МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розшук Лозінського "буксує" через Генпрокуратуру

08/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Правоохоронні органи Ізраїлю досі не отримали від України належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку екс-депутата Віктора Лозінського.

Про це "Німецькій хвилі" повідомили у прес-службі ізраїльської поліції.

Литвин прогнозує подолання вето Ющенка щодо Євро-2012
Речник поліції Алекс Кагальський зазначив, що розслідування фактично "буксує", а слідчі взагалі обмежені у своїх діях, бо попри значний резонанс цієї справи, Генпрокуратура України досі не передала ізраїльській стороні необхідного пакету документів.

"Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним. Той первинний запит, який надійшов з України, не має достатньої юридичної сили", - сказав Кагальський.

Водночас, за словами прес-секретаря поліції, якщо Київ надішле хоча б мінімальний пакет документів, правоохоронні органи зможуть остаточно відповісти на питання, чи перетинав підозрюваний ізраїльський кордон, а якщо цей факт буде підтверджено – то встановити місцеперебування Лозінського упродовж "нетривалого часу".

Як відомо, екс-депутата Верховної Ради від БЮТ Віктора Лозінського розшукують за підозрою в умисному вбивстві громадянина України Валерія Олійника в мисливських угіддях Кіровоградської області.

У липні Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата Лозінського, після чого СБУ оголосила його в розшук.

За інформацією деяких ЗМІ, екс-депутат може переховуватися в Ізраїлі, зокрема, з російським паспортом на ім’я Віталія Фершака.

http://pravda.com.ua/news/2009/8/10/99577.htm

sean

Відповіді

 • 2009.08.11 | ваннер

  Re: Розшук Лозінського "буксує" через Генпрокуратуру

  яка влада, такі і слуги народу, служать-лижуть очко своїм керівникам і кладуть на народ всі разом.
  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Правоохоронні органи Ізраїлю досі не отримали від України належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку екс-депутата Віктора Лозінського.
  >
  > Про це "Німецькій хвилі" повідомили у прес-службі ізраїльської поліції.
  >
  > Литвин прогнозує подолання вето Ющенка щодо Євро-2012
  > Речник поліції Алекс Кагальський зазначив, що розслідування фактично "буксує", а слідчі взагалі обмежені у своїх діях, бо попри значний резонанс цієї справи, Генпрокуратура України досі не передала ізраїльській стороні необхідного пакету документів.
  >
  > "Немає достатніх підстав вважати його підозрюваним. Той первинний запит, який надійшов з України, не має достатньої юридичної сили", - сказав Кагальський.
  >
  > Водночас, за словами прес-секретаря поліції, якщо Київ надішле хоча б мінімальний пакет документів, правоохоронні органи зможуть остаточно відповісти на питання, чи перетинав підозрюваний ізраїльський кордон, а якщо цей факт буде підтверджено – то встановити місцеперебування Лозінського упродовж "нетривалого часу".
  >
  > Як відомо, екс-депутата Верховної Ради від БЮТ Віктора Лозінського розшукують за підозрою в умисному вбивстві громадянина України Валерія Олійника в мисливських угіддях Кіровоградської області.
  >
  > У липні Верховна Рада достроково припинила повноваження депутата Лозінського, після чого СБУ оголосила його в розшук.
  >
  > За інформацією деяких ЗМІ, екс-депутат може переховуватися в Ізраїлі, зокрема, з російським паспортом на ім’я Віталія Фершака.
  >
  > http://pravda.com.ua/news/2009/8/10/99577.htm
  >
  > sean


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua