МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В. Горбулін про українські спецслужби (або їх відсутність) - л

08/05/2009 | Bestt
дуже довга, але дуже цікава стаття:

http://www.bukvoid.com.ua/library/volodimir_gorbulin/bez_prava_na_pokayanie_urivok/


Так все-таки, может ли быть восстановлено разведсообщество в том формате, к которому Вы так стремились?

Слишком много воды утекло. Насколько мне известно, сегодня, как основная, рассматривается версия если и возобновления работы Комитета по разведке, то исключительно как основного источника информирования Президента Украины для принятия стратегических решений, а не как органа управления разведкой. Даже в такой редакции это был бы серьезный шаг вперед с учетом значительного осложнения международной обстановки, да и вся внутриполитическая жизнь нашей страны в 2008 году требует детального анализа в поиске оптимального решения.

Однако при нынешнем противостоянии политических сил такое событие вряд ли произойдет. Украина может вернуться к поиску вариантов не ранее, чем после Президентских выборов.

Відповіді

 • 2009.08.05 | igorg

  Хто б говорив. Ющенко таки почистив цю конюшню, хоч і не

  до кінця. Сморід від ВЧК все ще стоїть. Здається грецькому герою довелося річку в конюшні направити аби те вікове лайно вимити.
  Невже у вас є віра Горбуліну? Він має дещо зовсім інше на увазі. Йому той сморід як гнойовику.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.05 | Хвізик

   думаю, Ви недооцінюєте Горбуліна

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.06 | igorg

    Можливо, хоча я лише можу уявити хто б у ті структури потрапив

    в той час.
    Проблеми із СБУ є, але все ж краще щоб вона працювала погано ніж працювала проти нас. Адже кадри рєшають усє. А кадри ще ті.
    Нехай наші підростуть.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.07 | Сергій Кабуд

     імхо Горбулін і Кучма як причетні до стратегічної зброї знали

     про плани на геноцидальну війну проти заходу

     так само як знали що Україну планується 'вичистити' значно ретельніше ніж в Голодомор
     від українців,
     Польшу від поляків,
     Прибалтику від місцевого населення,
     Грузію від грузин і головне:

     повністтю знищити населення США, як найбільшу небезпеку навіть за умов спланованого і наче успішно досягнутого марксистського прихованого президентства в США     МОже ще когось- не знаю, але вище неведене знали всі хто мав причетність до реальної совячої військової політики і піодривної діяльності.

     Як люди з непоганою логікою отриманою разом з технічною освітою Кучма і Горбулін ці речі знали не як гіпотези а реально, як ФАКТИ.

     Вирахували вони і те як і коли це може відбутися і яка буде доля їх саміх, їх родичів і друзів і кожного українця- смерть.

     от і всі пояснення
  • 2009.08.06 | Абу

   є в мене довіра

   так само як і на Заході до нього довіра є, і майже кожна натовська делегація, яка прибуває до Києва, так чи інакше, але знаходить можливість з ним зустрітися
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.07 | Сергій Кабуд

    довіри нема до натівских делегацій бо це балобольство одне

    НАТО деградує і фактично не є захистом цивілізованого світу.

    НАТО мало ВСЮ інформацію про підготовку війни кремлем проти Грузії- пальцем не ворухнуло    Лише мужність грузинів і безмежний патріотизм Саакашвілі врятував країну.

    хоч НАТО розуміє, що Аль Кайда це маскіровка кремля, що ніякі араби в дурних рушниках на головах з печер не здатні козу здоїти, не те що зруйнувати хмарочоси і Пентагон, але БРЕШЕ сгромадянам своїх країн.

    Навіть чиновники з НАТО визнали неможливість того, що за атаками 9-11-2001 стоїть бенладен. Але заткнулися з П Е Р Е Л Я К У

    Ваші наївні провінційні надії що ТАМ(!!), в НАТО(!!) вас захистять
    є самонавіюванням.

    Відкриуйте очі і починайте думати бо часу замало. вас планують повбивати так само як і нас.

    Захищайте своїх дітей

    Так, НАТО наш союзник, але не такий який буде щось робити для нас за свій рахунок чи взагалі шось робити як показали події в Грузії

    Щоб Україні забеспечити себе від загроз потрібно

    1.широка компанія інформування населення про реальні масштаби советскіх геноцидів і не лише в часи Голодомора а і про всі злочини макрсістів і головне:

    про плани кремля геноцидальних війн проти світу

    плани закріплені нарощуванням безпрецедентного потенціалу знищення людей ядерною, біологічною і хімічною зброєю в союзі з Пекіном

    Людям в Україні і Росії треба казати правду. Це те що українці такі як Ющенко і Горбулін і Кучма ЗДАТНІ робити з тими важелями які в них є

    Після того як це стане широко відомо в суспільствах України і Росії виникне розуміння необхідності покарання злочинців і оборони саміх себе від кремляді.

    Формат тоді може виникнути несподіваний, не збройний а :

    ЗМІНА РЕЖИМУ.
 • 2009.08.05 | Bestt

  за часів раннього Кучми - Горбуліна протиставляли Разумкову

  за часів раннього Кучми - Горбуліна протиставляли Разумкову.

  казали, що Горбулін - є представником прозахідного вектору, а Разумков - проросійського ....

  навідь такі статті були

  Горбулин против Разумкова,

  Виктор ЗАМЯТИН, «День»

  Последний, по словам Горбулина, «забыл предупредить» аудиторию, что слова о том, что новым членам вступление в НАТО обойдется в $27—35 млрд., и что Киеву для этого придется или увеличить оборонный бюджет в 10 раз, или сократить в 3-4 раза свою армию — это личное мнение самого Разумкова. «Он не занимается проблемами НАТО, и мог допустить свободную трактовку», плохо то, что этими гипотетическими цифрами теперь будут оперировать левые в Верховной Раде, считает Горбулин. Жесткие публичные оценки Горбулиным своего подчиненного нельзя считать просто недоразумением. В воскресенье просто выплеснулось на телеэкран то, что уж и так было очевидно: даже в президентском аппарате существуют, во всяком случае, две внешние политики — «прозападная», связываемая с Горбулиным и Тарасюком, и «пророссийская», отождествляемая с Разумковым. И соответственно, позиция Президента часто зависит от того, представитель какого лагеря общался с ним последним. Не секрет, что Разумкова и его позиции (контакты с Россией — наращивать, ибо только там наши рынки, а уж потом думать о Европе и НАТО) не воспринимают многие из высокопоставленных дипломатов, не говоря о правых фракциях ВР — однако именно ему Президент поручил руководить отношениями с Россией.

  «Многовекторность» в одной голове — это медицинский термин. Имеющаяся в наличии многовекторность во внешней политике — просто следствие того, что ни одна из украинских партий не несет ответственность ни за Президента, ни за его аппарат, того, что украинская политика была и осталась теневой. А кто такое государство будет воспринимать как серьезного партнера?

  КСТАТИ

  Ныне считается, что за удовольствие быть под «зонтиком» НАТО Польша, Чехия и Венгрия на протяжении 10 лет должны заплатить от $13 млрд. до $17 млрд. Общая численность армий трех стран — 356 тыс. — почти такова, как и численность Вооруженных сил Украины — 320 тыс. В прошлом году «троица» на потребности обороны израсходовала $4,53 млрд. Украина, в свою очередь, в перерасчете на долларовый эквивалент — $570 млн. В этом году — и того меньше. От этих цифр и отталкивался в своих подсчетах Разумков. Следовательно, чтобы сравняться с новыми «натовцами», Украина должна увеличить оборонный бюджет в 8—10 раз или сократить армию до 120 тысяч. Но и тогда на войско Украина должна будет расходовать около $1,5 млрд. А где у нас такие деньги?

  http://www.day.kiev.ua/290619?idsource=97388&mainlang=rus
 • 2009.08.06 | Sean

  Думаю - правильно протиставляли

 • 2009.08.07 | Сергій Кабуд

  найбільші успіхи так званих розвідок досягнені в головах

  то є відома істина підтверджена валом фактів

  85% витрат у війні проти В'єтнаму КГБ-кремль зробили на підривну пропаганду на Заході

  точно так було і в усіх інших масштабних операціях

  Правильне розуміння намірів ворога, його хитрої тактики облуди, дези та інших стратегем- є запорука успіху

  З урахуванням інфільтрації, дези, інших методів облуди,
  пошук якихось конкретних 'фактів' давно втратив сенс.

  Так само як неможливо і ніколи не буде можливим розслідувати злочини скоєні спецслужбами, які є суттєво професійнішими за всіх слідчих суддів і прокурорів

  Тим більше в отруєних лібералізмом судах західних країн: нічого не можна довести в таких випадках

  Залишається бути розумнішим за ворога і викривати його наміри наперед, також застосовуючи стратегічне мишлення і аналіз


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua