МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВізитМосковського патріарха є елементом державної доктрини Росії

07/31/2009 | Львівський портал
Львівський портал / 31.07.2009 17:17

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко вважає, що візит Московського патріарха Кирила в Україну є елементом державної доктрини Росії. Про це він сказав під час прес-конференції у Львові.

Томенко сказав, що людина, яка приїхала проповідувати християнські цінності, не мала права говорити багато чого з тих речей, що він сказав у Донецьку, зокрема, того, що стосувалося автокефалії української церкви. «Ми проводили чимало соціологічних досліджень і завжди бачили, що автокефалія української церкви –це ідея, яку сприймає більшість українців» - сказав він.

«Мене як українця не влаштовує те, що нам кажуть, що Київ – другий Єрусалим, але ми вам при цьому будемо казати, що це означає» - сказав М.Томенко.

Він підкреслив, що зараз слід бути толерантними, але після візиту слід для себе з’ясувати низку питань щодо взаємовідносин церкви та суспільства.

Водночас Томенко зауважив, що візит має і виразний політичний підтекст, особливо, якщо зважити на те, що патріарха Московського уже два дні поспіль супроводжує лідер Партії регіонів.

Відповіді

  • 2009.07.31 | Адвокат ...

    Невже (в)Тамєнку затрахав БлЯТ? І го надхненниця,-- Вєлікая ТЮ?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua