МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кирила - до кримінальної відповідальності

08/05/2009 | Via
"Всеукраїнське об’єднання «Свобода» направило до Генеральної прокуратури заяву про порушення кримінальної справи проти громадянина Російської Федерації Владіміра Ґундяєва («патріарха Кіріла»), 1946 р.н., за дії, спрямовані на розпалювання релігійної ворожнечі і ненависті в Україні та образу почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями (ст. 161 Кримінального кодексу України)."

Гарно придумали, мені - подобається :)

Відповіді

 • 2009.08.05 | DADDY

  свободівці не помітили, що москвопіп вже поїхав

  Або "патріотично і звитяжно" очікували цього відїзду аби принципово заявити свою позицію.Ну. як завжди, по старій перевіреній схемі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2009.08.05 | Bestt

  Кирил зізнався, що у нього на "єдину русь" все стоїть (л)

  На запитання духовенства, чи в такому випадку Предстоятель РПЦ прийме українське громадянство, він відповів: «Готовий був би прийняти українське громадянство, будь ласка, але для мене не існує жодних питань. Я глибоко переконаний в тому, що в якомусь сенсі розкол — це реакція зокрема і на неправильну політику церковної Москви. Але політика не зловмисна, а за інерцією. Жили в одній державі, все нормально, все стоїть, все працює. Ви ж добре пам'ятаєте, як все було, так? І раптом ось цей сплеск якихось відцентрових сил», — сказав у відповідь Патріарх Кирил.

  Як інформують «Вести», Предстоятель РПЦ зазначив, що сьогодні на території «єдиного православного простору єдиної Русі» існують окремі держави. «Православна Церква поважає цей вибір людей. І у кожній державі вона — разом з народом, служить народному благу, примирюючи людей, влагоджуючи конфлікти, закликаючи жити за законами любові. І при усьому цьому Церква зберігає свою єдність, не просто як пам’ять про стародавні часи, а продовжуючи велику духовну традицію народу Божого, який вийшов із Київської купелі хрещення», — наголосив Патріарх Кирил.

  http://risu.org.ua/ukr/news/article;30758/  Патріарх Московський відзначив, що свій заклик до зберігання єдності та віри в Господа звертає і до Росії, Білорусії, Молдови, «до всіх країн, які утворюють духовний простір Святої Русі». «Не потрібно піддаватися на спокуси нового ідолопоклонства, не потрібно своїми руками руйнувати те, що тільки і здатне забезпечити людське щастя», — сказав він.

  «Віримо, що покров Цариці Небесною, що охороняє Русь Святу, допоможе усім нам йти шляхом до слави Божої», — підсумував Патріарх.


  http://risu.org.ua/ukr/news/article;30760/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.05 | Bogun

   Re: Кирил зізнався, що у нього на "єдину русь" все стоїть (л)


   > «Віримо, що покров Цариці Небесною, що охороняє Русь Святу, допоможе усім нам йти шляхом до слави Божої», — підсумував Патріарх.

   От хай їхню русь охороняє покров Цариці Небесної, а нашу Русь хай охороняє покров Господа Ісуса Христа.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua