МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко заснував щорічну церемонію підняття прапора

08/08/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Президент України Віктор ЮЩЕНКО своїм Указом заснував щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня о 9-й годині по всій Україні.

Відповідний Указ Президента (№ 602/2009 від 7 серпня 2009 року) «Про внесення змін до Указу Президента України від 23 серпня 2004 року №987 «Про День Державного прапора України», опублікований на сайті глави держави.

Зокрема, Президент доручив Кабінету міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській і Севастопольській міським адміністраціям здійснювати комплекс урочистих заходів щодо святкування Дня державного Прапора, зокрема, проводити щорічно 23 серпня в 9 годин офіційну церемонію підняття прапора в Києві і Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах країни, за участю діячів науки і культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

Також Президент доручив вищезазначеним органам у рамках святкування Дня прапора забезпечити організацію роз`яснювально-просвітницьких заходів, присвячених історії державного прапора України та інших її державних символів, тематичних конференцій, круглих столів.

Крім того, згідно з документом, пропонується органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям, об`єднанням громадян вивішувати державний прапор щорічно в День Соборності (22 січня), День Перемоги (9 травня), День Конституції (28 червня), День Державного прапора (23 серпня), День Незалежності (24 серпня), День Збройних Сил (6 грудня) і під час проведення загальнодержавних заходів.

Разом з тим, пропонується органам місцевого самоврядування встановити державні прапори на центральних площах, проспектах, вулицях, площах у Києві і Севастополі, обласних і районних центрах, інших населених пунктах, і провести роботи щодо належного облаштування місць установлення прапорів.

У свою чергу, Державний комітет телебачення і радіомовлення має забезпечити широке висвітлення заходів, пов`язаних зі святкуванням Дня Державного прапора і сприяти проведенню інформаційно-просвітницької кампанії щодо історії державних символів України та їх популяризації

Нагадаємо, День Державного прапора України святкується 23 серпня.

http://www.unian.net/ukr/news/news-330252.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.08 | Koala

  Сталася нещаслива накладка

  День Державного Прапора - і День Пам'яті жертв тоталітарних режимів.

  Які будуть ідеї - що робити?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.09 | ak1001

   хз

   вранці за здравіє
   ввечері - за упокой
  • 2009.08.09 | Pavlo Z.

   Накладка не одна - і всі дуже хрінові. Указ просто недолугий.

   Крім вказаної тобою накладки - Україна на найвищому рівні вшановуватиме річницю (а цього року - ЮВІЛЕЙ) пакту Молотова-Ріббентропа.
   Принаймні - жлобський "пук" у бік Європи, особливо поляків та балтів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.09 | Koala

    По-перше, де ще одна накладка?

    А по-друге, День Прапора був встановлений раніше за День Пам'яті. Втім, за бажання насрати на голову рідній країні, можна і вважати, що його завчасно встановили в пику Європі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.09 | Pavlo Z.

     Що за тон, сер? Дах знесло? Перепили вчора? Школа кабуда?

     Koala пише:
     > А по-друге, День Прапора був встановлений раніше за День Пам'яті. Втім, за бажання насрати на голову рідній країні, можна і вважати, що його завчасно встановили в пику Європі.
     По-перше: вказана мною річниця пакту МР на ще одну накладку не тягне?
     По-друге: так, цей день було встановлено раніше, для "академічного" відзначання адміністраціями "за келихом чаю". Зараз він переводиться у ранг загальнонародного свята з відповідно іншими масштабами й розголосом. Якщо вже вносити зміни до Указу 2004р., то "за бажання НЕ насрати на голову рідній країні" можна було б поконсультуватися з істориками і знайти іншу дату - яка б, не в останню чергу, припадала не на період відпусток та канікул. Не можна переносити Новий рік, Великдень, День Незалежності. У ситуації ж з Днем Прапора - календар вільний, приводів в історії неміряно.
     .
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2009.08.09 | Koala

      Що за тон, сер? Дах знесло? Перепили вчора? Школа кабуда?

      Pavlo Z. пише:
      > Koala пише:
      > > А по-друге, День Прапора був встановлений раніше за День Пам'яті. Втім, за бажання насрати на голову рідній країні, можна і вважати, що його завчасно встановили в пику Європі.
      > По-перше: вказана мною річниця пакту МР на ще одну накладку не тягне?
      Ні, не тягне - бо День Пам'яті відзначається саме на роковини МР. Так само, як не тягне на накладку кінець Другої Світової і день капітуляції Японії.
      > По-друге: так, цей день було встановлено раніше, для "академічного" відзначання адміністраціями "за келихом чаю". Зараз він переводиться у ранг загальнонародного свята з відповідно іншими масштабами й розголосом. Якщо вже вносити зміни до Указу 2004р., то "за бажання НЕ насрати на голову рідній країні" можна було б поконсультуватися з істориками і знайти іншу дату - яка б, не в останню чергу, припадала не на період відпусток та канікул. Не можна переносити Новий рік, Великдень, День Незалежності. У ситуації ж з Днем Прапора - календар вільний, приводів в історії неміряно.
      Дякую, я вас зрозумів.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2009.08.09 | Pavlo Z.

       Re: Що за тон, сер? Дах знесло? Перепили вчора? Школа кабуда?

       Koala пише:
       > Pavlo Z. пише:
       > > Koala пише:
       > > > А по-друге, День Прапора був встановлений раніше за День Пам'яті. Втім, за бажання насрати на голову рідній країні, можна і вважати, що його завчасно встановили в пику Європі.
       > > По-перше: вказана мною річниця пакту МР на ще одну накладку не тягне?
       > Ні, не тягне - бо День Пам'яті відзначається саме на роковини МР.
       В Україні так, але Європа відзначає саме роковини МР. Чи вам теж європейські відзначення до дупи?
  • 2009.08.09 | yes

   У голові накладка. В Україні є власний день пам"яті

   Загальноєвропейський день поминання жертв тоталітарних режимів тільки з цього року 2009. Можна ще згадати день визволення Африки.

   В Україні є власний день встановлений указом з 1998 року і називається День пам"ять жертв Голодоморів та політичних репресій.

   Цей день припадає на кожну четверту суботу листопада.

   Може Вам цей день не підходить, бо Ви по суботах йдете в синагогу і їсти не варите, але переважна більшість народу таки поминає невинно замордованих у цей день.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2009.08.09 | Pavlo Z.

    Україна - частина Африки?

    yes пише:
    > Загальноєвропейський день поминання жертв тоталітарних режимів тільки з цього року 2009. Можна ще згадати день визволення Африки.
    >
    > В Україні є власний день встановлений указом з 1998 року і називається День пам"ять жертв Голодоморів та політичних репресій.
    >
    > Цей день припадає на кожну четверту суботу листопада.
    Тут у вас вапше іде заворот мозку:
    > Може Вам цей день не підходить, бо Ви по суботах йдете в синагогу і їсти не варите, але переважна більшість народу таки поминає невинно замордованих у цей день.
    тож відповім у вашому дусі:
    може ваш дідусь був сталінським соколом і 23 серпня для вашої сім'ї - святковий день єднання творців другої світової?
   • 2009.08.09 | Koala

    Re: У голові накладка. В Україні є власний день пам"яті

    yes пише:
    > Загальноєвропейський день поминання жертв тоталітарних режимів тільки з цього року 2009. Можна ще згадати день визволення Африки.
    Але накладка є, хоч ми в ній і не винні.
    > В Україні є власний день встановлений указом з 1998 року і називається День пам"ять жертв Голодоморів та політичних репресій. Цей день припадає на кожну четверту суботу листопада. Може Вам цей день не підходить, бо Ви по суботах йдете в синагогу і їсти не варите, але переважна більшість народу таки поминає невинно замордованих у цей день.
    Підходить і відзначаю, не вигадуйте. Я не кажу, що ми комусь "плюнули в обличчя", просто є така накладка, і я цікавлюся - чи є сенс щось міняти.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2009.08.09 | yes

     Коли мова про рідний прапор, то це має вищий пріоритет і сумніву

     не підлягає і обговоренню, типу чи правильно, теж.

     На цей день припадає у світі багато поважних дат, у т.ч. і визволення від рабства впроваджене ООН.

     Ви можете хоч десять разів у рік відзначати жертв тоталітарних режимів, але Україна має одну таку державну дату.

     П.С.
     Просто мене це трохи зачепило, хоч і не вартує навіть на цю тему розпускатися. І так все ясно, по замовчуванню, якщо бути щирим українцем


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua