МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Удар по національній безпеці України

08/01/2009 | nupress
«В Україні щотижня відключають десятки військових частин від електроенергії через борги (вже близько 50 частин). Така ситуація є неприпустимою і завдає серйозного удару по національній безпеці України», - вважає керівник Львівського обласного відділення Центру Національного Відродження ім. С.Бандери Юрій Антоняк.

«Я переконаний, що до обєктів повязаних з обороноздатністю країни має бути особливий підхід. Відключати за борги військові частини – це злочин проти держави» - заявив Українській Інформаційній Службі Юрій Антоняк.

За його словами, у цій ситуації винна насамперед прем`єр-міністр Юлія Тимошенко, яка при укладанні бюджету на 2009 рік виділила мізерні кошти на функціонування армії. «Є старий, як світ, вислів - «Хто не хоче годувати свою армію, годуватиме чужу». Тому Уряд повинен повернутись обличчям до українського війська й відновити його фінансування у повному обсязі.

Юрій Антоняк наголосив, - «Ми повинні пам’ятати минулорічну агресію Росії проти Грузії та усвідомити, що Кремль ніколи не відмовиться від своїх імперських претензій на Україну. Тому боєздатна армія – єдина можливість зберегти українську державність.»

УІС http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3728


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua