МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Financial Times: Путін не вивчив уроку Грузії

08/10/2009 | Майдан-ІНФОРМ
Російський прем`єр-міністр Володимир Путін, який позує з голим торсом для фотографів під час відпустки в Сибіру, викликає відчуття дежа-вю, пише газета The Financial Times.

На думку газети, не випадковим є той факт, що фотографії були опубліковані прямо перед першою річницею війни Росії з Грузією. Конфлікт з цією колишньою радянською республікою розглядається в Росії як тріумф жорсткої сили і особисто Путіна як героя, який надихнув на цей тріумф.

Автори вважають, що Путіна дійсно добре навчили тактиці в КДБ. Проте йому не вдається вибудовувати стратегії: через російські танки в Грузії Москву бояться на Кавказі, більше не поважають. Для «перезавантаження» відносин з США потрібна не тільки взаємоповага між Росією і США, але й повага до слабких країн. Разом з тим, як показала фотосесія, Путін цей урок ще не засвоїв.

http://www.unian.net/ukr/news/news-330428.html

sean

Відповіді

 • 2009.08.10 | Историк

  Ох уже эти англичане... Знают ведь, что "выучил", да еще как (л)

  Вот выступление нач.ГШ Макарова, из которого (плюс некоторых комментариев) видно, что война с Грузией послужила прекрасным полигоном для испытания и завершения новой организации вооруженных сил, нацеленной на наступательные операции в ближнем зарубежье... http://www.kommersant.ru/doc.aspx?DocsID=1201042
 • 2009.08.10 | Историк

  и, понятно, что все по закону:

  Президент России Дмитрий Медведев внес в Госдуму законопроект о порядке применения Вооруженных сил за пределами России, сообщил он сам на встрече с лидерами парламентских партий. «Это связано с известными событиями, произошедшими год назад», – пояснил глава государства, имея в виду агрессию Грузии против Южной Осетии. «Эти вопросы должны иметь четкую регламентацию», – убежден он. «Нам крайне не хотелось бы, чтобы эти события повторились, но четкую регламентацию нужно иметь», – сказал Медведев. ИТАР-ТАСС
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2009.08.10 | Людмила

   мантры - сильная штукаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua