МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Намети Свободи зносять - бо можна тіко Кролегу :(

08/06/2009 | Via
Учора біля станції метро «Печерська» працівники Комунального підприємства «Київблагоустрій», підпорядкованого Київському міському голові Л. Черновецькому, незаконно вилучили агітаційний намет Київської міської організації ВО «Свобода». Комунальники посилались на Правила благоустрою міста Києва, якими заборонено самовільне встановлення МАФів (малих архітектурних форм).

Сьогодні в Комунальному підприємстві «Київблагоустрій» представнику «Свободи», який приїхав забирати партійний намет, замість намету вручили рахунок за його «демонтаж» і акт (!) виконаних робіт, де «Свобода» фігурує як замовник «демонтажу» власного намету. Очевидно, космічна хвороба є заразною і її вже підхопили керівники підпорядкованих Черновецькому підрозділів. Особливо у вмінні пускати «космічний пил» в очі. Чого лише вартий рахунок за «демонтаж» намету, згідно з яким працівники благоустрою «напрацювали» три людино-години на складанні намету, яке одна людина може здійснити впродовж 10 хвилин, і оцінили «демонтаж» намету в 355 гривень.

Можливо, комунальники, спостерігаючи за діяльністю Леоніда Черновецького, подумали, що політична партія – це надприбутковий бізнес-проект, і тому для встановлення агітаційного намету партія зобов’язана взяти у них дозвіл як на встановлення якогось кіоску з продажу жуйки, цигарок чи пива.

Вилучення намету «Свободи» працівниками «Київблагоустрою» є брутальним порушенням Конституції України. Київська міська організація ВО «Свобода» спрямувала скаргу про порушення конституційних прав начальнику Печерського РУ ГУ МВС України у місті Києві та прокурору Печерського району міста Києва. Юристи організації також підготували позов на незаконні антиконституційні дії комунальників.

Відповіді

 • 2009.08.06 | Анатоль

  А Кролег тут яким боком?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.06 | Via

   Таким, що намети Яценюка стоять по всьому місту

   І ніхто їх не чіпає - богообраним можна агітувати.
 • 2009.08.06 | Sean

  а Кролік був плакавсь, що і йому не можна...

  ех...тєжке воно, життє тутешніх політюхів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua