МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Степан Хмара назвав Тимошенко спекулянткою

08/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
«Юлія ТИМОШЕНКО розрахувалася за поставлений Росією газ за кошт простих українців, надрукувавши додаткові мільярди гривень, що й спричинили чергове падіння курсу гривні до рівня 8,0 гривні за 1 долар США», - вважає Герой України, член Правління Української народної партії Степан ХМАРА. Таким чином, за його словами, за газ заплатили прості українці, які тепер отримують ще меншу зарплату та мають купувати продукти за ще більшими цінами. Так політик прокоментував заяву прем’єрки, що уряд у середу повністю розрахувався з Росією за закачаний у липні газ.

«Не може не дивувати, що падіння курсу гривні в часи прем’єрства ТИМОШЕНКО, припадає саме на період розрахунків за російський газ», - зазначає політик. Тож, він звинувачує у девальвації гривні „не лише керівництво Нацбанку чи банків-спекулянтів, але й Кабінет Міністрів”. „Основним спекулянтом на валютному ринку” Степан ХМАРА називає саму ТИМОШЕНКО, яка „лише заявляє, що гривня має повернутися до рівня 6,0 за долар, а насправді робить все можливе, щоб українська валюта й надалі знецінювалася, а люди бідніли”.

Джерело: http://www.unp.ua/ua/bodycomments/12398.htm

Відповіді

 • 2009.08.07 | Павло

  Re: Степан Хмара назвав Тимошенко спекулянткою

  Написано, що Хмара - член Правління Української народної партії, завдяки якій і тримається так звана демократична коаліція. Таким чином його партія також причетна до тих негараздів, тому що дозволяють ЮВТ працювати... Хай краще вимагає від своїх однопартійців вийти з коаліції і не відповідати за те, що робить Тимошенко...
  А то з одного боку він засуджує, а з іншого - нічого не робить.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | Тарас Токар

   Re: Степан Хмара назвав Тимошенко спекулянткою

   Павло пише:
   > Написано, що Хмара - член Правління Української народної партії, завдяки якій і тримається так звана демократична коаліція. Таким чином його партія також причетна до тих негараздів, тому що дозволяють ЮВТ працювати... Хай краще вимагає від своїх однопартійців вийти з коаліції і не відповідати за те, що робить Тимошенко...
   > А то з одного боку він засуджує, а з іншого - нічого не робить.
   Яку альтернативу Ви можете запропонувати нинішній коаліції? Валити можна, але треба щось пропонувати натомість. Так роблять державники.
  • 2009.08.07 | karpo

   Ви пропонуєте Тимошенко об"єднати БЮТ і ПР???

 • 2009.08.07 | yes

  Re: Це не спекулянтка, а бабка з казки "Золота рибка"

  У кінці - розбите корито
 • 2009.08.07 | igorg

  О! Ми платимо не лише за газ, ми повністю

  підтримуємо металургію. Знижено ціну на коксівне вугілля ВТРИЧІ, на залізничні перевезення, на енергію (але лише металургії) й собівартість металу стала конкурентною. Це вона так хвалиться. Металургія це зозуля нашої економіки й цю зозульку вона й далі годує. За наш рахунок, звичайно. Бо хто сплачує оте зниження. Звісно ми. Адже жодних структурних чи технологічних змін не відбулося.
  В той час як інші країни в кризу піднімають платіжну здатність споживачів у нас дотують виробників за рахунок споживачів. А потім дивуються, що ж це таке у нас відбувається?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | Bogun

   Re: О! Ми платимо не лише за газ, ми повністю

   Саме страшне, що коли будуть вибори, частина народу, знову як бички підуть і будуть голосувати за брехливих юльок, бездарних яників, а усі інші будуть пожинати плоди їхньої тупості.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.07 | igorg

    Тому просвіта українців, виховання молоді є

    надзвичайно важливою задачею. Це тривалий процес, але не настільки тривалий аби не отримати результатів. Це 10-20 років.
    І саме цього тюльки й інші паразити бояться найбільше. Бояться щоб не проснулася Україна й українці. Тому тюлі-люлі, дивіться в ящик.
    Хоч одна собака показала козацький фестиваль за п'ять років по ТБ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.07 | Bogun

     100%Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua