МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Націоналісти йдуть в освіту

08/01/2009 | nupress
31 липня відбулася зустріч Голови ОУН(р) Стефана Романіва та представника Центру Національного Відродження ім. С.Бандери Тараса Рондзістого з міністром освіти Іваном Вакарчуком.

Стефан Романів подякував міністрові від Організації за віддану та мужню працю з проведення української політики на освітянській ниві. Предметом обговорення учасників зустрічі стали актуальні освітянські питання: співпраця освіти з церквою, зокрема створення приватних конфесійних шкіл; покращення стану впровадження навчання українською мовою, викладання правдивої історії в навчальних закладах, патріотично-виховна робота та шляхи її покращення тощо.

Представником ЦНВ Тарасом Рондзістим було відзначено, що протягом минулого року відбувався процес налагодження співпраці з установами міністерства, яка дала можливість в травні успішно провести разом з Українським козацтвом фінальний етап Всеукраїнських змагань «Джура-2009». Зараз триває підготовчий період впровадження гри «Джура» в кожній українській школі з метою провести підсумковий етап 23 травня 2010 року до Свята Героїв. Тарас Рондзістий відзначив, що представники Центру часто запрошуються до розгляду тих чи інших питань в міністерстві.

Обговорюючи напрямки подальшої роботи, міністром була підтримана пропозиція Центру укласти довготермінову угоду про співпрацю.

Голова ОУН(р) Стефан Романів попросив міністра звернути увагу на проблему державної підтримки та сприяння процесам опанування українською мовою українцями в діаспорі. Крім того учасниками зустрічі було схвалена пропозиція окремо розглянути питання спільної дії освітянських та просвітницьких громадських організацій, зокрема Товариства ім. Г.Ващенка, з метою сприяння покращенню співпраці з ними. На завершення учасники зустрічі зробили пам’ятне фото, а голова ОУН(р) Стефан Романів подарував міністрові щойно видану книгу «Антологія українського націоналізму».

Прес-служба ОУН http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=3730


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua