МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лозінському дали можливість втекти його політичні соратники

08/01/2009 | nupress
«Те, що Лозінський оголошений в міжнародний та міждержавний розшук свідчить про недієздатність або корумпованість МВС. Незаперечним є той факт, що процедуру позбавлення Лозінського депутатського мандату БЮТ затягнув з однією метою – дати йому можливість втекти за кордон», - заявив Українській Інформаційній Службі співкоординатор Ініціативи «Наша Справа» Андрій Левус.

«Тепер ми роками будемо глядачами шоу під назвою «Пошук Лозінського». Всі, хто дав Лозінському можливість втекти, мають відповісти за законом. Насамперед, це стосується міністра внутрішніх справ Луценка, який своїми популістськими заявами про те, що він знає місцезнаходження екс-депутата, лише відволікав увагу від правди», - вважає Андрій Левус.

«Справа Лозінського – тест для всього суспільства. Якщо ми будемо мовчати, то на наших руках буде кров нових жертв сваволі чиновників і депутатів. Тому на сучасному етапі треба покарати тих, хто допоміг втекти опальному БЮТівцю або виявив халатність у його пошуках», - підкреслив співкоординатор Ініціативи «Наша Справа».

Нагадаємо, 16 червня на території мисливського господарства "Голованівське" був убитий мешканець Кіровоградської області Валерій Олійник. У його свідомому вбивстві підозрюються екс-нардеп Лозінський, екс-прокурор Голованівського району області Євген Горбенко та екс-начальник міліції району Михайло Ковальський.

1 липня Генпрокуратура порушила кримінальну справу у відношенні Лозінського за ч.2 ст.121 КК України (умисне завдання важких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого).

3 липня Верховна Рада позбавила Лозінського депутатського мандата, тим самим давши дозвіл на його арешт. У той же день він зник і був оголошений СБУ в розшук.

УІС http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3729


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua