МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Погрози з Москви

07/31/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Кандидату на посаду Толокунського сільського голови Бондаренку Миколі Сергійовичу сьогодні, в день, дзвонили з мобільного телефону з московським номером: 79654962946 і намагалися шантажем та погрозами переконати його в необхідності зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів, голосування з яких має відбутися в цю неділю, 2 серпня 2009 року.
Невідомий, який сказав, що дзвонить з Москви радив йому зробити це заради дітей та онуків, які також проживають у Москві.
Хочемо проінформувати, що вибори в селі Толокунь Вишгородського району були призначені Верховною Радою України на 2 серпня 2009 року після того, як в результаті місцевого референдуму з цієї посади було знято Смагу Геннадія Олексійовича. Останній не вгодив громаді тим, що нічого не робив для того, щоб виконати свою передвиборчу обіцянку щодо розпаювання земель, та потихенько, поки селяни оббивали пороги різноманітних чиновників та інстанцій, разом з районним керівництвом, піддерибанював Толокунські землі.
Сьогодні кандидатами на посаду сільського голови зареєстровано чотири особи. Фаворитами є Бондаренко Микола Сергійович – член активу з розпаювання землі, та в.о. сільського голови, секретар сільської ради Наталя Василівна Кальченко. Останню підтримує керівництво ЗАТ «Жовтень», яке рік тому, в результаті рейдерських схем (за рішенням Антрацитовського суду) перейшло до рук бізнесмена, голови ради акціонерів Гостомельського склозаводу Миколи Дмитровича Олійника - близького друга Народного депутата України фракції БЮТ Сергія Пашинського.
Причиною пристрастей які точаться в маленькому селі, де проживає біля 200 виборців, як завжди, є земля. Саме село розташоване на краєвидному півострові, вкритому сосновими лісами, який знаходиться в Київському морі.

Відповіді

 • 2009.08.01 | Сергій Кабуд

  іздити до москви є непотребством, жити там є самогубством

  Бондаренку Миколі Сергійовичу сьогодні, в день, дзвонили з мобільного телефону з московським номером: 79654962946 і намагалися шантажем та погрозами переконати його в необхідності зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів, голосування з яких має відбутися в цю неділю, 2 серпня 2009 року.
  > Невідомий, який сказав, що дзвонить з Москви радив йому зробити це заради дітей та онуків, які також проживають у Москві.
  --------------

  кажуть що дураки помирають першими. так і є.

  лише ПОВНІ ДЕГЕНЕРАТИ з своєї волі ідуть до Москви чи залишаються там

  москва- найпаскудніше , найвонючіше місце в світі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.01 | karpo

   Мабуть часто буваєте? Чи тількі коли керівництво викликає?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.01 | Сергій Кабуд

    як твій джип ще іздить, не вибухнув?

    добрешешся жирний стукач
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.01 | karpo

     Мій джип ще тебе переживе

     Сергій Кабуд пише:
     > добрешешся жирний стукач

     Ну не можу я приховувати від громадськості правду про тебе. Чим зайве нервувати з цього приводу краще розкажи як служиться , чи вчасно тебе підвищують у званнях. Ми всі з нетерпінням чекаємо.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua