МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лузери:УЄФА передумала встановлювати трансляційний центр Євро-()

08/07/2009 | Pavlo
УЄФА встановить Міжнародний трансляційний центр (International Broadcasting Center) Чемпіонату Європи з футболу 2012 року у Варшаві.

http://www.unian.net/ukr/news/news-330113.html

Відповіді

 • 2009.08.07 | DADDY

  А ще була інсайдерська інфа: Васюник і Ко-саботують Евро-2012

  1. Вимагають космічні "відкати"
  2.Вважають, що провал підготовки до Євро скомпроментує ЮВ
  3.Залишать тільки 2 міста: Київ та Харків. Про Донецьк ніби-то Ренат сказав, що він не збирається годувати Суркіса власними грошима.
  -----------
  Ще раз повторю: інфа інсайдерська. За що купив, про те і переповів :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | Pavlo

   Дегенерати не усвідомлюють, що вони всі в одному човні.

   DADDY пише:
   > 2.Вважають, що провал підготовки до Євро скомпроментує ЮВ

   Провал ЄВРО скомпроментує Україну, продемонструє її неспроможність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.07 | DADDY

    Дегенерати як раз все усвідомлюють.

    Pavlo пише:

    > Провал ЄВРО скомпроментує Україну, продемонструє її неспроможність.

    Хто з них на це зважає? Ви, що, шановний, з іншої планети? "Вашингтони" у власній кишені для них цінніші за Україну!
  • 2009.08.07 | Мартинюк

   Стандартний агіпроп БЮТ - "Юля хоче, а їй не дають"

   За відсутністю Балоги і Фірташа винним за жопу з Євробаченням "призначили" Васюника.

   Нагадую що Васюник не ангел, але йому давно нема що красти, бо Тимошенко вже другий рік банально перенаправляє кошти, які призначені на реальзацію програми Євро 2012 на зовсім інші, на жаль невідомі широкому загалу, цілі , такі як наприклад формування "чумайданчиків" для забезпечення правильного голосування фракції КПУ.

   Гадаюю що тиражувати дитячі відмазки Турівської "вона працює так тяжко що, не бачить що в неї під носом хочуть вкрасти" не достойним зайняттям.
   У всякому разі нафіга такий премєр, який не знає щовце-премєр робить?
   Але справа не у віце-премєрі, а в тому що за два роки видали лише 5% від всіх грошей, пердбаченимх бюджетом на ЄВРО-2012
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.07 | DADDY

    Може це і стандартний агіпроп БЮТ, але інсайд не з Турівської

    Так що, пане Мартинюк, свої піжозри у "розповсюдженні" залиште при собі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.07 | Мартинюк

     А трансляційний центр у Варшаві матиме назву "ім. Ю.В.Тимошенко"

  • 2009.08.08 | Мартинюк

   А ось і причина відкриття шлюзу для "зливу інфи"(/)

   Віце-прем'єр заступився за Ющенка перед УЄФА


   Віце-прем’єр-міністр Іван ВАСЮНИК направив лист Генеральному секретарю УЄФА Девіду ТЕЙЛОРУ, у якому запевнив, що вето Президента України Віктора ЮЩЕНКА на закон про внесення змін до Державного бюджету 2009 року не вплине на фінансування об’єктів Євро-2012.

   Текст відповідного листа є у розпорядженні агентства УНІАН.

   І.ВАСЮНИК нагадав, що відповідні гарантії були надані у спільному листі Президента В.ЮЩЕНКА, голови Верховної Ради Володимира ЛИТВИНА і прем’єр-міністра Юлії ТИМОШЕНКО, надісланому напередодні 13 травня на ім’я Президента УЄФА.

   Віце-прем’єр-міністр стверджує, що Президент України, Кабінет міністрів та Національний банк погодили реальний та діючий механізм фінансування проектів, пов`язаних з Євро-2012. “Даний механізм забезпечує вчасне і стабільне фінансування всіх об`єктів до Євро-2012, включаючи автодороги”, - підкреслив І.ВАСЮНИК.

   Віце-прем’єр також запевнив, що на сьогодні уряд має у розпорядженні необхідні 600 млн. євро, які передбачені на підготовку до турніру у 2009 році згідно з Державною цільовою програмою, з яких близько 200 млн. євро буде спрямовано на будівництво та реконструкцію автодоріг.

   “Принагідно хочу зауважити, що ситуація з накладенням вето на законопроект щодо фінансування Євро-2012 не містить загрози для належного фінансування підготовки до турніру. Вибір тієї чи іншої схеми фінансування проектів підготовки до Євро-2012 є внутрішньою справою України і не повинен викликати стурбованості в УЄФА”, - зазначив І.ВАСЮНИК.

   Як повідомляв УНІАН, 3 серпня керівник Головної служби соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента Роман ЖУКОВСЬКИЙ поінформував, що В.ЮЩЕНКО ветував закон про внесення змін до державного бюджету, яким передбачалося підвищення перерахування Національним банком у держбюджет на 9,8 млрд. грн. з використанням цих коштів на фінансування підготовки до Євро-2012. Закон парламент ухвалив 1 липня.

   Прем’єр-міністр Ю.ТИМОШЕНКО 4 серпня виступила із заявою, у якій звинуватила Президента В.ЮЩЕНКА у намірі зірвати підготовку України до проведення Євро-2012 у зв’язку з ветуванням закону про виділення коштів на підготовку до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Водночас Ю.ТИМОШЕНКО висловила сподівання, що парламент подолає вето Президента на цей закон.

   “Віктор ЮЩЕНКО наклав вето на закон, який передбачає виділення майже 10 мільярдів гривень на підготовку до Євро-2012. Закон був ухвалений в Раді майже 400 голосами за консолідованої підтримки коаліції та опозиції. Я із сумом констатую: протидія глави держави проведенню Євро-2012 носить жорстокий по відношенню до України характер, і виникає підозра, що зрив чемпіонату для Віктора ЮЩЕНКА став основною і дуже нечесною технологією у боротьбі зі мною як з опонентом на майбутніх президентських виборах”, - заявила Ю.ТИМОШЕНКО.
 • 2009.08.08 | Mykola_2007

  Головне, щоб Україну позбавили Євро-2012, як найшвидше.

  Поки ще не все розікрали під шумок.

  Тому чекаю осені :).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua