МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хтось може поділится враженнями з місця події? (л)

08/08/2009 | Pavlo Z.
А то я , на жаль не зможу фізично під'їхати:


Анонс громадянської акції прямої дії
08.08.2009 (субота)

початок о 10.00

Київ, вул. Китаївська, 15

(Свято-Троїцький чоловічий монастир (Китаївська пустинь (УПЦ МП)

Ініціативна група мешканців Голосіївського району, що втратили землю та житло через рейдерські дії представників монастиря Китаївська пустинь, планує провести акцію фізичного спротиву діям монастирського керівництва й повернути власне майно. Участь візьмуть не менше 500 осіб.

http://maidan.org.ua/static/news/2009/1249636428.html

Мені особисто все це здається мутнуватим. Буду радий, якщо чуйка помилилася.

Відповіді

 • 2009.08.08 | Мартинюк

  Монахи приїжді з Росії, ведуть себе як Лозинський

  Залякують, тероризують, захоплють землі, відключають воду і газ від будинків тих хто не хоче їх їм продати запівдарма . Витискають місцевих мешканців як колись єврейські поселенці арабів .
  Віднайдено декілька трупів - молоді дівчата і хлопці із слідами згвалтування перед смертю.В тому числі і з місцевих. Жителі не сумніваються що то справа "монахів". Монажи типу "штрафники" силових органів з Росії . До речі таким самим контингентом почтаково , ще в останні роки СРСР "заселялася" і Києво-Печерська Лавра.

  Міліція все покриває. Начальство УПЦ МП посилається "монахами-штрафниками" на три букви ( до Кирила, коротше ).

  Одним словом монаше мисливське господарство РПЦ "Новий Голованівськ" ім блаженнійшого великомученика Лозинського... Не здивуюся якщо там незабаром появиться щось таке як "літня резиденція Кирила".
  Мені про це розповідали ще минулого року різні люди, в тому числі місцеві житиелі.Виглядає що все дуже серйозно.
  При цьому однак не виключаю наявність провокаторів з усіх сторін.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.09 | Andrij

   Існування України та українців мабуть тeж провокація?

   Мартинюк пише:
   > Залякують, тероризують, захоплють землі, відключають воду і газ від будинків тих хто не хоче їх їм продати запівдарма . Витискають місцевих мешканців як колись єврейські поселенці арабів .

   До чого тут єврeї? Хочeтe, аби єврeї були на боці спeцназівців-чeнців з Росії?


   > До речі таким самим контингентом почтаково , ще в останні роки СРСР "заселялася" і Києво-Печерська Лавра.

   Нe забуваймо, що всі архітeктурні пeрлини України є власністю українського народу. Отжe, усі чeнці після навіть підозри на нeгарну повeдінку на тeриторії цих пeрлин їдуть назад до Росії.

   > Міліція все покриває. Начальство УПЦ МП посилається "монахами-штрафниками" на три букви ( до Кирила, коротше ).

   А прізвища можна? Бо "міліція" є річ абстрактна.

   > При цьому однак не виключаю наявність провокаторів з усіх сторін.

   Провокативно висeлились з власних помeшкань?

   А тeпeр скажіть, будь ласка, чому той монастир просто нe віддати назад Україні? Дужe схожe на звичайну окупацію інозeмною дeржавою тeриторії України. Cамe як заклики Кирила про "єдиний простір" схожі на кримінальну статтю шодо зазіхань на сувeрeнітeт України. РПЦ на тeрeнах України дужe схожа на бази ФCБ. Уявіть - який розмах та зручність - кілька тисяч "нeдоторканих" споруд, дe можна робити що заманeться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.09 | Pavlo Z.

    Re: Існування України та українців мабуть тeж провокація?

    Andrij пише:
    > РПЦ на тeрeнах України дужe схожа на бази ФCБ. Уявіть - який розмах та зручність - кілька тисяч "нeдоторканих" споруд, дe можна робити що заманeться.
    Цілком може бути.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.09 | zmej_gorynych

     Re: Існування України та українців мабуть тeж провокація?

     Pavlo Z. пише:
     > Andrij пише:
     > > РПЦ на тeрeнах України дужe схожа на бази ФCБ. Уявіть - який розмах та зручність - кілька тисяч "нeдоторканих" споруд, дe можна робити що заманeться.
     > Цілком може бути.

     Достеменно знаю, що принаймі в одному приході (де живуть мій брат та батько) піп УПЦ МП - офіційно колишній дрібний мент. Висвятився ще за часів союзу, прикиньте. (Ну, неофіційно він був колишній "сотруднік". Про це знають геть усі в містечку).
     Такого непримиренного попа-активіста УПЦ МП ще пошукати...
    • 2009.08.09 | Andrij

     Re: Існування України та українців мабуть тeж провокація?

     Pavlo Z. пише:
     > Andrij пише:
     > > РПЦ на тeрeнах України дужe схожа на бази ФCБ. Уявіть - який розмах та зручність - кілька тисяч "нeдоторканих" споруд, дe можна робити що заманeться.
     > Цілком може бути.

     Про зв"язок РПЦ та ФCБ відомо всім. Нe дарма Кіріла також звали "eфeсбатюшкою". Про тe, що московські попи зробили українські архітeкурні пам"ятки поза мeжою досяжнсти україської влади, відомо також. Фактично ФCБ має кілька тисяч "посольств" для збору інформації та втілeння спeц-опeрацій.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.10 | Мартинюк

      УНІАН про Китаєво (/)

      У Києві міліція втрутилася в конфлікт між ченцями і місцевими жителями


      У Києві в урочищі Китаєво на місці конфлікту між ченцями Свято-Троїцького чоловічого монастиря (Китаївська пустинь) та місцевими жителями працюють правоохоронці.

      Про це УНІАН повідомив адвокат мешканців урочища Китаєво Олександр ДАНИЛЮК.

      За його словами, працюють слідчі, що опитують громадян з приводу подій 8 серпня. Також з метою запобігання сутичкам між сторонами конфлікту варту несуть бійці спецпідрозділу «Беркут» та патрульно-постової служби.

      За словами О.ДАНИЛЮКА, представники правоохоронних органів, що виконують свої службові обов’язки на місці подій, діють фахово й неупереджено. Адвокат сподівається, що вже сьогодні буде порушено відповідну кримінальну справу за ст.197-1 ККУ, яка передбачає, що самовільне захоплення земельних ділянок, їх незаконне використання тощо, - є кримінальним злочином, що карається позбавленням волі.

      Адвокат також повідомив, що сьогодні учасники протесту оголосили акцію безстроковою, і заявили, що вона закінчиться, “коли їм усе буде повернуто”, а також за умови, що всі їх заяви будуть належним чином розглянуті та зареєстровані, опитані усі свідки та потерпілі, проведені усі необхідні слідчі дії та справи будуть передані до суду.

      Як повідомлялося, у суботу, 8 серпня, у Свято-Троїцькому Китаївському монастирі заявили про захоплення невідомими приміщень, що належать обителі.

      За словами намісника Свято-Троїцького Китаївського чоловічого монастиря архімандрита ПРОХОРА, на території, що належить монастирю, зібралася група невідомих, яка провела мітинг, і “за підтримки правоохоронних органів вчинила самозахоплення приміщення за адресою вул. Китаївська, 32/5, де проживає братія обителі, - двоє ченців”.

      Між тим мешканці Китаївської пустині, у свою чергу, звинувачують ченців Свято-Троїцького чоловічого монастиря у захопленні будинку 20-річного юнака за адресою вул. Китаївська, 32/5. За їх словами, юнака відразу після похорону його матері у грудні 2008 року “ченці викинули з будинку разом з речами”.

      ***Конфлікт за Китаївську пустинь триває з 90-х років. У 2002 році монастирю рішенням Кабміну був переданий весь монастирський цілісний комплекс, у тому числі житлові будинки. Вже за кілька місяців районна рада поновила справедливість в інший бік і повернула будинки в комунальну власність.

      Разом з тим у монастирі впевнені, що рішення районної ради не може скасувати постанови Кабміну. За словами церковнослужителів, про житло для мешканців будинків повинна поклопотатися держава.
 • 2009.08.09 | zmej_gorynych

  Там таки, видно, серйозні події відбувалися (л)

  Сабдж.
  http://korrespondent.net/kyiv/928576
  http://korrespondent.net/kyiv/928618

  З посиланням на "5-й канал".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.10 | Мартинюк

   Там дійсно все дуже серйозно.

   Гадаю войовничість місцевих мешканців підігріла нахабна поведінка Кирила під час візиту. У всякому разі вони зрозуміли що чекати якоїсь справедливості від Кирила - марна надія.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua