МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Президент затвердив програму з підготовки до вступу до НАТО

08/09/2009 | Майдан-ІНФОРМ
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 600/2009
Про затвердження Річної національної програми на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору


З метою забезпечення реалізації нового етапу співробітництва між Україною та Організацією Північноатлантичного договору відповідно до рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна – НАТО 4 квітня 2008 року у м.Бухаресті та 3 грудня 2008 року у м.Брюсселі, створення належних умов для ефективного виконання пріоритетних завдань у сфері євроатлантичної інтеграції України та підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору постановляю:

1. Затвердити Річну національну програму на 2009 рік з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору (далі – Річна національна програма).

2. Кабінету Міністрів України:

розробити та затвердити у місячний строк план заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми;

подати до 1 грудня 2009 року проект Річної національної програми на 2010 рік та в подальшому подавати проекти річних національних програм на наступні роки до 1 грудня року, що передує плановому.

3. Центральним органам виконавчої влади, іншим державним органам, відповідальним за виконання завдань Річної національної програми, подавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, Кабінету Міністрів України та Національному центру з питань євроатлантичної інтеграції України звіти про стан виконання плану заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми для дальшого інформування Президента України.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України за участю Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Міністерства закордонних справ України, інших державних органів, відповідальних за виконання завдань Річної національної програми, забезпечити регулярне інформування громадськості про хід та результати виконання у 2009 році Річної національної програми.

5. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 2 березня 2009 року № 116 «Про Цільовий план Україна – НАТО на 2009 рік у рамках Плану дій Україна – НАТО».

6. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім статті 5 Указу, яка набирає чинності одночасно з актом Кабінету Міністрів України про затвердження плану заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

7 серпня 2009 рокуhttp://www.president.gov.ua/documents/9686.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.10 | ilia25

  Re: Президент затвердив програму з підготовки до вступу до НАТО

  > 2. Кабінету Міністрів України:
  >
  > розробити та затвердити у місячний строк план заходів з виконання у 2009 році Річної національної програми;
  >
  > подати до 1 грудня 2009 року проект Річної національної програми на 2010 рік та в подальшому подавати проекти річних національних програм на наступні роки до 1 грудня року, що передує плановому.

  А якщо Кабінет Мінистрів на цю постанову Президента начхає з великої вежі, то що Президент робитиме? Видасть ще один указ з доганою Юлі?

  НМД от саме ця клоунада у виконанні Ющенка, замість щирих зусиль по створенню консенсусу та умов для спільної праці у виконавчій владі -- от це і пояснює його проценти.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua