МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Севастополі завершилася хресна хода

08/02/2009 | MV
У СЕВАСТОПОЛІ ЗАВЕРШИЛАСЯ ХРЕСНА ХОДА

2 серпня 2009 р. після ранкового недільного богослужіння в храмі Святого священомученика Климента Римського віруючі Севастополя і Криму разом з членами православного братства на честь Св. Климента Римського взяли участь у завершальній стадії традиційної щорічної хресної ходи, яка цього року була присвячена 1020-літтю хрещення Руси-України.
Як повідомив Єпископ Сімферопольський і Кримський Климент, почалась хресна хода після свята Троїці. Віруючі обійшли Феодосію, де було закладено церкву на честь Георгія-Побідоносця. У селі Мраморному, місцевості, яку можна назвати кримським Фавором, було встановлено хрест, освячено наріжний камінь і закладена церква Преображення Господнього.
На свято княгині Ольги 24 липня в кафедральному соборі Святих Володимира і Ольги було встановлено купол і освячено хрест, який увінчав собор.
І ось на день Святого Іллі віруючі Севастополя і Криму урочисто завершили хресну ходу у Севастополі. Після закінчення урочистого подячного молебна Богові біля пам’ятника Святому Володимиру, який розташовано поза межами Національного заповідника «Херсонес Таврійський», владика Климент окропив всіх віруючих свяченою водою.

Наш кор.
Фото Миколи ШЕРЕМЕТА

Українське життя в Севастополі
http://ukrlife.org/main/index.html

У СЕВАСТОПОЛІ ЗАВЕРШИЛАСЯ ХРЕСНА ХОДА + Фото
http://ukrlife.org/main/uacrim/xoda.html

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua