МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як врятувати Нафтогаз від геніальних юліних контрактів (/)

08/03/2009 | observеr
...
Що ж у підсумку?

По-перше, НАК можна порятувати до президентських виборів - виконавши зобов'язання перед Єврокомісією і отримавши кредит. Якщо обмежитися тільки цим, то після президентських виборів залишиться сподіватися лише на збільшення споживання газу промисловістю.

По-друге, діяльність НАКу можна зробити прибутковою, реформувавши газовий сектор за схемою, запропонованою Брюсселем. Це виведе із зони ризику всі профілі діяльності "Нафтогазу", крім торгівлі блакитним паливом.

По-третє, підвищення цін для різних категорій споживачів може частково вирішити питання браку коштів навіть на далеку перспективу. Проте, невигідність контрактів все одно висітиме над НАКом фінансовим тягарем.

http://www.epravda.com.ua/publications/4a7685f21f4f8/

Відповіді

 • 2009.08.03 | Боббі

  для початку непогано поміняти прем'єра

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.04 | Адвокат ...

   Мало б`йошь! Аби врятувати "Нафтогаз" Вєлікую Тю тре відправить

   до зятя. Назавжди. Най рокерує, свінґує, чи свінґєрує, байкерує,-- але у дуже Велький Британії... там і не таких ТЮ бачили-перебачили й забули...
 • 2009.08.03 | selu

  Re: Як врятувати Нафтогаз від геніальних юліних контрактів (/)

  А також написати акт про те, що на момент підписання контрактів вона була в недіїздатному стані. Або в стані державної зради.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.04 | Odesa

   Re: Як врятувати Нафтогаз від геніальних юліних контрактів (/)

   selu пише:
   > А також написати акт про те, що на момент підписання контрактів вона була в недіїздатному стані. Або в стані державної зради.

   В останньому вона опинилася несвідомо - через стан клінічного владолюбства і самозамилування. А для вирішення поставленої тут задачі має бути єдина головна передумова - легітимне відсторонення Тимошенко від абсолютної влади в України, а в перспективі - від влади взагалі. Без цього юридичні виверти навіть при підтримці Європи навряд чи приведуть до успіху.
  • 2009.08.04 | Адвокат ...

   В тім то й ікс-ня... не підписювала вона ніц...

   Підписював Дубіна. Потім місяців з 5-ть лікував серце...

   А ТЮлька,-- вона перманентно перебуває у стані державної ( до України ) зради. Касамолка, спацмєнка, атлічьніца... красавіца, адним словом!

   Прям, як Хам. Тіко він,-- урод. А все инше в ТЮльки та Хама,-- однакове. Аж дивно! Чи то Хам замість "ходок" "волину тянул в касамолє", чи ТЮлька замість "волини" срокА мотала"...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua