МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ФСБ шукає поцуплені МіГи

08/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
На Нижнєгородщині в результаті афери чотири понадзвукові винищувачі перехопники МіГ-31 було продано по 153 рублі за штуку. Пропажу виявила перевірка прокуратури і ФСБ, що була проведена на оборонному підприємстві "НАЗ "Сокол". Кримінальну справу порушено за махінації у особливо великих розмірах. Про це повідомляє сайт російської Генпрокуратури.

Винищувачі-перехопники були продані без двигуна та озброєння. Трапилось це у період з 26 жовтня по 12 липня 2007 року. Літаки купила підставна фірма "Металснаб", яка не мала права на торгівлю зброєю та воєнною технікою.

Ціну у 153 рублі призначила одна з фірм-оцінщиків Нижнього Новгорода, цю ціну було прийнято за початкову при проведенні торгів і за цю ж сумму МіГи були реалізовані. Росія оцінила вартість корпусу винищувача-перехопника у 116 млн. рублів. Загальна сума заподіяних збитків від реалізації літаків оцінюється у розмірі більше 466 млн. рублів.

Місцезнаходження понадзвукових літаків наразі невідоме. Особи, що продали літаки, також не встановлені. Відомо лише, що це співробітники Федерального агентства з державних резервів.

Пізніше прес-служба оборонного підприємства "Сокол" заявила агентству ІТАР-ТАСС, що конструкції планерів літаків МіГ-31 знаходяться на авіазаводі у Нижньому Новгороді і нікуди не вивозились.

"Сокол" не має жодного відношення до продажу планерів літаків МіГ-31, про які йшла мова у інформації прокуратури. Агрегати планерів різного ступеню готовності, як і раніше, знаходяться в цехах підприємства, повідомив керівник прес-служби Ігор Черніченко.

Джерело: Ньюзру.ком

Відповіді

  • 2009.08.07 | Сашко

    Re: ФСБ шукає поцуплені МіГи

    Поправка не Міг "перехопник" , а перехоплювач.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua