МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Андрій Щекун: "Більшість українців за вступ країни до ЄС"(/)

08/05/2009 | MV
Днями Андрій Щекун – представник «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим прийняв участь в першій програмі ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК на тему «Чи є українці європейською нацією». Програма вийшла до ефіру 3 серпня.

У ток-шоу також прийняли участь перший заступник голови Севастопольської міської держадміністрації Володимир Казарін, председатель КГБ "Наше право", член партии "Союз" Сергій Веселовський, працівник Постійного представництва Президента в АР Крим Андрій Іванець та інші лідери громадських і політичних об’єднань в Криму.

Андрій Щекун першим у студії був запрошений до мікрофону, де висловив власні погляди на те, чому Україна до сих пір не в Євросоюзі.
На думку Андрія Щекуна, - українське суспільство вже готове визначитися на всеукраїнському референдумі щодо вступу України до Євросоюзу. - „Необхідна політична воля прийняти рішення щодо проведення цього референдуму. І це б поставило всі крапки на і. Закінчилися б уже і так затяжні дискусії щодо того, чи є українці європейською нацією”, - сказав він в прямому ефірі Чорноморської ТРК.
За позитивне рішення українців щодо вступу, а це на думку лідера «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим приблизно 70% українців, проголосує „Саме ТАК”, з іншої сторони – це змусить країни Європи переглянути свої відношення до України і поступово також робити певні кроки назустріч.

Відповідаючи на запитання Володимира Казаріна - «Навіщо Україні в Євросоюз, коли та ж Америка та інші країни нормально функціонують без будь-яких об’єднань. Чи потрібні ми в Євросоюзі, і що від цього зміниться?» - Андрій Щекун зазначив: «Звичайно, проблем в Україні чимало, необхідний час для реформ. Але ми самі винуваті, ми втратили дуже багато часу, не проводячи реформи… Це свідчить про те, що номенклатура в українському політикумі не здатна це зробити – настала необхідність проведення люстрації, - те, що вже зробили Польща, країни Прибалтики. Тому сьогодні ми в цих країнах спостерігаємо певний економічний розвиток, позитивний імідж».

Ток-шоу «Все можливо» на Чорноморській ТРК виходить в ефір о 19.50 по понеділках і вівторках за підтримки МФ «Відродження».

Прес-служба «Громадського Руху «За Україну» в АР Крим
http://www.mediacrimea.com.ua/?newsid=2313

Відповіді

  • 2009.08.05 | Адвокат ...

    А що до дотримування Правил про передруки?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua