МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про внИкання і толерастію (/)

08/09/2009 | ak1001
http://infoporn.org.ua/2009/08/07/pro_vnykannya__tolerastyu_


Про внИкання і толерастію
Володимир Йадороб // 07.08.2009
Про внИкання і толерастію

Я нарешті зрозумів, як правильно читати Юліну заяву стосовно «випадкового» потрапляння будівельної фірми її соратника Куровського у список компаній, чиї «недострої» уряд викупить за бюджетні кошти.

«Я не вникАла», - приходить на думку перша версія. Насправді ж треба читати з іншим наголосом: не внИкала. Таким чином, на радість усім платним БЮТівським тирнет-пахарям, виходить так, що Юля не бреше: вона дійсно нічого собі не заникала, все людям. Потрібним.

От і сьогодні у Боярці Юля провела ще одну показову роздачу слонів. В ході дійства вона подарувала 75 квартир працівникам міліції. І це, безперечно, круто. За людей можна порадіти. Причому не тільки за міліціонерів.

Бо ці квартири уряд викупив у компанії «Міськбудінвест». Яка, за дивним збігом обставин, належить братам Дроботам. Один із яких абсолютно випадково є депутатом Київради від БЮТу. І, звісно, із цим цікавим фактом жодним чином не пов’язано те, що уряд заплатив «Міськбудінвесту» аж вдвічі більше, ніж було заплановано. Юля обіцяла 2,5-4,2 тисячі гривень за квадратний метр, а заплатила по 7 тисяч. Ну, нічого страшного. Гроші – це полова. Тим більш, бюджетні. А людині (ще й потрібній лічно Юлі) – приємно.

І головне – Юля нічого собі не взяла. Ну ні копієчки, ні відкатика, як сирота казанська. Просто не внИкала. Все працює, бідося.

А між тим, триває скандал навколо побиття Яценюкової агітаторки мером Ужгорода Ратушняком. Усім відомо, з якою любов’ю Балоган ставиться до Кролєга. Але Ратушняк – це вже геть зовсім кінчена падлюка. Іншого сказати не можу про істоту, яка б’є жінок.

Однак мені, як чоловіку, зовсім не зрозуміла реакція на цю подію лібераста Яценюка. Він з переляку обгадив новенькі штани і сховався до нірки, де засів тихше води, нижче трави. Та розтуди твою качєль, будь ти мужиком. Поїдь до Ужгорода і набий пику цьому гандону. Або найми кількох здорових хлопців з бітами для цього, якщо сам бздиш. Це буде дієвіше, аніж писати тєлєгі Медведьку з проханням «дати правову оцінку діям мера Ужгорода».

Про яку правову оцінку вони шепочуть? Це не Вашингтон, Сєня, і ти не Обама. Тут діє тільки одне право – сильного та нахабного. Оно Петросян-молодший сп’яну у Одесі збив 11 машин і двох людей на смерть забив, а Приморський суд Одеси скасував постанову про порушення проти нього кримінальної справи. За відсутністю складу злочину, пля.

А Ратушняк із його папіком Балогою – це тобі не Петросян. На Закарпатті вони – як у себе вдома. Родовий маєток клану Балоганових. Тут і суди, і мєнти – всі під ними ходять. А Медведьку, якого Балога з руки годував, Яценюкові тєлєги і в сраці не лоскочуть.

І шо, Сєня, хай так і буде, да? Нас є.ут, а ми крєпчаєм? Ну добре, нехай, якщо саме така лінія поведінки здається Яценюку найкращою. Толерастія – це зараза, гірша від політики.

Але поясніть мені тоді, нафіга обирати президентом таке нещастя, яке навіть своїх власних агітаторів від явного бєспрєдєлу не може захистити? Це ж стовідсоткова гарантія, що у президентському кріслі йому так само буде однойухственно і на усіх інших громадян…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua