МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Російська міліція вселяє почуття страху

08/06/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Російські міліціонери крадуть, б’ють, а навіть вбивають. Згідно з офіційними даними МВС Росії, тільки протягом першого півріччя 2009 р. функціонери скоїли понад дві з половиною тисячі злочинів, з чого більшість була вчинена на службі. Це на 10 % більше ніж за аналогічний період минулого року. Міліціонери почувають себе безкарними. Згідно з опитуванням три четверті росіян боїться міліції, замість довіряти їй.


Трапляються навіть брутальні вбивствя. А бійки та хабарництво стали вже нормою. Головною причиною вчинених злочинів є почуття бекарності – вважає голова департаменту МВС, який займається внутрішнім контролем Олег Гончаров. Іншою причиною - на думку президентського дорадника з прав людини в силових структурах Сергія Кривенки - є масові відрядження міліціонерів в Чечню. Після повернення вони стають брутальнішими і скоріше вживають силових методів в конфліктних ситуаціях.


Джерело: "Dziennik" 31.07.2009 № 178

Поставив:
Андрій Сидор

Відповіді

 • 2009.08.06 | Историк

  Re: Російська міліція вселяє почуття страху

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Іншою причиною - на думку президентського дорадника з прав людини в силових структурах Сергія Кривенки - є масові відрядження міліціонерів в Чечню. Після повернення вони стають брутальнішими і скоріше вживають силових методів в конфліктних ситуаціях.
  Затем и посылают...
 • 2009.08.06 | zakhar

  А наша?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.06 | Sean

   змішані почуттяCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua