МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Родовід-шоу". От що було.

07/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
1.Вкладники різних банків зібралися у центрі зали. Їх було більше, як 200 людей.
2.На плакаті було написано - "Укрпромбанк" - позор власти".Інші плакати не пропустила охорона, цей був на великому склейоному аркуші паперу, його звернули у десятеро й пронесли.
Скандували хором десь біля трьох хвилин, після чого до гурту підійшло із десяток "биків" почали забирати плакат і врешті решт порвали його. Порваний плакат знову підняли і почали скандувати "Отдайте наши деньги"! Знову бики полізли штовхатися, намагалися забрати мегафон і телекамеру.Виникла навіть невелика бійка між "биками" та бабусями. До речі - міліція навіть потім затримала декілька "биків" правда потім їх відпустили.
3.Юля свій виступ не прервала. Скоріше вона його "зжамкала" та значно скоротила. На моніторах явно було видно, що вона розгубилася і змінилася в обличчі. Думаю, що через те , що камери дружно повернулися у бік протестувальників. Почала плутано щось нести щось на кшалт "уряд не відповідає за дії комерційних банків... "та ін.подібне. Не було запланованого скандування "Юля,Юля!"
3.Протестувальники із інших банків зібралися на вулиці із декільками плакатами, та оголосили звернення до прем"єра.Біля Центру стояли ще десь із годину.
4."Вкладники" Родовіду відійшли десь метрів за триста і організували вееееличезну чергу. За грошима по 40 гривень. я намагався пролізти без черги - мало не побили.
5.Знімало чотири телеканали і учасники акціїї. Відео є у мене, у Лєнда є декілька аналогових відео. Багато фоток. Оцифруємо - надам адмінам Майдану.
Фотки черг "вкладників" теж. Кому цікаво - рахуйте Юліних платників та протестувальників інших банків.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua