МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Німцям пропонують відмовитися від одного для відпустки

08/03/2009 | Майдан-ІНФОРМ
КИЇВ, 3 серпня. /УКРІНФОРМ/. Для того, щоб швидше подолати наслідки економічної кризи, працівники мають відмовитися від одного дня відпустки. Таку ідею висунув президент німецького Федеральної спілки малого і середнього бізнесу Маріо Оховен (Mario Ohven) в інтерв'ю газеті Bild, повідомляє УКРІНФОРМ з посиланням на Deutsche Welle.

На його думку, той, хто пожертвує днем відпустки, збереже своє робоче місце. Окрім того, він допоможе своїй фірмі швидше вийти з кризи.

Аргументуючи свою пропозицію, бізнесмен нагадав, що наразі в Німеччині за виживання борються понад 45 тисяч середніх і малих фірм з кількістю зайнятих близько 450 тисяч осіб. Це, головним чином, фірми, що постачають продукцію для автомобільних концернів, підприємства металообробних галузей, а також ремісники. На думку Оховена, запроваджених до цих пір заходів - наприклад, скорочення тривалості робочого тижня, недостатньо. Для багатьох підприємств справжні труднощі розпочнуться наступного року.

Тим часом працедавці спростували повідомлення про те, що в Німеччині робочий тиждень один з найтриваліших у Євросоюзі. Раніше у ЗМІ було опубліковано результати дослідження, проведеного за завданням ЄС. За тривалістю робочого тижня Німеччина виявилася на другому місці - 41,2 години на тиждень. Більше працюють лише в Румунії - 41,8 години.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=826789

sean

Відповіді

  • 2009.08.03 | Bayan

    Нe дЛя, а ДНЯ!

    Від чого такого "ОДНОГО" німцям пропонують відмовитись?

    Від пива? Ceкса?

    Re: Німцям пропонують відмовитися від одного для відпустки


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua