МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Надайте підтримку у визнанні С.Бандери як Героя України

08/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
06.08.2009 – Ліґа Українців Канади (ЛУК) започаткувала нову цифрову петицію адресовану Президенту України Віктору Ющенко з закликом визнати Голову Проводу ОУН бл. пам. Степана Бандери Героєм України у 100-ліття від року його народження і 50-ліття від року його загибелі з доручення більшовицької Москви.

Олег Романишин, голова Ліґи Українців Канади прокоментував створення цифрової петиції на організаційній Інтернет сторінці (www.lucorg.com), як вияв глибокого всегромадського бажання відновити під керівництвом демократичної влади в України, історичну правду про його борьтьбу за незалежність України.

Відіслати петицію президенту та поставити свій підпис під петицією можна на Інтернет сторінці http://www.lucorg.com/signature.php?signature_id=5.

ЛУК повідомляє, що цифрова петиція вийшла разом з офіційним звернення до Президента України визнати С. Бандеру Героєм України.

Пригадуємо, що Президент України Віктор Ющенко у 2007 р. надав посмертно звання Героя України головному командиру Української Повстанської Армії Ген. Роману Шухевичу. Микола Кошик, голова Т-ва колишніх Вояків УПА в Канаді, сказав, що він надіється на позитивне рішення президента, щодо провідника ОУН під чим стягом воювала УПА.

Ліґа Українців Канади (ЛУК) є громадсько-політичною неприбутковою організацією, метою якої є на основі об'єднаної та міцної українсько-канадської громади утвердження і розбудова незалежної демократичної української держави.


Ліґа Українців Канади
luc@lucorg.com


sean

Відповіді

 • 2009.08.07 | Адвокат ...

  Добра справа! Але одне "але..."

  Упор`ядикам тего сайту варто "почистити" список підписантів. Бо забагато в нім "двійників", "трійників"...
 • 2009.08.07 | Роман Полтава

  Re: Чи розуміють канадці чого вимагають?

  Адже число "героїв України" наближається вже до двох сотень, і домагання (чи купівля — $50000?!) цього звання є в одному ряді з домаганнями звань "заслужених" та "народних"— анахронізму совкової доби.
  Чи дійсно канадці просять прирівняти Провідника національно-визвольної боротьби до таких "героїв України", як довірена особа Путіна в Україні Ю.Бойко, Герасимов, Засуха, Прошкуратова, Звягільський, Ландик, інших часто відвертих україножерів та абсолютно анекдотичних персон, нагороджених цією неукраїнською державою? Невже вони не розуміють, що всі нагороди цієї держави давно знецінені і знеславлені? Що треба нарешті усвідомити необхідність виборювати українську державу, спадкоємицю УНР, а не УССР? Адже українці в цій державі, яка зневажає борців за Незалежність та шанує катів українського народу, залишаються найбільш дискримінованою нацією.
  Часто можна почути дурницю, що маємо українську державу, але неукраїнську владу. Чи можна уявити, щоб у Росії влада була неросійською, у Польщі — непольською, у Німеччині — ненімецькою, у Франції — нефранцузькою? Так само дурницею є i весь цей балаган з базіканням про "демократію" з повною свободою дій для антиукраїнських сил, про "порозуміння" та "компроміс" з ними. Це призвело до занепаду українських сил та посилення загрози втрати і цієї держави. Остаточний вибір є невідворотний. Або — до Цивілізації, або — повернення до імперського ярма. Середини нема. Або — ми їх, або — вони нас.
  Наша поетка Ліна Костенко, одна з вершин світової поезії, проте невідома у світі (нема перекладів), і майже невідома українцям (нема українського інформаційного та культурного простору) на одному з публічних заходів сказала: "Мені соромно за мужчин моєї нації. Вони можуть схопитися за голову, за серце, за карман, за матню, але вони ніколи не схопляться за зброю…"
  Трагедія вимираючої української нації, доля якої вирішується в найближчі роки, в тому і полягає, що немає в неї спадкоємців Бандери, Шухевича, Петлюри, Клячківського, які взялися за зброю.
  І не прийняли би вони нагороди цієї антиукраїнської держави, так само, як, у відмінність від деяких наших патріотів, зберегли гідність і не прийняли її Ліна Костенко та Василь Кук.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua