млн.грн.
          Объем выданных кредитов и другой задолженности клиентов банка составил 8 млрд. 826,715 млн.грн.

          Активы "Родовид Банка" за январь-июнь 2009 года уменьшились на 33,84% или на 4 млрд. 465,636 млн.грн. и составили 8 млрд. 730,079 млн.грн.
          Собственный капитал банка за полгода сократился на 115,8% или на 1 млрд. 552,495 млн.грн. и стал отрицательным - (минус) 211,802 млн.грн.
          Уставный капитал "Родовид Банка" уменьшился с 435 млн.грн. - до 783 тыс.грн.

          ...
          http://biz.liga.net/video/EM090071.html

          ==============================================

          Інакше кажучи, попри те, що впродовж січня клієнти і "вкладники" банку всіма можливимим способами знімали звідти гроші (для того, щоб зняти зарплату підприємства, доводилося щодня їздити в центральний офіс і знімати по 1000 грн, а платіжні доручення більше 1000 грн не проводилися взагалі), банк одержав півтора мільйони прибутку.

          А от після того, як 16 березня було введено мораторій і всі виплати припинилися (з 1 квітня було здійснювалися платежі лише в обсягах тих сум, які надійшли після введення мораторію, тобто "заморожені" кошти не чіпали, зате старанно списували "плату за розрахунково-касове обслуговування"), банк мав понад півтора мільярди збитків!

          Ну добре, 434,217 млн грн можна списати на "знецінення статутного фонду" ("Временный администратор входящего в группу крупных "Родовид Банка" 5 июня принял решение об уменьшении уставного капитала более чем в 550 раз или на 434,217 млн.грн.: с 435 млн.грн. до 783 тыс.грн. путем уменьшения номинальной стоимости акций с 1 тыс.грн до 1,8 грн." http://biz.liga.net/news/E0906476.html).

          А де ж іще мільярд з хвостиком?! Виплати ж не здійснювалися! Га?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.05 | Мартинюк

           В Швейцарію друже це поплило

           Зараз у обидвох перспективних кандидтів -Тимошенко і Януковича, а також у малоперспективного Литвина появилася нова виборча "технологія" - гроші на вибори накопичують не в Україні, а в Швейцарії, яка єдиною у світі поки що сяко-тако ще дотримуєтьтся банківської таємниці.

           Напевно це тому що у Ющенка рейтинг низький чи як?
           Ну а якщо кандидати передумають ставати Президентами, то кожен матиме приватний пенсійний фонд.
        • 2009.08.04 | samopal

         А борги усі ті "клієнти" вже повернули?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2009.08.04 | mayberain

          Пан неуважно читав. Не вони винні, а їм винні

          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2009.08.05 | samopal

           Банк відновив операції лише сьогодні.

           І за день обслужив лише один відсоток вкладів фізичних осіб. Такими темпами він завершить цей процес лише за три місяці. Чи пан з числа тих "вкладників", котрі від неиерплячки скандували на камеру "вірнітє наши дєньгі!"? :p
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2009.08.05 | mayberain

            Невже так важко зосередитися й читати уважно?

            Ідеться не про депозити фізичних осіб, а про поточні рахунки підприємців: http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1249415673&first=1249421325&last=1249369539
            Якщо пан не розуміє, в чому відмінність, най спитає у дорослих.

            Банк відновив операції з новими надходженнями з початку квітня. Це було чотири місяці тому, вже після введення тимчасової адміністрації. Це є на сайті банку.

            Мільярд вкрали у другому кварталі. Це з квітня по липень.

            І вже вчора, 4 серпня, операціоністка банку повідомила, що розблокування поточних рахунків до 15 вересня не планується.

            Якщо вже так складно, то поясню: поточний рахунок - це той, з якого підприємство сплачує податки і зарплатню, не кажучи вже про закупівлю матеріалів та інших підприємницьких дій.

            Чи, може, у зв'язку з "націоналізацією" "Родоводу" прімєр оголосила податкові канікули і перестала влаштовувати істерики через заборгованість із зарплати?
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2009.08.05 | samopal

             То чому ж ви не можете зосередитися? (/)

             Ви різницю між "тимчасовою адміністрацією" та "націоналізацією" можете осягнути, чи для вас інструкціями таке не передбачено, як і реєстрація на форумі? ;)

             Призначення процедури тимчасової адміністрації в банках передбачено Законом України «Про банки і банківську діяльність» (далі - Закон) як захід впливу. Зокрема, відповідно до ст.75 Закону Національний банк України зобов’язаний призначити тимчасову адміністрацію в разі істотної загрози платоспроможності банку.
             http://www.bucha.com.ua/index.php?newsid=1151065780
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2009.08.05 | mayberain

              А от до чого тут реєстрація на форумі? Може, ще про іспанську

              поезію поговоримо?
              Як буде що сказати по суті - кажіть.
              Ато на бла-бла-блю часу не маю.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2009.08.05 | samopal

               О, зачухалися! До реєстрації вже дійшли. (/)

               Може тепер потроху дійдете до розуміння відмінності між "тимчасовою адміністрацією", яку здійснює Нацьбаньк, та "націоналізацією", яку здійснює уряд? :p А там, гляди, дійдете й до розуміння того, хто ж вкрав державні гроші:

               Екс-голова НБУ Сергій Тігіпко прогнозує невиділення Нацбанком 9,8 мільярдів гривень на "Євро-2012" через збитки банку.
               Про це він сказав журналістам у Житомирі, повідомляють Українські новини.
               "10 мільярдів немає, прибутку в бюджеті не буде. Вони ділять шкуру неубитого ведмедя з однієї простої причини: Нацбанк видав величезну суму на рефінансування", - зауважив Тігіпко.
               "Рефінансування віддане банкам, які зараз є банкрутами. За правилами Національного банку, під це рефінансування він повинен сформувати резерви. Якщо він буде формувати резерви, то повинен це робити з прибутку", - сказав банкір.
               Він також уточнив, що 10 млрд. гривень прибутку Нацбанк мати не буде, оскільки таку суму Нацбанк видав тільки банку "Надра".


               http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/5/99429.htm

               Може Дисиденти-вкладники шось попікетують навколо адміністраторів банку Надра? Чи то свої?

               У вівторок тимчасовий адміністратор банку "Надра" Валентина Жуковська повідомила, що з дня закінчення піврічного мораторію на задоволення вимог кредиторів - 10 серпня - установа почне часткову видачу коштів вкладників, пише газета "Комерсант-Україна".
               Клієнти отримають від 20% до 50% вкладу - в залежності від суми депозиту - з наступним поетапним отриманням залишку.


               http://www.epravda.com.ua/news/4a790e588229d/
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2009.08.05 | mayberain

                Пан хам по жізні чи це сезонне? Чи просто так сильно свербить?

                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2009.08.06 | Мартинюк

                 Не дратуйтеся - цього від вас і домагаються

                 Переходу на емоційну лайку, і відповідно припинення ведення раціональної дискусії, з фактами і логічними аргументами , які можуть виявитися цікавими для інших читачів і дискусантів.
           • 2009.08.05 | ГРАД

            Хай би пан сказав це у вічі вкладникам.

            Бо дуже хоробрий, нє? Або не встиг? То на кожній передвиборній акції БЮТу пан буде мати нагоду. Вкладники іншіх банків, що не "удостоїлися", мають намір забезпечити брехливій потворці із косою гарну передвиборчу кампанію. До того часу і "Родововоців" "вилікують". Не може бути, щоб БЮТівська зажерлива зграя із їхніми грошима щось дууууже цікаве не утнула.

            samopal пише:
            > І за день обслужив лише один відсоток вкладів фізичних осіб. Такими темпами він завершить цей процес лише за три місяці. Чи пан з числа тих "вкладників", котрі від неиерплячки скандували на камеру "вірнітє наши дєньгі!"? :p

            В пана ще поперек не болить?
 • 2009.08.03 | ГРАД

  Видео

  http://infobanks.com.ua/news/2009-07-31-1772
 • 2009.08.06 | vkhanas

  А я "провтикав" Родовід-шоу” Тимошенко

  хоча отримав від неї запрошення. Щоправда запрошення прийшло чомусь 3 липня, тож потрапити на шоу 31 липня було ніяк.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.06 | Sean

   Отож. Ви-втикаєте, Вона - працює!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.06 | vkhanas

    Вона ж для нас - усе!

    А ми ж для неї так. Втикаємо...
  • 2009.08.06 | Woodstock generation

   До мене запрошення теж прийшло запізно

 • 2009.08.06 | Мартинюк

  У середу було продовження „Родовід-шоу” Тимошенко(/)

  І от у середу Тимошенко особисто і, за жанром подібних вистав, начебто несподівано, відвідала центральне відділення банку, який став одним з символів перемоги Тимошенко над головним негативним героєм сучасності.

  Націоналізувавши "Родовід", Тимошенко намагається зробити з нього "прапор успіху" своєї діяльності.

  Попри наближення президентських виборів, до проведення спонтанних піар–заходів оточення Тимошенко ще не пристосувалося.

  Підготовка до "неочікуваного" візиту прем’єра в банк тривала понад годину. Тому більшість ЗМІ не дочекалася виїзду Юлії Тимошенко з Кабміну. Замість двох запланованих автобусів "сюрприз" висвітлювало не більше півтора десятка журналістів.

  Дорога від воріт будинку уряду до банку "Родовід" на Поштовій площі займає максимум 15 хвилин ходи пішки. Якби Тимошенко пройшла цю відстань разом з журналістами, піар–ефект був би набагато вагомішим. Натомість прем’єр вирішила інакше: кілометр до банку її супроводжували чотири машини міліцейського супроводу, а всі виїзди на маршрут були перекриті працівниками ДАІ у новій формі європейського зразка.

  У результаті десятихвилинна подорож прем’єра вилилась у пробки на автомобільних артеріях, які з’єднують Поділ з центром Києва. Хоча раніше Тимошенко запевняла, що перекриття доріг заради високопосадовців є "політичними свинством".
  УП http://www.pravda.com.ua/news/2009/8/6/99460.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.10 | samopal

   І шо - банк ще працює? Шоу продовжується...

  • 2009.08.10 | samopal

   Родовід Банк уже повернув депозитів на 380 мільйонів (/)

   За перший тиждень роботи з виплати вкладів "Родовід Банк" видав депозити на загальну суму понад 380 млн. гривень.

   Про це ідеться у повідомленні прес-служби банку.

   За даними прес-служби, більш як 221 млн. гривень з цієї суми депозитів було перевкладено, що в грошовому еквіваленті перевищує 58% всіх вкладів банку.

   Тимчасова адміністрація Родовід Банку запевняє, що всі вклади будуть видані в повному обсязі.

   "Клієнти банку можуть отримати грошові кошти в будь-якому відділенні або через мережу банкоматів Родовід Банку та банків-партнерів", - йдеться в повідомленні.

   Як повідомлялося, Родовід Банк з 3 серпня розпочав виплату депозитів вкладникам-фізособам. Протягом перших двох днів клієнтам банку повернули 29 мільйонів гривень їх вкладів.

   На сьогоднішній день 99,97% акцій банку належить державі внаслідок рекапіталізації фінустанови.


   http://www.epravda.com.ua/news/4a7fe7b99355c/

   За отримання своїх кровних 380 мільйонів знедолені вкладники змушені були віддати майже 60% "aтката", нє? :p
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.10 | GreyWraith

    Дуже схоже на те...

    samopal пише:
    За отримання своїх кровних 380 мільйонів знедолені вкладники змушені були віддати майже 60% "aката", нє? :p
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.10 | samopal

     Вони хоч на свої рахунки кладуть ті грош? Re: Дуже схоже на теCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua