МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Костенко йде на президентські вибори

08/07/2009 | Майдан-ІНФОРМ
У цих виборчих перегонах УНП буде йти зі свою правою програмою, але свою місію вбачає не в тому, щоб перемогти на цих виборах. Про це сьогодні, 7 серпня, на пре-конференції у Львові повідомив народний депутат, лідер УНП Юрій Костенко.
За його словами, сьогодні неможливо змагатися з тими фінансовими ресурсами, які мають кандидати від БЮТ і Партії регіонів, і з тими ЗМІ, які належать їхнім олігархам.

«Але з іншого боку, рано чи пізно Україна повинна перейти на принципово іншу якість державної політики, яка базується на національному інтересі, яка врешті-решт змінить українську економіку і виведе її на рівень європейського розвитку. А це можливо лише за перебування при владі правих політичних сил. Саме тому ми і торуємо цей правий шлях, даючи виборцю інформацію про те, що є інші політичні команди, інші програми, які змінять життя людей на краще», – зазначив Юрій Костенко.

Він повідомив також, що в УНП є добре розгалужена й організована партійна структура, тому спеціальних виборчих штабів створювати не будуть.

Відповіді

 • 2009.08.07 | намор

  Re: Костенко йде на президентські вибори

  Бо придурок. Над Україною нависла небезпека втрати державності, як ніколи потрібна єдність - один кандидат. Росії та росіянам довіряти не можна, вони лютою ненавистю ненавидять українців. Це з нормальними людьми можна дружити, але не з Росією. Я зайшов на одеський сайт “Ревизор”, пробував культурно поспілкуватись. І отримав:
  wirus / 7 августа, 11:15И какая же мерзотная твоя «мова». Не будет Новороссия говорить на ней Н Е Б У Д Е Т!” : “volk / 7 августа, 15:00
  а мы не только не хотим, что б сволота на подобие тебя любила россиян, а испытываем чувство гордости, что ты наш лютый враг..”.
  І після таких слів їх можна любити та дружити? Правий Ющенко стократ – подалі від Москви. Я ці приклади буду людям під час виборів приводити. Поки не позбудуться людиноненависництва їх треба боятись і тікати як від чуми. А костенко хоче попіаритись. Він ще гірший за цих шовіністів, бо люди йму вірять
 • 2009.08.07 | Павло

  Re: Костенко йде на президентські вибори

  Знову наступають на граблі... Забули свої 2 % на позаминулих виборах Президента. Хочуть повторити...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.07 | Олекса

   Re: Костенко йде на президентські вибори

   А чи не вважаєте ви, колеги, що Костенко зі своєю партією виконує завдання москви?.. Все ж таки, для чесної боротьби на Ющенковому полі Костенкові потрібно зробити чесну заяву: Чому саме його не влаштовує кандидатура Ющенка? Отакі ми політичні професіонали-патріоти-альпіністи... Країна на грані знищення, а воно по гренландіях вештається.
 • 2009.08.08 | Адвокат ...

  Я, часом, заздрю тому Костенку! Алімьпієц, блін...

  Ґлавноє нє побєда, а учястіє!

  Нє доґоню, так соґрєюсь!

  І чим він ріжний від таґі-поп-ки та бабло-словской? Невже тіко тим, що не накинув оком на який сь хрюківськ, аби мєром задєлаться, чи на міністерську, або віце-прем`єрську посаду в БлЯТ`ському ур`яді?

  Питав сь тут кулєґа в иншій гільці: чи можливо юзать укр-патрійотів проти України. Можливо! І навіть дуже можливо! І нардуп Костенко,-- красний тому приклад. :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.08 | Тарас Токар

   Re: переконливоCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua